Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ne guzel açıklamışsiniz sagolun.. estrofemi de o kadar duzenli ve dikkatli kullandim halbuki.. o zaman bu dondurulmus transferlerinde hep bu risk olacak..insallah bundan sonrakinde denk gelir..
Ne demek buranın en güzel yanı bu bilgiler ben de burdan çok şey öğrendim, sadece estrofemle bu risk var maalesef bazen estrofem yumurtayı baskılayamıyor bu nedenle bir çok dr lucrin kullandırıyor, hatta cyclo artı lucrin ile yumurtayı baskılıyorlar, inşallah bir sonraki tedaviniz sorunsuz sonuçlanır, bol şans 🙏🙏

Kizlar merhabalar nasilniz cok zor bir hafta sonucu geldim neler geldi basima bir bilseniz hani o cok cok aglamalarim ve esinle tartismalarimiz vardi bugun test verdim 9.gun normalde yarindi gunum oncelikle gebelik testi diye kanda kite bakip pozitif dedi deger filan yoktu beta baktirdim hemen meger beta demem gerekirmis sonic 91 cikti 2 gun sonra tekrar istedi doktor ama deger dusuk mu yukselir mi bilemedim kimyasal gebelikten korkuyorum acikcasi sevinsem mi bu degere erken ni yoksa bilemedim ve hic ama hic bir belirtim yok hemde internette kimyasal gebelikte hic belirti olmaz diye okudum benim gibi olup pozitif ile devam eden var ni sizde kac gibi cikti sonuclar
Gozun aydin hamilesin😍yukselir ins cok guzel degeriniz

Simdi mesajlarinizi okudum kizlar..
Insallah hepiniziz testin de pozitif cikar. Yalniz kafama takilan bisey oldu. Ben yurtdisinda yaptirdim subat ayinda transferimi, transfere dolu mesane ile gittim, fakat beni hic yatirmadilar hastanede, ya da serum falan takmadilar. Hatta transferden 5 dk sonra wcye gidebilirsin dediler. Transfer gununu de evde gecir ama ertesi gun fln yatma cok aktif ol dediler.. turkiye ile cidden farkliymis bu uygulama.
Evet ben de yurtdisindayim bana da hic bu tarz seylerden bahsetmediler , estrofem kullaniyorum ve progestan baslyacagim fitil seklinde olanlardan. Serum konusu hic gecmedi acikcasi. Hatta kan sulandirici bile yok.

Evet ben de yurtdisindayim bana da hic bu tarz seylerden bahsetmediler , estrofem kullaniyorum ve progestan baslyacagim fitil seklinde olanlardan. Serum konusu hic gecmedi acikcasi. Hatta kan sulandirici bile yok.
Aynen ben de kullanmadim bebek aspirini, kan sulandirici vs.. hangi ulkedesiniz siz?

Bu idara sıkışık meselesi beni geriyo arkafaslar cuma transfer var yani transferden sonra wc nasil gidilecek tutamazsam nolcak wc gidersem ya embriyo tutunamadan giderse cok korkuyorum
Doktorum transferden sonra 2 saat ayaga kaldirmadi beni beze yaptim mecbur hic hos degildi😐😂 o iki saat içinde de progestan yapti kalcadan ve gebelik serumu takildi

Benim
Merhaba arkadaşlar, benim gibi rahim dinlendirmede olan ve Mart'ta transferi bekleyenler olarak gelin hep birlikte sıkıntılarımızı, tecrübelerimizi ve hayırlısıyla neşemizi paylaşalım. Hep birlikte güzel haberlere...

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 11 MartSonuç 20 Mart
gs90:KK71:3. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.POZİTİF:anneadayı:
Adanaaz01:KK71:1. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 4 MartPOZİTİF :anneadayı:
catpersoncatlover:KK71:1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 3abTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF :anneadayı:
Kelebekbu :KK71:5. deneme / Acıbadem Maslak5. gün embriyosu 2 embriyo bbTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
:anneadayı:
Yenidelhi :KK71:1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 4 MartPOZİTİF
Sukuduk :KK71:2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 3 MartPOZİTİF
The best2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartYILMAK YOK :KK36:
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartYILMAK YOK:KK68:
agustos721. deneme / Uludağ ünv. Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 15 Mart
Edanmmm:KK71:1. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartPOZİTİF
nejla862. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartYILMAK YOK:KK68:
MinigimiziBeklerken:KK71:1. deneme / Bahçeci Umut5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
bebeqimyoldamrc:KK71:2. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
Emelguclu891. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartYILMAK YOK:KK68:
Rananinannesi :KK71:2.deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartPOZİTİF
-bridget- :KK71:1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartPOZİTİF
KAYRAMMMM:KK71:2. deneme3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartPOZİTİF:anneadayı:
BMerveee2. deneme / Diyarbakır5. gün embriyosu 2 embriyo aaTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 17 Mart
sevgiizeynep1. deneme /Prof. Ali Rüştü Ergür5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartYILMAK YOK:KK36:
Ecem Kelebek2. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 18 Mart
mellovin1. deneme / Bahçeci Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 9 MartSonuç 18 Mart
seher bozkurt31. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartYILMAK YOK:KK36:
cdkro2. deneme3. gün embriyosu 2 embriyo 3aa-3bTransfer yapıldı. 9 MartSonuç 19 Mart
ozi1404. deneme / Acıbadem Altunizade5. gün embriyosu 1 embriyo 4abTransfer yapıldı. 9 MartSonuç 19 Mart
Melissss_9394:KK71:1. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartPOZİTİF
ıro_1232. deneme3. gün embriyosu 3 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 19 Mart
Htckbr893. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 20 Mart
teacher161. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 10 MartSonuç 22 Mart
aylinnaylinn1. deneme/ Tavmergen5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 13 MartSonuç 22 Mart
cimcimeecimcime5. deneme5. gün embriyosu 1 embriyo 5aaTransfer yapıldı. 16 MartSonuç 25 Mart
Selinos1. deneme / Acıbadem Kayseri5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 17 MartSonuç 27 Mart
ogrtmn331. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 1 embriyo 4abTransfer tarihi 18 Mart
demede5. deneme / Bahçeci Diyarbakır5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 18 Mart
Hifa272. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 18 Mart
seyma kaynak1. deneme / Ankara Gürgan?Transfer tarihi 18 Mart
ramrod2. deneme6. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 22 Mart
Obayram1. deneme5. gün embriyosu 2 embriyo17 Mart kontrol/ 22 Mart ???
mayamaya111.deneme / yurtdışı5. gün embriyosu 1-2 embriyoTransfer tarihi 23 Mart
_Citlembik_5. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4ab-3ab17 Mart kontrol ???
Whiterose893. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4bc- 3bc22 Mart kontrol
Arestifah1. deneme5.gün embriyosu 2 embriyoRahim dinlendirmede
Alis883. deneme / Bahçeci tüp bebek1 embriyo?
dleksk1. deneme/ Medicana İst.2 embriyo?
Cansmi1. deneme / Trakya ünv.5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer İPTAL- DevamYILMAK YOK:KK68:
Benim sonuç 27 Mart 3. Gün emb.tek emb.

Günaydın kızlar,benim bugün 7. Günüm ve hadi dedim elimde gebelik testi ve ovulasyon testi var yapayım bir. Gebelik testi yaptım iki çizgi de oluşmadı, bozuk sanırım bir öyle yıkıldım. Ardında ovulasyon yaptım sadece c çizgisi var t boş,yani lh da yükselmemis. Ne düşünsem bilemedim.😐

Günaydın kızlar,benim bugün 7. Günüm ve hadi dedim elimde gebelik testi ve ovulasyon testi var yapayım bir. Gebelik testi yaptım iki çizgi de oluşmadı, bozuk sanırım bir öyle yıkıldım. Ardında ovulasyon yaptım sadece c çizgisi var t boş,yani lh da yükselmemis. Ne düşünsem bilemedim.😐
Hiç kafanı yorma canım. Benim 9.gün kanda 41 çıktı ve ovülasyon testim de negatifti. Hiç üzülme tabi herşey var hayatta ama ya git kan test yaptır ya da gebelik testi al. Değerim benimki gibi düşükse yeni yeni yükseliyorsa belli olmaz gebelik testi de çok geç ve silik çıkar. Ovülasyon testi de beta hcg kanda 100 e yakın olduğunda gebeliği gösteryor.

Hiç kafanı yorma canım. Benim 9.gün kanda 41 çıktı ve ovülasyon testim de negatifti. Hiç üzülme tabi herşey var hayatta ama ya git kan test yaptır ya da gebelik testi al. Değerim benimki gibi düşükse yeni yeni yükseliyorsa belli olmaz gebelik testi de çok geç ve silik çıkar. Ovülasyon testi de beta hcg kanda 100 e yakın olduğunda gebeliği gösteryor.
Teşekkür ederim. Bugün erken gebelik testi alıp yarın bakacağım. Haklısın ne olacağını bilemeyiz hakkımda hayırlısı olsun canım.ister istemez panikledim. Çok sağol..😘

7.gun fazlasiyla erken bence 11.gunleri bekle

Herkes transferden once progestanına baktırmış sanki. Doktor benden istemedi. Ama ben cylo prognova diye bi ilaç kullandım. Burda kullanan da pek yok. O düzenleyici acaba ondan mı benden tahlil istemedi.

Esasinda burada da transferden sonraki gunlerde cok agir is yapmamak sartiyla aktif olunmasi gerekildigi soyleniyor dolasim sisteminin kan dolasiminin iyi calismasi aktif olmasi acisindan ama bizeler aman duser aman tutunsun hissiyatiyla yatmayi tercih ediyoruz ben kac gundur ilac ignelerden kipordayamiyordum yatiyordum bugun bacaklarimin komple felaket derecede agridigini hissetim agri kesici icmek yasak hemen kalktim spor yaptim esneme squat v.s anında agrilarim gecti yani kan dolasimi onemli
Ya evet ama doktor 3-4 gün uzan dedi başka doktor da uzan dedi bunu biliyorken evde kalma şansımız varsa evde kalıp uzanmak mantıklı gelıyor tabi arada evde basit işler yapabilirirz. Ama aktif olup sonra olumsuzluk yaşarsak acaba benım hareketliliğimden dolayı mı sorun oldu demek en kötüsü ...

Kizlar merhabalar nasilniz cok zor bir hafta sonucu geldim neler geldi basima bir bilseniz hani o cok cok aglamalarim ve esinle tartismalarimiz vardi bugun test verdim 9.gun normalde yarindi gunum oncelikle gebelik testi diye kanda kite bakip pozitif dedi deger filan yoktu beta baktirdim hemen meger beta demem gerekirmis sonic 91 cikti 2 gun sonra tekrar istedi doktor ama deger dusuk mu yukselir mi bilemedim kimyasal gebelikten korkuyorum acikcasi sevinsem mi bu degere erken ni yoksa bilemedim ve hic ama hic bir belirtim yok hemde internette kimyasal gebelikte hic belirti olmaz diye okudum benim gibi olup pozitif ile devam eden var ni sizde kac gibi cikti sonuclar
Canı m seni hatırlıyorum sanki. Aşırı sevindim. Allah hep katlanarak artırsın inşallah. Hiç belirtinin olmaması benı ayrıca etkiledi. Çünkü benım de yok😂

7.gün erken değil mi ya keşke az daha bekleyeseydin inşallah çıkar kanda sen duana devam et. Yeminle delircez en son o olcak bu süreçte

7.gün erken değil mi ya keşke az daha bekleyeseydin inşallah çıkar kanda sen duana devam et. Yeminle delircez en son o olcak bu süreçte
Katılıyorum. Sizlere ayrı ayrı çok dua ediyorum , sizlerle mutlu oluyorum ama sanırım konu kendime gelince elim ayağım dolanıyor.. İnşallah canım inşallah kendi güzel haberimi de vericem..🙏🙏🙏

Katılıyorum. Sizlere ayrı ayrı çok dua ediyorum , sizlerle mutlu oluyorum ama sanırım konu kendime gelince elim ayağım dolanıyor.. İnşallah canım inşallah kendi güzel haberimi de vericem..🙏🙏🙏
Gebelik testinde hiç çizgi olmaması zaten bozuk olduğunu gösterir. Bide bence bekleyin direkt kan verin. İdrar testi çok korkutuyo beni ama yapanlara da çift çizgi silik çizgi olanlara da çok ozeniyorum

Kizlar dun 4 gibi transferm oldu bu sabah 6 gibi kahverengi lekelenme oldu bu normal mi hemsireye yazdim ama henuz donmedi aranizda yasayan varmi bunu?

X