Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Biraz önce beni de aradılar klinikten canım 10.30 da gelin dediler. Hocam Timur Gürgana çok güveniyorum inşallah olur. İlk benim sebepsiz infertilite aşılama falanda olmadı. Korku ve heyecan hayatımda ikisini bir yaşadığım nadir anlardan allahım hepimize yardımcı olsun 🙏😔
İnşallah sıkıntısız şekilde transferlerimizi oluruz canım ilk seferde kavuş bebeğine inşallah.

Bende öyle yapıcam kendi anneme gidicem kalmak için onlar bakıcaklar bana ablalarım destek oluyorlar saolsunlar. Kendime meşguliyet buluyorum. Kitap falan aldım hatta yatarken okurum DİE ( Allah de ötesini bırak kitabın ismi gerçekten sizlere de tavsiyem. Kafanızın içindeki tüm sorulara nedenlerinize cevap buluyorsunuz. Sadece sormak istediğim yeme içme düzeni ananası kimisi düşük yapar yazmış kimi tutunmada çok yardımcı yazmış yesem mi yemesem mi bilemedim 🤷‍♀️
Ananas tutunmasi icindir bildigim kadariylan

Bana lucrin iğne verdi adet olunca vurunacağım
Sanırım geçici menapoza sokuyormuş bu iğne kullanmadım daha önce ama.
Ondan sonraki ay tekrar regl olduğumda gidicem
Mayısa kaldık anlıcağın seninde mi öyle?
1ay ötelemeye razıydım da 2 ayı duyunca dengem bozuldu iyice🤦‍♀️
Geç olsun güç olmasın canım herşeyde vardır bi hayır belki böyle si daha iyi negatif olmasından da geç pozitif sonuca gitmek daha iyi böyle düşün inşallah sende sağlıkla transfer e ilerler bebeğine de kavuşursun

Canım inşallah değecek rabbim nasip etsin benimde progestan iğneden dolayı göbeğim kızardı çok kaşıntı başladı tatlı tatlı kaşındıroyır kaşısam iyice kötü olacak doktorum a sormak istiyorum bu sefer kalçadan vericek o da ayrı işkence oturamıyorsun kalça morarıyır ağrıyor iki türlü de zor sonu güzel olsun bunlar a katlanıyoruz
Ben de kaşıntı yapmadı şükür göbeğimi morarttı sadece. Transfer sonrası da enox verdi. Onu da büyük ihtimal göbekten yaparım. Oksapar vermişti aramadığımız yer kalmadı devlet el koymuş covid hastalarında kullanıyolarmış. Enoxsu da çok zor bulduk son 1 kutu kalmıştı eczane de şükür bulduk. Enoxsa da çok acıtıyo diyorlar allahım yardım etsin. 😓

Eşimin ailesi çok iyi aslında bir gün olsun bişey demediler ama görümce çok kıskanç beni başlarda kabullenemedi. Biraz da şımartılarak büyütülmüş açıkçası bütün ilgi onda olsun istiyordu. Eşimin ailesi de bana kızları gibi davranınca çıldırdı bana sarmaya başladı. En derin yaramdan vurmaya çalışıyor şimdi de. Erkek kız benim için önemli değil ama erkek doğurucam DİE ortalıkta geziyor inadıma. Anlıycan dert bitmiyor 😔😓😬
Erkek kız bu zamanda ne farkeder .erkek olup hayırsız da olabilir . Allah sağlıklı sıhhatli hayırlısını nasip etsin. Görümcene çok kızgınım şuan🙆🏽‍♀️ Bide böyle kesın erkek olmalı diyenlerin oğlu olmuyo mu sinir oluyorum.

Ben de kaşıntı yapmadı şükür göbeğimi morarttı sadece. Transfer sonrası da enox verdi. Onu da büyük ihtimal göbekten yaparım. Oksapar vermişti aramadığımız yer kalmadı devlet el koymuş covid hastalarında kullanıyolarmış. Enoxsu da çok zor bulduk son 1 kutu kalmıştı eczane de şükür bulduk. Enoxsa da çok acıtıyo diyorlar allahım yardım etsin. 😓
Hadi ya oksapar öyle olduğunu duymadım benim önceki tedavimden 3 kutu kaldı şimdilik onları kullanıcam inşallah pozitif olursa da rapor çıkartıp bulabiliriz

Hadi ya oksapar öyle olduğunu duymadım benim önceki tedavimden 3 kutu kaldı şimdilik onları kullanıcam inşallah pozitif olursa da rapor çıkartıp bulabiliriz
Elinde oksapar varsa çok iyi bak onlara gerçekten aramadığımız yer kalmadı sonunda bir eczaneci söyledi covid hastalarda kullandıkları için devlet el koydu DİE biz ölelim mi dedim hatta ne yapıcaz DİE çok benzeri enox su verdiler onuda çok zor bulduk 😬

Elinde oksapar varsa çok iyi bak onlara gerçekten aramadığımız yer kalmadı sonunda bir eczaneci söyledi covid hastalarda kullandıkları için devlet el koydu DİE biz ölelim mi dedim hatta ne yapıcaz DİE çok benzeri enox su verdiler onuda çok zor bulduk 😬
Ben gaziantep teyim kızlar sorunsuz buluyorum yardımcı olurum bulamayanlara

Kızlar haberleri izliyorum da lütfen kendinize Corona için de çok dikkat edin. Eminim dikkat ediyorsunuzdur da, hastanelere , kliniklere çok sık gidiyoruz. Lütfen gerekli önlemleri daha fazla alın. Unutmayın anne olucaz İnşallah. 🙏🙏

Herkese merhaba
6 yillik evliyim. Sebepsiz infertilite...
bende ilk tüp bebek deneyimimi 12 martta ankara oldum. Günler gecmiyor gercekten. Evde ovulasyon testim vardi bugun onu yaptim ama tabi birsey cikmadi. Arada bir batma veya kasık agrisi disinda bir belirtim yok benim.
Bir de malesef ameliyathanede usudugum icin biraz grip baslangici oldu. Bir yildir elhamdulillah korona olmadim grip olmadim ama olacak ya iste bu zamanda grip oldum.
Doktorum bu durum bebegi etkilemez dedi. Propolis limon sicak su vb kullaniyorum. Rabbim ol derse her sekilde olur inaniyorum.
Burada bulunan tüm kardeşlerim hayirlisiyla saglikli gebelik haberlerimizi alalim insallah. 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

X