Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar yarın benim transfer 1 buçukta yarın transfer olacaklar sizin kaç gibi olacak heyecan durumunuz nasıl. Bu benim 5.kez transferim ama sanki ilk aynı heyecan var yaa inşallah hepimizin kolay geçer sonu da güzel olur.
Benim 12.30 da bacaklarım titriyor gün geçmedi gece nasıl geçecek acaba

Sana belki boylesi daha iyidir demistim ama benimde progesteron yuksek çıktıgi icin iptal ettiler.. 4 aydir surekli iptal..bu defa tamam dedim simdi de bu çıktı. bir deger duzelse digeri bozuluyor.. progesteron adet basinda gayet iyiydi bugun 3 çıktı.. hic tahmin etmiyordum.. iptal edilen her ay da maddi acidan yük..sinirlerim bozuldu iyice..

hay allah yaaaa
Senin adına da çok üzüldüm 🤦‍♀️
Ahh öyle bir sınavdayız ki çok zor çokkk rabbim düşmanıma vermesin.. bugünden beri ağlıyorum sanki negatif almışım gibi bi kasvet çöktü içime zorlaştıkça bu iş umudum kırılıyor elimde değil🥺
Tevekkül ediyoruz ama bi de içime sor yangın yeri😭

Kızlar yarın benim transfer 1 buçukta yarın transfer olacaklar sizin kaç gibi olacak heyecan durumunuz nasıl. Bu benim 5.kez transferim ama sanki ilk aynı heyecan var yaa inşallah hepimizin kolay geçer sonu da güzel olur.

hayırlısıyla olup gel inşallah pozitif haberini bekliyorum canım
Beraber gün sayacaktık bana nasip olmadı sen inş bebeğine kavuşursun🙏

Benimde cuma gunu insallah olumlu pozitif sonuclar aliriz buarda kasik agrisi bende yasiyorum hormon ilaclari kasiklari kuvvetlendirmek adina oldugu icin cok normal progestani igne seklindr aliyorsan extra heryerin agriri benimki igne seklimde
Bana progestan hem iğne hemde yumuşak kapsül fitil olarak verdi. Biraz önce klinikten aradılar yarın transfer için bilgi verdiler sordum da ilaçlar yapar korkmayın dedi içim bi nebze rahatladı. Rabbim bu yolda hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin. Göbeğim morardı baktıkça değecek inşallah diyorum. Gerçekten zor süreç. Etrafta boş konuşan insanda çok olunca insan bin kat daha zorlanıyor. 😓😔

Biraz önce beni de aradılar klinikten canım 10.30 da gelin dediler. Hocam Timur Gürgana çok güveniyorum inşallah olur. İlk benim sebepsiz infertilite aşılama falanda olmadı. Korku ve heyecan hayatımda ikisini bir yaşadığım nadir anlardan allahım hepimize yardımcı olsun 🙏😔

Sana belki boylesi daha iyidir demistim ama benimde progesteron yuksek çıktıgi icin iptal ettiler.. 4 aydir surekli iptal..bu defa tamam dedim simdi de bu çıktı. bir deger duzelse digeri bozuluyor.. progesteron adet basinda gayet iyiydi bugun 3 çıktı.. hic tahmin etmiyordum.. iptal edilen her ay da maddi acidan yük..sinirlerim bozuldu iyice..

Bana lucrin iğne verdi adet olunca vurunacağım
Sanırım geçici menapoza sokuyormuş bu iğne kullanmadım daha önce ama.
Ondan sonraki ay tekrar regl olduğumda gidicem
Mayısa kaldık anlıcağın seninde mi öyle?
1ay ötelemeye razıydım da 2 ayı duyunca dengem bozuldu iyice🤦‍♀️

Bana progestan hem iğne hemde yumuşak kapsül fitil olarak verdi. Biraz önce klinikten aradılar yarın transfer için bilgi verdiler sordum da ilaçlar yapar korkmayın dedi içim bi nebze rahatladı. Rabbim bu yolda hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin. Göbeğim morardı baktıkça değecek inşallah diyorum. Gerçekten zor süreç. Etrafta boş konuşan insanda çok olunca insan bin kat daha zorlanıyor. 😓😔
Kimseye anlatmazsanız bu süreci bir şey olmuyor. Ben söylemdim böylece kimsenın ağzına laf vermıyorsunuz

Kizlar melasef negativ cikti 😭😭😭😞😔
Üzülme demiyorum sana kendimden biliyorum bu süreci zor evet ben hep kendime rabbim beni ne kadar çok seviyor diyorum. Rabbim sevdiği kuluna dert sıkıntı verirmiş. Bu dünyada alamasak bile rabbimin cihanında elbette mükafatlandırılacağız. Allahım yanıp tutuşan herkese nasip etsin. Gerçekten şunu unutma rabbim seni çok seviyor. 🙏♥️ Bu dünya imtihanlarla dolu elbet geçeceğiz. Yılmak yıkılmak yok. 💪

Sen progestan igneyi gobekten mi oluyorsu

Kızlar 5.gün en erken hangi gün kanda çıkar? Doktor 10 da kan ver dedi. 8de de çıkıyor mu. Cumartesiye geliyor 8.gün dayanamazsam verirm. ( hiç belirtim yok nötr bir vaziyetteyim)

hay allah yaaaa
Senin adına da çok üzüldüm 🤦‍♀️
Ahh öyle bir sınavdayız ki çok zor çokkk rabbim düşmanıma vermesin.. bugünden beri ağlıyorum sanki negatif almışım gibi bi kasvet çöktü içime zorlaştıkça bu iş umudum kırılıyor elimde değil🥺
Tevekkül ediyoruz ama bi de içime sor yangın yeri😭
İnan sana hayirlisi böyleymiş dedim ama bende aglamamak icin zor tutuyorum..maddi manevi yiprandik.. benim bu iptal olan 4.ay.. simdi ben nasil umitli olayim..

Kimseye anlatmazsanız bu süreci bir şey olmuyor. Ben söylemdim böylece kimsenın ağzına laf vermıyorsunuz
Bende söylemedim canım sadece eşimin ailesi ve kendi ailem biliyor. GörümceM şuan hamile benden sonra evlendi. Bana nişanlıyken senden önce doğurucam demişti yaptı. Şimdi yanımda durumumu bildiği halde nispet yapıyor ve Buda ister istemez beni deli ediyor. Allah’a bıraktım ben herşeyi rabbim bi düzene elbet koyacak 😓

Bende söylemedim canım sadece eşimin ailesi ve kendi ailem biliyor. GörümceM şuan hamile benden sonra evlendi. Bana nişanlıyken senden önce doğurucam demişti yaptı. Şimdi yanımda durumumu bildiği halde nispet yapıyor ve Buda ister istemez beni deli ediyor. Allah’a bıraktım ben herşeyi rabbim bi düzene elbet koyacak 😓
Lafa bak ya senden once doğurcam ne demek. Sen o zaman da çocuk istiyor muydun? Keşke eşinin ailesıne de söylemeseydin. baksana nispet yapmış. Şuan zaten çok doluyuz biri bir şey dese ağlamaklıyız.

X