Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

İnan sana hayirlisi böyleymiş dedim ama bende aglamamak icin zor tutuyorum..maddi manevi yiprandik.. benim bu iptal olan 4.ay.. simdi ben nasil umitli olayim..
O kadar zor ki bekleme çok iyi anlıyorum bir an önce olsun istiyoruz. Ya herkes mi hamile olur 2000 liler evlenıyor öbür ay hamile tüm ünlüler hamile.Geçen Anneler Gününde annemi ve kaynanamı aradım kutladım ama nasıl hüzünlenıyor insan . Sana üzüldüklerini de biliyorsun o da çok acı. Rabbim tez zamanda pozitf haberler aldırsın hepimize

Üzülme demiyorum sana kendimden biliyorum bu süreci zor evet ben hep kendime rabbim beni ne kadar çok seviyor diyorum. Rabbim sevdiği kuluna dert sıkıntı verirmiş. Bu dünyada alamasak bile rabbimin cihanında elbette mükafatlandırılacağız. Allahım yanıp tutuşan herkese nasip etsin. Gerçekten şunu unutma rabbim seni çok seviyor. 🙏♥️ Bu dünya imtihanlarla dolu elbet geçeceğiz. Yılmak yıkılmak yok. 💪
Sagol bacim allah razi olsun coksukur aynen ikizlerim var ama tedavi insani maf ediyo senin insallah bebisin varmi

İnan sana hayirlisi böyleymiş dedim ama bende aglamamak icin zor tutuyorum..maddi manevi yiprandik.. benim bu iptal olan 4.ay.. simdi ben nasil umitli olayim..
Hiç moralini bozma canım benim de aynısı başıma geldi Ekim de başladım ve çok şükür Mart ayında transfer oldum. Lütfen yapma.. zor biliyorum ama pes etme...😘

Bana lucrin iğne verdi adet olunca vurunacağım
Sanırım geçici menapoza sokuyormuş bu iğne kullanmadım daha önce ama.
Ondan sonraki ay tekrar regl olduğumda gidicem
Mayısa kaldık anlıcağın seninde mi öyle?
1ay ötelemeye razıydım da 2 ayı duyunca dengem bozuldu iyice🤦‍♀️
Yok bana ilaclarini birak adetle tekrar baslayacagiz dendi.. benim en cok üzüldüğüm intralipid serum zaten cok ucuz degil..10 saatte gidiyor birde ozel hastaneye para veriyorsun taktirmak icin.. serum da bosa gitti.. git geller icin işten izin zaten sorun oluyor.. nereyi düşünsem üzüntüden baska bisey degil.. benim yaşım da 40.. bekleyecek cok vaktim de olmayinca iyice strese girdim anlayacagin..

Lafa bak ya senden once doğurcam ne demek. Sen o zaman da çocuk istiyor muydun? Keşke eşinin ailesıne de söylemeseydin. baksana nispet yapmış. Şuan zaten çok doluyuz biri bir şey dese ağlamaklıyız.
Eşimin ailesi çok iyi aslında bir gün olsun bişey demediler ama görümce çok kıskanç beni başlarda kabullenemedi. Biraz da şımartılarak büyütülmüş açıkçası bütün ilgi onda olsun istiyordu. Eşimin ailesi de bana kızları gibi davranınca çıldırdı bana sarmaya başladı. En derin yaramdan vurmaya çalışıyor şimdi de. Erkek kız benim için önemli değil ama erkek doğurucam DİE ortalıkta geziyor inadıma. Anlıycan dert bitmiyor 😔😓😬

Bende söylemedim canım sadece eşimin ailesi ve kendi ailem biliyor. GörümceM şuan hamile benden sonra evlendi. Bana nişanlıyken senden önce doğurucam demişti yaptı. Şimdi yanımda durumumu bildiği halde nispet yapıyor ve Buda ister istemez beni deli ediyor. Allah’a bıraktım ben herşeyi rabbim bi düzene elbet koyacak 😓
Ben olsam onu yolarım... :silah: işin şakası (!) Etrafındaki böyle negatif insanları ne dinle ne de barindir. Bence eşinin ona bı çift laf etmesi lazım. Hele bu kadar emek ve acı cekiyorken kimsenin bize hele ki annelik duygumuzla boş boş konuşması affedilemez. Sakın üzme kendini...😘

Sagol bacim allah razi olsun coksukur aynen ikizlerim var ama tedavi insani maf ediyo senin insallah bebisin varmi
Maalesef evlat kokusuna hasret anne adayıyım. Sebepsiz bizimki hiç problem yok ama olmuyor. Sen ne güzel evlat kokusunu çekmişsin rabbim bizlere de nasip etsin. Bende çok istiyorum ikizim olsun DİE inşallah olur 🙏🙏🙏

Maalesef evlat kokusuna hasret anne adayıyım. Sebepsiz bizimki hiç problem yok ama olmuyor. Sen ne güzel evlat kokusunu çekmişsin rabbim bizlere de nasip etsin. Bende çok istiyorum ikizim olsun DİE inşallah olur 🙏🙏🙏
Canim benim kac yilli evlisin insallah olur uzulme rabbimin bir bildigi var benimki 19 seneden sonra oldu sana ve diger arkadaslara dua etcem ben cok iyi anliyom seni cokzor sana sadece tavsiyem bebek yaptigin zaman olumsuz seylere kulagini kapat insallah tutar nerde oturuyonuz

Ben olsam onu yolarım... :silah: işin şakası (!) Etrafındaki böyle negatif insanları ne dinle ne de barindir. Bence eşinin ona bı çift laf etmesi lazım. Hele bu kadar emek ve acı cekiyorken kimsenin bize hele ki annelik duygumuzla boş boş konuşması affedilemez. Sakın üzme kendini...😘
Ya ben altta kalmam zaten 😂. En sonunda dedim sen kocanın soyunu devam ettireceksin babanın değil fazla uçma dedim duramadım 😅. Yeri geldiğinde söylüyorum ben ama belli etmiyorum üzüldüğümü falan dik duruyorum ağlayacak olsam bile evime geliyorum. Kimseye açığımı vermiyorum. Böyle böyle akıllandım sonunda.

Canim benim kac yilli evlisin insallah olur uzulme rabbimin bir bildigi var benimki 19 seneden sonra oldu sana ve diger arkadaslara dua etcem ben cok iyi anliyom seni cokzor sana sadece tavsiyem bebek yaptigin zaman olumsuz seylere kulagini kapat insallah tutar nerde oturuyonuz
10 seneden sonra orda yanlis yazildi 19 yazilmis

Ya ben altta kalmam zaten 😂. En sonunda dedim sen kocanın soyunu devam ettireceksin babanın değil fazla uçma dedim duramadım 😅. Yeri geldiğinde söylüyorum ben ama belli etmiyorum üzüldüğümü falan dik duruyorum ağlayacak olsam bile evime geliyorum. Kimseye açığımı vermiyorum. Böyle böyle akıllandım sonunda.
Cok iyi ediyon inanki oylelerine sevindirme

Ben çok değil aslında 3 yıllık evliyim. Ankara da yaşıyorum. Gürgan kliniğe gidiyorum. Çevremde çok fazla giden oldu oraya hepsinde pozitif sonuç aldı inşallah bende alırım. 🙏

Ben çok değil aslında 3 yıllık evliyim. Ankara da yaşıyorum. Gürgan kliniğe gidiyorum. Çevremde çok fazla giden oldu oraya hepsinde pozitif sonuç aldı inşallah bende alırım. 🙏
Insallah alirsin ama lutfen uzan dinlen dus fazla alma bilmediklerin birsey olsa herzaman burdayim yaz cevaplariz

Insallah alirsin ama lutfen uzan dinlen dus fazla alma bilmediklerin birsey olsa herzaman burdayim yaz cevaplariz
Bende öyle yapıcam kendi anneme gidicem kalmak için onlar bakıcaklar bana ablalarım destek oluyorlar saolsunlar. Kendime meşguliyet buluyorum. Kitap falan aldım hatta yatarken okurum DİE ( Allah de ötesini bırak kitabın ismi gerçekten sizlere de tavsiyem. Kafanızın içindeki tüm sorulara nedenlerinize cevap buluyorsunuz. Sadece sormak istediğim yeme içme düzeni ananası kimisi düşük yapar yazmış kimi tutunmada çok yardımcı yazmış yesem mi yemesem mi bilemedim 🤷‍♀️

Bana progestan hem iğne hemde yumuşak kapsül fitil olarak verdi. Biraz önce klinikten aradılar yarın transfer için bilgi verdiler sordum da ilaçlar yapar korkmayın dedi içim bi nebze rahatladı. Rabbim bu yolda hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin. Göbeğim morardı baktıkça değecek inşallah diyorum. Gerçekten zor süreç. Etrafta boş konuşan insanda çok olunca insan bin kat daha zorlanıyor. 😓😔
Canım inşallah değecek rabbim nasip etsin benimde progestan iğneden dolayı göbeğim kızardı çok kaşıntı başladı tatlı tatlı kaşındıroyır kaşısam iyice kötü olacak doktorum a sormak istiyorum bu sefer kalçadan vericek o da ayrı işkence oturamıyorsun kalça morarıyır ağrıyor iki türlü de zor sonu güzel olsun bunlar a katlanıyoruz

X