Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Herkese merhaba
6 yillik evliyim. Sebepsiz infertilite...
bende ilk tüp bebek deneyimimi 12 martta ankara oldum. Günler gecmiyor gercekten. Evde ovulasyon testim vardi bugun onu yaptim ama tabi birsey cikmadi. Arada bir batma veya kasık agrisi disinda bir belirtim yok benim.
Bir de malesef ameliyathanede usudugum icin biraz grip baslangici oldu. Bir yildir elhamdulillah korona olmadim grip olmadim ama olacak ya iste bu zamanda grip oldum.
Doktorum bu durum bebegi etkilemez dedi. Propolis limon sicak su vb kullaniyorum. Rabbim ol derse her sekilde olur inaniyorum.
Burada bulunan tüm kardeşlerim hayirlisiyla saglikli gebelik haberlerimizi alalim insallah. 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Amin insallah hayirli haberlernizi aliriz cok gecmis olsun dinlenin🍀

transfer olanlar olmayanlarla tecrübelerini paylasabilir mi?😁 basima ne gelecek bilmiyirum. Benden gecelik getirmemi istediler mesela o neden? Bir de yarindolu mesane ile gelin dediler, insan nerden anlar ki yari dolu oldugunu🙄

transfer olanlar olmayanlarla tecrübelerini paylasabilir mi?😁 basima ne gelecek bilmiyirum. Benden gecelik getirmemi istediler mesela o neden? Bir de yarindolu mesane ile gelin dediler, insan nerden anlar ki yari dolu oldugunu🙄
Valla benim ilkinde dolu saniyordum mesane meger degilmis suni suyla doldurdular transfer oncesi. Ikincisinde de ictim ictim bir suru psikolojik gelmedi bekledik bir kac kere ulttasonla kontrol ettiler sonunda tamam dedilee:)merkeze gidince daha cok icin evde daha az su sikisik hissedin iyice:)

Yok bana ilaclarini birak adetle tekrar baslayacagiz dendi.. benim en cok üzüldüğüm intralipid serum zaten cok ucuz degil..10 saatte gidiyor birde ozel hastaneye para veriyorsun taktirmak icin.. serum da bosa gitti.. git geller icin işten izin zaten sorun oluyor.. nereyi düşünsem üzüntüden baska bisey degil.. benim yaşım da 40.. bekleyecek cok vaktim de olmayinca iyice strese girdim anlayacagin..

bana niye iğne ve 2 ay sonra yaa🥺
Neyse sakinimm sakin kalacağımm
Serumu niye şimdiden almıştın ki bana da uygulanacaktı ama daha almamıştık🤷‍♀️
Benim yaş da 36 😶 neyse geç olsun güç olmasın diyelim son olsun inşallah önünüzdeki aya bebeğin gelsin🙏

İlkinde çok su içmiştim Dr neden bu kadar içirdiniz demişti sonra hemşire boşaltmak için gelince yapamamıştım yatağa aldılar beni aksi gibi geldi bende tutmamak için bıraktım öldüm utancımdan yatak sırılsıklam olmuştu bunu yaşayan var mı aranızda 🙈🙈🙈🙈🙈🙈

İlkinde çok su içmiştim Dr neden bu kadar içirdiniz demişti sonra hemşire boşaltmak için gelince yapamamıştım yatağa aldılar beni aksi gibi geldi bende tutmamak için bıraktım öldüm utancımdan yatak sırılsıklam olmuştu bunu yaşayan var mı aranızda 🙈🙈🙈🙈🙈🙈
Yok ben cok sikisik duramiom zaten surekli wc giderm ondan sen iyi tuttmussun😅

Yok bana ilaclarini birak adetle tekrar baslayacagiz dendi.. benim en cok üzüldüğüm intralipid serum zaten cok ucuz degil..10 saatte gidiyor birde ozel hastaneye para veriyorsun taktirmak icin.. serum da bosa gitti.. git geller icin işten izin zaten sorun oluyor.. nereyi düşünsem üzüntüden baska bisey degil.. benim yaşım da 40.. bekleyecek cok vaktim de olmayinca iyice strese girdim anlayacagin..
İntralipid Serum 350 tl idi. Yumurta- soya z.yağı içerikli. Aynı serum mu acaba. Haklısın keşke doktor güzelce anlatsa seni ikna etseydi. Doğru dürüst açıklama yapmadıysa için rahat değildir.

bana niye iğne ve 2 ay sonra yaa🥺
Neyse sakinimm sakin kalacağımm
Serumu niye şimdiden almıştın ki bana da uygulanacaktı ama daha almamıştık🤷‍♀️
Benim yaş da 36 😶 neyse geç olsun güç olmasın diyelim son olsun inşallah önünüzdeki aya bebeğin gelsin🙏
Adetin 7 gunu icinde takilmasini istedi..Bir dahaki sefere soracagim hemen transfer oncesi olmaz mi diye..serumun parasinda da degilim ama 10 saatte gidiyor bosuna zahmet..

İntralipid Serum 350 tl idi. Yumurta- soya z.yağı içerikli. Aynı serum mu acaba. Haklısın keşke doktor güzelce anlatsa seni ikna etseydi. Doğru dürüst açıklama yapmadıysa için rahat değildir.
Evet o fiyat civarindaydi..ustunede ozel hastanede 10 saat yatis yaptim..bir o kadar da oraya verdim..Boşa gitti.. gerçi benim tedavilerimde boşa giden paralari saysam bi araba parasi edecek bu gidisle 😂

Evet o fiyat civarindaydi..ustunede ozel hastanede 10 saat yatis yaptim..bir o kadar da oraya verdim..Boşa gitti.. gerçi benim tedavilerimde boşa giden paralari saysam bi araba parasi edecek bu gidisle 😂
Beyaz renkteydi. Sizin de içeriği aynı mı. Ve bana besin alerjin var mı dediler hayır dedim hızlı verdiler zaten yavaş da olsa 2 saatte biterdi. Sizinki farklı bişi desem fiyatı da aynıymış.izmir benım sizin neresi

Ben sıkştigimi saniyordum baktilar mesane dolu degil sonda takip doldurdular canim yandi biraz o yuzden suyunu guzel iç canim ve transferden 30-40dk once icmeye basla suyu tam sıkşmiş olrsn cok erken icersen de tutamazsin o da sikinti

Elinde oksapar varsa çok iyi bak onlara gerçekten aramadığımız yer kalmadı sonunda bir eczaneci söyledi covid hastalarda kullandıkları için devlet el koydu DİE biz ölelim mi dedim hatta ne yapıcaz DİE çok benzeri enox su verdiler onuda çok zor bulduk 😬
Doktorun ona göre bize ilaç yazması gerekiyor zaten kan pıhtılaşma sı olup olmadığı belli değil ben test yaptırmadım doktorum da istemedi tedbir amaçlı kullandırıyor. Sade koraspirn verse keşke

X