Mart 2009 İstanbul Anneleri Buluşalım mı?

melek81

Herşeyin başı sağlık
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
4.181
9
Selam Mart 2009 Anneleri.

İstanbul'da olan anneler ortak bir tarih ve yerde yüzyüze buluşalım muhabbet edelim mi?:1hug:

ben de tanımak isterim yazıştığım arkadaşları. ama şöyle bi sorunum var toplu taşıma araçlarına binemiyorum sağlık problemi nedeniyle:) bakırköy olursa neden olmasın:) bir de öpüşme falan yasağım da var aynı nedenden kaynaklananyasakkelime

valla kimse yazmamış senin dışında.. kimse pek istemiyor galiba. aslında çok iyi olur. Ben Anadolu yakasındayım ama deniz otobüsüyle geçerim. Zaten Bakırköy gibi merkezi bir yerde buluşulur. Ama hiç talep yok :KK43:

ben istanbulda değilim canım..
samsundayım...
olsa vallaha gelirdim sizi görmeye..

saol fıstıkım biliyorum.. çok pozitifsin bu arada...

valla gebelik.org İstanbul anneleri buluşmuş bile :KK43: sarıböceğim biliyorum kesin gelirdin sen.. samimiyetine inanıyorum ama baksana İstanbul da olanlarda ses seda yok :KK43:

Ee kızlar noldu buluşma işi...Valla ben topiği daha yeni gördüm..Bakırköy uyar bana...

Tatlım artık herkes agırlastı... Bebıslerımız dogunca Hazıran ayında bulusuruz artık. Bebeklerımızı pusetlerıne koyar Bakırkoyde bulusuruz havada ısınmış olurr..

Tabi tabi buluşun. Bende uçarım burdan istanbula. kaydirigubbakcemile3
Bide fotoğraf çekinin çatlayım,patlayım ben. senağlama

kız becerip toplaşamadınız mı??meleğim sen evden çıkmazsın en iyisi doğumdan sorna buluşun:)))
yaza tatile buralara gelen olursa da ben beklerim şıppıdık şıppıdık deniz görür pıtırcıklarımız

X