Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

Sağol canım Allah razı olsun.Kafam bimilyon oldu.Hiç sağlıklı düşünemiyorum şuan.Bebeğim için herşeye katlanırım ama gereksiz yere sezeryan oluyorsam eğer bunada çok üzülürüm.Neyse hepimizin hakkımızda hayırlısı inşaallah.Bu sezeryanın tek bir iyi yanı var benim için.O da bebeğime bir kaç gün daha erken kavuşacak olmam..

elifzeynepcim hiç üzülme canım.bu mübarek günde bu haberi aldıysan bunda vardır bir hayır canım.bence hiç riske atma bebişin sağlıkla gelsin varsın sezeryann olsun.hem sezeryan olan bir sürü arkadaşımız var hepside memnun.senin için dua ediyorum yarın hayırlısı ile atlatın canım.güzel haberlerini bekliyoruz.sıkma kendini kucağına sağlıkla al minişini zamanla sende kendini toplarsın.rabbim sağlıklar versin sizlere canım.

Allah razı olsun enelcim.Desteğiniz gerçekten moral veriyor.İnşaallah hayırlısı ile atlatırız yarın.Zira bu ameliyat olayları beni çok korkutuyor.Ama nasipten öteye gidlmiyor.Vardır bir hayır diyerek avutuyorum artık kendimi.Duanızı eksik etmeyin kızlar çok ihtiyacım var.

Ahh canım valla çok iyi anlıyorum seni, içim cız etti bir anda... :teselli: Son anda doktorunu değiştirmeyi de göze alamıyor insan, değil mi? Hakkında hayırlısı olsun inşallah. Rabbim en iyisini versin sana inşallah. Dualarım seninle olacak. :Saruboceq: İyi haberlerini bekliyoruz. Allah kurtarsın.

yattım döndüm uyuyamadım geldim........

evk 10 mart senin muhtemel doğum tarihin mi yoksa sezeryan için belirlediğiniz tarih mi canım...

ben kıdemlı gececıyım zaten Çok üzgünüm çoook elif zeynep canım senın ıcın hangısı hayırlıysa o olsun ama pek fazlada riske atma derım benım bebek 36 haftalıkken 3350gr dı bıdaha ultrason ıstemedı doktor normal dedı cıktı bende normal ıstıyorum ama hersey normalse..SÜHEYLA cım sende kurtuldun demek darısı basımıza inşaallahh

evk 10 mart senin muhtemel doğum tarihin mi yoksa sezeryan için belirlediğiniz tarih mi canım...

elifzeyneb canım hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah, benim de 10 mart muhtemel doğum tarihim ama sancım falan yok ben de düşünceliyim bugünlerde 16sına kadar doğmazsa suni sancı alıcakmışım -tatlicadiarzu-inşallah hem bebeklerimiz hem kendimiz için de hayırlısı olur:Saruboceq:

muhtemel doğum tarihim 19 mart.ama bebişimin gelişimi 2 hafta önde zaten.bende normal istiyodum ama bebiş iri olunca sezeryan olucak artık. salı günü sezeryanım.

Adacyo, Kızıldeniz, Rebeca.. Teşekkürler destekleriniz için.Allah sizlerden razı olsun.Saatler ilerledikçe tuhaflaşıyorum.Belki bu gece 3.doktora da danışabilirim çok zor karar vermek.Bazen diyorum amaan sanki bir benmiyim sezeryan olucak olan.Bazende normal doğumun avantajları aklıma geliyor ve sezeryanın operasyon sonrası korkutuyor.Aklım bir oyana bir buyana gidip geliyor. :çok üzgünüm:

muhtemel doğum tarihim 19 mart.ama bebişimin gelişimi 2 hafta önde zaten.bende normal istiyodum ama bebiş iri olunca sezeryan olucak artık. salı günü sezeryanım.

hayırlı olsun tarihiniz benim muhtemel tarihim 10 mart sancı falan da yok da aynı gün olunca oyüzden sordum...

canım yanılmıyorsam sen ilk bebeğini ters durumda suni sancı ile doğurmuş bir annesin, senin yerinde olsam üçüncü bi doktorun fikrini de alırdım...

canım yanılmıyorsam sen ilk bebeğini ters durumda suni sancı ile doğurmuş bir annesin, senin yerinde olsam üçüncü bi doktorun fikrini de alırdım...

Evet canım ters ve ve hiç kesi atılmadan normal doğurdum.Ve inanın hiçbir zorluk çekmedim.Şimdi gereksiz yere sezeryan olmak istemiyorum ki zaten başından beri sezeryan beni çok korkutuyor.Allahım benim herşeyim böyle zor oluyor.Hayatımda hep zor kararlar vermek durumunda kalıyorum.Bu gece psikolojim iyice bozuldu.Annem bursadan yola çıktı geliyor.Sabaha karşı burda olur.Onu almaya gittiğimizde bir doktora daha danışayımmı? Ne dersiniz arkadaşlar benim yerimde olsanız ne yaparsınız?

Son düzenleme:
canım ben söyledim önceki msjımda kesin bi başka doktora daha danışırdım...

elifcim maşaallah canım yaa kesşsşz makat geliş noırmal dogum helal olsun sana sunı sancıya neden baslamıyo doktorun bende baska doktorların fikrini alırdım

Suni sancıyla başlatalım dedim bebeğin eşi dayanmaz ayrılabilir bebeğin hayatı tehlikeye girebilir bu riski göze alamayız dedi. 2. doktora bunu sordum plesanta kireçlenmesinde parçalanma, ayrılma gibi bir durum söz konusumu dedim.Hayır dedi Aff Allahım Afffff bu doktorlar neden böyle eğer beni sebebsiz yere sezeryana yönlendiriyorsa gerçekten hakkımı helal etmem ona.Saat 4 e doğru annemi almaya gidicez.Nöbetçi bir doktora daha danışayım ben en iyisi.Avrupa yakasında varmı bildiğiniz güvenilir bir doktor.Sabah 8e kadar bu işi çözüme kavuşturmam lazım.

canım maalesef ıstanbulda oturmuyorum inşaallah hayırlısı olsun dılıyorum ama 3 bi doktora danısmak sart olmus bence

sen hangi hastaneye gidiyosun canım bi de nerde oturuyosun ist.da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…