Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

simdi bizde durum kesinlesti ya,
haftaya pazar sabahi annem, babam, kardesim ve esimin annesi gelicek.
benim takildigim nokta su, sakin gulmeyin.
bu insanlar biz hastaneden ciktiktan sonra yaklasik 3 gun bizde kalacaklar.
sonra anneler donusumlu gelip gidecek.
bu 3 gun esnasinda buyuklerden biri hasta olurda evdekilere, daha kotusu Doruga bulastirirsa napicaz yaaa
kocis hasta olan cocukla yanyana durmaz diyor öfff neye takacagimi sasirdim iki gundur ya:nazar:

ıyıyım be enelım valla kızacaksın ama bugun son temızlıgı yaptım yarın anneme gıdıyom ve cuma gunu gelecem cumartesı tıpıs tıpıs oğlanı dogurmaya gıdıyom bu arada ısım MERT olacak

artık birşey demeyeceğim sona yaklaştın.mert oğluşumuz sağlıkla doğsun canım.şükür çok iyi taşıdın ve iyi baktın oğluşuna.
ben karnımda fazla taşıyamadım diye üzülüyorum bazen.

bu 3 gun esnasinda buyuklerden biri hasta olurda evdekilere, daha kotusu Doruga bulastirirsa napicaz yaaa
kocis hasta olan cocukla yanyana durmaz diyor öfff neye takacagimi sasirdim iki gundur ya:nazar:

elifim dünürüm paranoya yapmıyoruz bak neleri atlattın sen dolap karıştırmayı seven akraba ve çocuklarını bile altettin:lepi: hasta olan olursa eşinin dediği gibi bebekle haşır neşir olmaz olur biter.ayrıca yenidoğanların ilk etapta enteresan bir bağışıklık sistemleri var ilk 40 gün hasta olmuyorlar canım kolstrum denen ilk sarı süt onları koruyorr:1hug:

bu...

:mymeka: ne üzülüyon sen bakım nesı var benım gelınım ıste fıstık gıbı buyuyor sızede naz yapıyo

elifim dünürüm paranoya yapmıyoruz bak neleri atlattın sen dolap karıştırmayı seven akraba ve çocuklarını bile altettin:lepi: hasta olan olursa eşinin dediği gibi bebekle haşır neşir olmaz olur biter.ayrıca yenidoğanların ilk etapta enteresan bir bağışıklık sistemleri var ilk 40 gün hasta olmuyorlar canım kolstrum denen ilk sarı süt onları koruyorr:1hug:

ay evet ne komigim dimi.
size de harika bir psikopat profili ciziyorum valla.
once dolap karistiran akraba simdi de bu delikafadulden

oyle mi diyorsun? koruyor muymus cocuklari?
ay harikasin valla moralim yerine geldi simdi...

canım prematüreler bile anne sütü aldıktan sonra kolay kolay hasta olmazlar hasta olmazlar derken çevredekilerden virüs alıp hasta olmazlar sen dertlenme sadece Doruğuna kavuşacağın anı düşün ilk gözgöze geleceğiniz anı gerisi su gibi akar yatağını bulur

:mymeka: ne üzülüyon sen bakım nesı var benım gelınım ıste fıstık gıbı buyuyor sızede naz yapıyo

en ufak birşeyinde aklım gidiyor.2 saatte bir 60 cc mama yemeye başladı.bağırsakları sindirecekmi diye düşünmeden edemiyorum işte.bu kız benim aklımı başımdan aldı sağlıklı düşüşnemiyorum yemin ederim.

canım prematüreler bile anne sütü aldıktan sonra kolay kolay hasta olmazlar hasta olmazlar derken çevredekilerden virüs alıp hasta olmazlar sen dertlenme sadece Doruğuna kavuşacağın anı düşün ilk gözgöze geleceğiniz anı gerisi su gibi akar yatağını bulur

ŞenizŞenizŞeniz

elifcim oğluşun kollarında olunca herşeyi unutursun merak etme.ben eşimi bile unutmuştum iilk zamanlar 16 günden sonra kavuşunca kızımla:))

en ufak birşeyinde aklım gidiyor.2 saatte bir 60 cc mama yemeye başladı.bağırsakları sindirecekmi diye düşünmeden edemiyorum işte.bu kız benim aklımı başımdan aldı sağlıklı düşüşnemiyorum yemin ederim.

sındırır onlarında bagırsakları o sekılde gelısecek

elifcim oğluşun kollarında olunca herşeyi unutursun merak etme.ben eşimi bile unutmuştum iilk zamanlar 16 günden sonra kavuşunca kızımla:))

40 çıkıyor ya yenı yenı kocayı hatırlıyo enelım salı vuslata ereceksınız :jeyyar::nazar:

dogru enelcim, ben simdi heyecan ve bos vakitten ne dusunecegimi sasirdim canımmm :nazar:
saglikla gelsinler insallah.:Saruboceq:

enelim hakket düşünme nasıl sindirecek diye yediğine şükret tatlımm

mts cim adıyaman ı hiç bilmiyom ama tarikatlar var galiba kapalı bir şehir

sağolun kızlar.ben çıkayım kızı emzireyim gelirim tekrar öpüldünüz.

Selam arkadaslaarr:)

suheyladan haber getırdım sıze :) suheyla arkadasımızın salı 17 30 da suyu gelmıs sabah 07 30 da normal epıdural le kızı ıncı dunyaya merhaba demıs. Kılo 2 900 boy 46cm :)

:sm_cool:AYRICA SUHEYLA DOGUMUN KOLAY GECTIGINI DOGUM ESNASINDA HEPIMIZE DUA ETTIGINI SOYLEDI HEPIMIZI OPUYORMUS EN KISA ZAMANDA ARAMIZA DONUP DETAYLARI BIZIMLE PAYLASACAKMIS. :teytey: BIZDE KENDILERINI TEBRIK EDIYOR INCI BEBEGIMIZIN UZUN VE SAGLIKLI BIR OMUR GECIRMESINI DILIYORUZ :1hug:

X