Marka Kararsızlığı

Swatch un saatlerini beğeniyorum. Modelleride çok güzel ve dayanıklı. Eğer düğününüz babalar gününden sonra ise o zamanı bekleyin derim. Erkek ürünlerinde ciddi indirimler kampanyalar oluyor o zaman alırsınız.

Bence nişanlınızla gidin almaya, onun gönlü olsun istediği olsun daha makbule geçer sanki

Casio edifice grubu saatler çok güzel.Eşime almıştım tıkır tıkır çalışıyor.6 seneyi devirdi.Taş gibi

Nisanlinizin zevkine göre değişir. Internetten alin. Böylece indirimden faydalanabilirsiniz. Seiko, Swatch olabilir. Indirimde güzel saatler bulabilirsiniz 500 liraya kadar. Fiyat limiti belirttiginiz icin başkası gelmiyor aklıma. Ama limiti arttirsaniz Guess Collection'un saatleri harika. Dedem senelerdir kullanıyor. Tık demedi masallah.

Tissot ve Fossil ikisi de çok iyi erkek saatlerinde
İnternet üzerinden indirimli alınabilir ama bütçeyi çok az tutmuşsunuz damatlık saat için, o fiyatlara bulamayabilirsiniz

ben de swatch derim. elimde 8 senelik bi model var. hediye gelmişti. sadece 1 defa pili değişti

Günlük hayatında da kullanıyorsa biraz bilindik markaların hoş saatlerinden olsa daha iyi olur bence. emporio armani, guess collection. Bu markaların gayet güzel indirimleri de oluyor araştırın bi derim.

Beraber almaya gidelim değil de ben bunları beğendim sence nasıl veya şurası şöyle olanı mı güzel diğeri mi gibi sorularla ona göre karar alırsan daha doğru olur. Saat konusunda iyisi kötüsü yok belli bir fiyatın üstüne çıkınca. Sadece tercih farkı oluyor. Veya kullandığı saatlerden yola çıkarak bakabilirsin.

Markalari ilk kez duydum,sanirim bende bir acayiplik var
Armanide indirim olunca bu fiyata guzel bir saat alabilirsiniz. Isterseniz damadin fikrini alin bir de. Aradaki mesajlarinizi okumadim,ilk mesajiniza gore yorum yaptim mutluluklar

Casio

Calvin clein almıştım ben çok memnun kalmıştık

Saat tamamen zevk meselesi. İsterseniz nişanlınıza bir sorun, özellikle sevdşpi veya sevmediği bir özellik var mıymış veya siz bilirsiniz, zevkiniz benzer mi?

Eşime biz evlenmeden önce, doğum gününde saat hediye almıştım. Fossil marka saatlerin modellerini beğeniyorum, genelde iskeleti görünen modeller çok hoşuma gidiyor erkek saatinde. Modelin adı "Fossil FME1098" imiş, baktım şimdi. O zaman 600 liraydı ama şimdi 1000 liraya çıkmış fiyatı Boynerde. Ben %50indirim bulmuştum, öyle olunca 300 lira gibi çok iyi bir fiyata aldım bu saati. Fossilin garantisi de çok güzel, en ufak sorun olursa gönderiyoruz, yapıp geri yolluyorlar :)

İ watch almayin da fosil markasının modellerini üretir daha uyguna ama hep arıza çıkar biz 2 tane aldık 2 si de arıza yaptı 4 er kere servise gittik arrik garantisi bitti kullanamadan. Klasik değil daha spor büyük saat seviyorsa fosil markasına bakın saat saatte indirim olur genelde. Klasik alacaksa metal kordonlu yani romanson a bakın benim saatim o marka servis hizmeti iyi pil değişimi kaliteli ve ücretsiz. Hiç sorunda cikarmadi bi kere taşı düştü tamamen dış kasa değişti kısa sürede

500 tl ye iyi bir saat markası öneremeyiz tatlım.

tissot ve seiko .işte budur

Ben esime revello aldim gayet memnun 5 senedir hergun takiyor yaz kis memur zaten ona begendirdim tarz saatlerden baya pahaliya almistim deydi bi sorun yasamadik ama esine begendir sende benimde dugun takisiydi ona begendirdim severek kullaniyor herkesde soruyor benim butcemde musaitti ama o revello begendi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…