Marka Kararsızlığı

lanetli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2017
41
9
32
Kızlar merhaba ,

Düğünde nişanlıma annem saat takacak.
Ancak tercih olarak 3 tane marka var.
Daniel , zenna , revello.Hangisini önerirsiniz.Ben pek anlamıyorum bu işlerden.Yardımınızı bekliyorum.
Teşekkür ederim şimdiden.

Güncel : Kızlar ben vazgeçtim bu markalardan siz bana iyi bir saat markası söyler misiniz 500 liraya kadar limitim var ama.

Son düzenleme:
Saat takıyor mu günlük hayatında?

Bütçeniz nedir öncelikle? skagen'e baktınız mı? Efsane modelleri var. Ya da emprorio armani. indirim zamanı 500e kadar düşüyor. Daniel dediğiniz daniel klein ise hemen bozuluyor onun saatleri bence para bile vermeyin ona.

Kullansın diye mi Kv damada saat takmış densin diye mi

Eğer kullanacak ise Ada'mın tarzına uyan bir şey alın markasını da ona beğendirin

Yok göstermekse amaç o kadar parayı boşuna vermeyin alsın altın taksın yarınlarda güvence olur

Tabi ki kullansın diye.Zaten çağırdım beraber bakalım sen beğen diye.Ama gelmek istemedi siz ne isterseniz onu alın dedi kendisi.

Duyduğum markalar değil bunlar çok mu cahilim nedir?
Ben saat modellerinde tissot ve seikoyu beğeniyorum açıkçası fiyatları da çok yüksek değil. Hatta annemin seikosu bana geçti kaç yıldır tık demedi.
Fossil de fiyat olarak uygun ve erkek modelleri de güzel ama sanırım çok dayanıklı değilmiş.

nişanlının beğendiği bir saati alın ki kullansın.
sormadan almayın
fiyatları ne civarda?

Bende yeni öğrendim bilmiyordum bu markaları. :)

Hic duymadim ucunude ama zevki neyse ona gore secin belki degistirmek istemez annenden hediye diye kullabilsin bari

Nişanda takılacak saat için bütçeyi biraz arttırmak lazım sanki. İndirimlerden faydalanıp daha iyi bir markayı aşağı yukarı aynı fiyata alabilirsiniz.

Yazdığın markaları hayatımda ne gördüm ne de duydum:)

200 den başlayıp 400 e kadar gidiyor fiyatları.

Kaliteli bir saat için biraz ucuzmuş yalnız çok kaliteli olmayabilir. Damatlık saati için bütçenizi düşük tutmuşsunuz. İndirimleri bekleyin bence belki daha bilindik bir markayı bulabilirsiniz bu bütçeyle de.

Tissot markada iyidir onada bakın..
Longines var birde,klaik model istiyorsanız oda olabilir..
Fiatı biraz yüksek gerçi..

Eşim bana almıştı casio markası inanın saatle duşa giriyorum bulaşık yıkıyorum yani tüm su işlevlerinde kolumda oluyor 2 senedir banamisin demedi saat bi kere bile bozulmadı normalde pek saat sevmem ama onu kolumdan cikaramiyorum çıkardığım zaman arıyorum bu eski modeli siyah kare saatler vardı ya onun altın sarısı şimdi ekranı kamuflajlisi bronzu falan var ondan alıcam yüzde yüzde tavsiye ediyorum erkek modellerinide daha önce üniversitede bir arkadaşıma almıştım askerde kullanıyordu çok memnun kalmıştı eğitimde camına darbe almış cami catlamis sadece

Eşim 8 sene önce 650 liraya revello almıştı hala tıkır tıkır çalışıyor. Şimdi nasıldır bilmiyorum. Şimdi gençlerin taktığı daha güzel markalar var. Guess fossil lacoste gibi bunlara bakın derim

fossiill

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…