Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
Spor yapamıyorum ya sıkılıyorum, sıkılaştırmam gereken pek bir yerim yok, tutma yerlerim var sadece düşük bel pantolonlar sağolsun:KK12:
Yürüyüş desen hiç sevmem dışarı çıkayım ya dolmuşa ya taksiye atlarım hemen:KK70:
Sen neler yapıyorsun?
kilo fazlam yok benimde ama doğumdan kalan bi miktar göbeciğim var :KK70: ben altı ay önce bacak estetiği olmuştum sırf bu yüzden kilo aldım yağ yaptım sonra o yağlarımı alıp bacağa koydular çok inceydi gerçi hala ince de göbeğimde çökme oldu zaten zoraki kilo almıştım alamıyorum onlarda eridi gitti aklıma tükereyim:mad:
plank hareketi diye bi şey var sabah akşam 30 sn onu yapıyorum iki haftadır baya fark etti karnım bende senin gibi sıkılıyorum o yüzden bu hareketi sevdim süresi kısa üşenmiyorum :KK70:

kilo fazlam yok benimde ama doğumdan kalan bi miktar göbeciğim var :KK70: ben altı ay önce bacak estetiği olmuştum sırf bu yüzden kilo aldım yağ yaptım sonra o yağlarımı alıp bacağa koydular çok inceydi gerçi hala ince de göbeğimde çökme oldu zaten zoraki kilo almıştım alamıyorum onlarda eridi gitti aklıma tükereyim:mad:
plank hareketi diye bi şey var sabah akşam 30 sn onu yapıyorum iki haftadır baya fark etti karnım bende senin gibi sıkılıyorum o yüzden bu hareketi sevdim süresi kısa üşenmiyorum :KK70:
30 sn süpermiş bende bi deneyeyim :KK70:
Bacağın ince diye mi estetik yaptırdın?

Ya baştan zorlanırda sonra alışır, hem eşi de yardım eder 1 tane olunca erkekler karışmıyor 2 olunca mecbur kalkar yerinden:KK70:
Eş akşam geliyor.Bir tane de önceden vardı.Üç çocuk üfff zor.:KK14:Tamam kendine güveniyorsan dua edeceğim bak.Sonra yok niye dua ettiniz, keşke etmeseydiniz deme.Benden günah gitti.:KK70:

X