Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
:KK60::KK60:canımmm.
Ben de merakla bekliyorum gerçekten. Çok güzel emekler var..
Senin kilolar ne durumda. Hala düşüşte misin?
31 tarif.. Çok zor olacak oy vermek :))
Gece tartıldım 53.8dim üzüldüm yerimde sayıyorum diye. Sabah koşa koşa tartıldım 53.3 çıktım:KK71:
Diyet yapmıyorum ama diyet yapanlardan daha az yiyorumdur :KK70:Çok sevdim bu işi ya Ankara ya gidince alcam muhtemelen ama kışa kadar 49 olsam süper olur:p
Sen neler yapıyorsun?

Gece tartıldım 53.8dim üzüldüm yerimde sayıyorum diye. Sabah koşa koşa tartıldım 53.3 çıktım:KK71:
Diyet yapmıyorum ama diyet yapanlardan daha az yiyorumdur :KK70:Çok sevdim bu işi ya Ankara ya gidince alcam muhtemelen ama kışa kadar 49 olsam süper olur:p
Sen neler yapıyorsun?
Ben de diyete devam..
Onun dışında bayramı bekliyoruz biraz ortamdan uzaklaşmak için..
Okullar açılacak falan, hayat rutinleri başlıyor bizim.:KK49:

Sen neler yapıyorsun?
boyun kaç canım kilon gayet iyi aslında

bence kilon çok ideal ne yapacaksın o kadar zayıflayıp spor yapıp sıkılaşman daha iyi benden uzunsun ben 157 falanım galiba bilmiyorum gerçi :KK48:
Spor yapamıyorum ya sıkılıyorum, sıkılaştırmam gereken pek bir yerim yok, tutma yerlerim var sadece düşük bel pantolonlar sağolsun:KK12:
Yürüyüş desen hiç sevmem dışarı çıkayım ya dolmuşa ya taksiye atlarım hemen:KK70:
Sen neler yapıyorsun?

Selamlar
,adracım hoş geldin nasıl geçti mapıs günlerin :KK14:
Selam hanım abla hoşbuldum.:KK36:İyi geçti.:KK48:Zaten bir gündü.Siyaset topiği insanı hasta eder.Pek bakmamak lazım.Ne işim varsa orada:)Burada mis gibi kekler varken oh mis.:KK48:Bir de çay derler keyfime bakarım.:KK70:

X