Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
Bugün arkadaşım geldi.Çay koydum.Yanına da dondurma kulağında kek getirdim birşey de demedim.Dondurma sandı.Önce hangisinine başlasam dedi.:KK48:Çayı içse dondurma eriyecek.:KK48:Kek o dedim inanmadı.İçinden çayla dondurma ne alaka diye geçirmiş.:KK70:

Bugün arkadaşım geldi.Çay koydum.Yanına da dondurma kulağında kek getirdim birşey de demedim.Dondurma sandı.Önce hangisini yesem dedi.:KK48:Çayı içse dondurma eriyecek.:KK48:Kek o dedim inanmadı.İçinden çayla dondurma ne alaka diye geçirmiş.:KK70:
:KK70::KK70::KK70:Ay yazık:KK70::KK70:
Ama haklı kim olsa öyle düşünür:rolleyes:

Bugün arkadaşım geldi.Çay koydum.Yanına da dondurma kulağında kek getirdim birşey de demedim.Dondurma sandı.Önce hangisinine başlasam dedi.:KK48:Çayı içse dondurma eriyecek.:KK48:Kek o dedim inanmadı.İçinden çayla dondurma ne alaka diye geçirmiş.:KK70:
:KK48::KK48:Benzıyor ama:kk77:

Dur bende birgün soymadan yumurtayı koyayım önlerine:KK70::KK70:

X