Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
Nevreste Nevreste
konunun ilk sayfasinda cikolatali pastalar kabul edilmeyecektir yaziyor, tariflerin geneli soslu zaten, cikolatali derkenki maksat nedir onu anlamadim canim
Canım orda bol kelimesini kullandım ayrıca o yazı abartıyı durdurmak amaçlı yazıldı:KK66:
7039533-96890.jpg içerik.jpg

Bak bunlar pasta:KK66: içi dışı krema,çikolata,meyve dolu bizim tariflerde sadece üzerinde var ve abartısız:KK51:
Şimdi hem kremşanti,hem çikolata sos hem meyve kullanılırsa uygun olmaz..
Gerçi hiç kullanılmasa bir sürü kek tarifi var:KK53:Ama onuda yasaklarsak tüm tarifleri kaldırmamız gerekir:KK45:

Allah kolaylik versin insh:KK19:
gece gunduz ari gibi calisiyon mash sana:KK200:

aslinda gorselde bi kek gormustm hosuma gitmisti ama kk hatunlari citayi yukseltti iyice,onu elemek zorunda kaldim :)
simdi baska bi tarif var aklimda, bugun cikip malzemelerimi alirsam yarin konumu acarim insh:)
Sağol canım:KK19:
İnşaallah bekliyoruz:KK45:

ben bu yarışmaya katılmayı istiyorum moda konusunda da bi türlü katılamamıştım buna bari katılayım diyorum malum orda yarışmalar kapatıldı. ama tarifler özgün olmalı derken biz kendimiz mi bi tarif yaratıcaz onu pek anlamadım

Canım orda bol kelimesini kullandım ayrıca o yazı abartıyı durdurmak amaçlı yazıldı:KK66:
Eki Görüntüle 1621011 Eki Görüntüle 1621012

Bak bunlar pasta:KK66: içi dışı krema,çikolata,meyve dolu bizim tariflerde sadece üzerinde var ve abartısız:KK51:
Şimdi hem kremşanti,hem çikolata sos hem meyve kullanılırsa uygun olmaz..
Gerçi hiç kullanılmasa bir sürü kek tarifi var:KK53:Ama onuda yasaklarsak tüm tarifleri kaldırmamız gerekir:KK45:

anladim canim :KK19:
gayet aciklayici oldu.tesekkur ederim :KK19:

Katılmıyorum dememi isterdin amaaa katılacağım tabi ki canım:KK76::KK53: çalışıyorum çok yoğunum ancak hafta sonu yapabilirim güreşe doymadım daha o madalyon benim olacakkk:rolleyes:

al benden de o kadar :)
bende madalyonun diger yuzunu istiyom:KK53:

X