Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
eşim iş değişikliği yapmıştı altı ay önce ama ben istememiştim taşınmak nihayet karar verdim bide tam tayin dönemi ev bulmak çok zor oldu tam buldum iki hafta içinde taşınalım dedik ev hazır değildi bi geldim bana gösterilen ev ile taşınacağımız ev farklı çıktı deliriyordum aynı gün başka ev bulup ertesi gün taşındık hem temizlik hem yerleşme aynı anda yaptım inş bi daha taşınmam :KK43:
Allah kolaylık versin canım :KK66:
Umarım sizin için hayırlı olur :KK36:

Yeni bir yere alışmak zaman alıyor :KK51:
ben istanbul dan kaçmak istediğim için biraz nevi çabuk alışırım hatta alıştım benim böyle kötü bi huyum var yaşadığım yerde bi problem yaşadıysam ordan kaçarım anılardan kurtulmaya çalışıyorum bi nevi
daha üç beş ay önce eşime istanbuldan hayatta taşınmam gerekirse boşanırım diyordum adam da bi tuhaf oldu niye fikir değiştirdin diye valla bende tam bilmiyorum niye :)

ben istanbul dan kaçmak istediğim için biraz nevi çabuk alışırım hatta alıştım benim böyle kötü bi huyum var yaşadığım yerde bi problem yaşadıysam ordan kaçarım anılardan kurtulmaya çalışıyorum bi nevi
daha üç beş ay önce eşime istanbuldan hayatta taşınmam gerekirse boşanırım diyordum adam da bi tuhaf oldu niye fikir değiştirdin diye valla bende tam bilmiyorum niye :)
Nasip canım :KK19:Bazen asla yapmam,yapamam dediğimiz şeyler vazgeçilmezlerimiz olur :KK14:

Allah korusun canım:KK60:
Sen taşındın mı?
Benim 15 gündür net yoktu cepten çok takip edemedim :oops:

esyalari tasidik nevos, sozde bu hafta elektrik su verilecekti, esyalari falan yerlestirip eve gececektim ama ne elektrik verildi ne su, ne de ben is yapabilecek haldeyim. evi tasidik ama bi sure kvlerdeyiz yani :) oyle gorunuyor :)

eşim iş değişikliği yapmıştı altı ay önce ama ben istememiştim taşınmak nihayet karar verdim bide tam tayin dönemi ev bulmak çok zor oldu tam buldum iki hafta içinde taşınalım dedik ev hazır değildi bi geldim bana gösterilen ev ile taşınacağımız ev farklı çıktı deliriyordum aynı gün başka ev bulup ertesi gün taşındık hem temizlik hem yerleşme aynı anda yaptım inş bi daha taşınmam :KK43:

sen cifte kavrulmusun canim :KK43:
Allah yardimcin olsun. yeni ev temizligi kadar zor bisey yok. insh yerlesir rahatlarsin bi an once :KK19:

Çok sağol canımsın sen de çok tatlısın:KK60:
Benim ikiz kızlarım var :KK66:Bu yıl ortaokula gidecekler:KK51:
Birde oğlum var. 5 yaşında, anaokuluna gidecek:KK45:

ne guzel , mash :KK200: ben ikizlerini anaokula baslayacak sandiydim :-)
Allah bagislasin, saglik afiyetle ins :KK19:
ikiz cocuk buyutmek cok zordur diye tahmin ediyorum, bi tane ile basdemiyor insan bazen :)

ne guzel , mash :KK200: ben ikizlerini anaokula baslayacak sandiydim :-)
Allah bagislasin, saglik afiyetle ins :KK19:
ikiz cocuk buyutmek cok zordur diye tahmin ediyorum, bi tane ile basdemiyor insan bazen :)
Sağol canım:KK60:Rabbim cümlemizin evlatlarını bağışlasın:nazar:
Zor olmaz mı canım,bayağı zor oldu:KK51:Hala zorlukları devam ediyor.:KK52:Rabbim sağlık versin herşey unutuluyor,herşey geçiyor:KK19:

Sağol canım:KK60:Rabbim cümlemizin evlatlarını bağışlasın:nazar:
Zor olmaz mı canım,bayağı zor oldu:KK51:Hala zorlukları devam ediyor.:KK52:Rabbim sağlık versin herşey unutuluyor,herşey geçiyor:KK19:

Amin insh canim:KK60:
dedigin gibi, zorluklar unutuluyor tatli anilar kaliyor geriye :KK200:
Rabbim istyen herkese yasatsin bu guzelligi...

X