Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
Şimdi benim şöyle bir fikrim var.Yarın oylama başlayacak ya.Malum koskoca sitede oylamaya katılım son derece düşük ve bu siteye hiç yakışmıyor.O kadar emek verdikten sonra bu durum bizim açımızdan da şevk kırıcı.@Kazen`e rica etsek profilinde oylama başladığını yazabilir mi?Onun yazması oy kullanımın artması demek.:KK53:Bu desteği K Kazen den bekliyoruz.En Büyük KK

Son düzenleme:
Ya da ne yapalım.:KK53:Bdv'ye yazan herkesi gelip burada etiketleyelim oy kullanın diye.:KK70:Nasıl fikir.:KK53:

Şimdi benim şöyle bir fikrim var.Yarın oylama başlayacak ya.Malum koskoca sitede oylamaya katılım son derece düşük ve bu siteye hiç yakışmıyor.O kadar emek verdikten sonra bu durum bizim açımızdan da şevk kırıcı.@Kazen`e rica etsek profilinde oylama başladığını yazabilir mi?Onun yazması oy kullanımın artması demek.:KK53:Bu desteği K Kazen den bekliyoruz.En Büyük KK

cok guzel bi fikir :KK200:
K Kazen
Mune Mune profil sayfalarinda oylama linki paylasabilirse katilimin daha fazla olacagini dusunuyorum bende :)

Günaydın hanımlar. Sabahın 7sinde kızım beni tekmelerken aç karnına bir baktım da benim tarifim de dahil canımız en çok bol çikolatalı bol cevizli keki çekti kızım coştu o tarife bakarken oyumuzu ona verdik. Ellerine sağlık herkesin başarılar

Kizlar herkese basarilar dilerim, iyi olan kazansin
a16.gif

X