Kekler - Pastalar marianne Kek ile Cakepop (Sara Bareilles Sponsorlugunda)

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 2 3,8%
  • 2 puan

OY: 6 11,3%
  • 3 puan

OY: 18 34,0%
  • 4 puan

OY: 12 22,6%
  • 5 puan

OY: 15 28,3%

• Ankete Katılan
    53
Ellerinize sağlık. Başarılar dilerim.

Son düzenleme:
çok hoş görünüyoooor hazır kek ya da pasta tabanlarını da ufalayarak yapabılırz sanırım değil mi? aynı kıvamda olur mu?

renkleri ve sunumu cok hos! ve cok guzel acıklamıssınız...
bunu ilk gun kek tazesiyle yenildikten sonra arta kalanla yapardı annem, onun uydurması sanıyordum bu tarifi
tabi siz bir baska hazırlamıssınız, cubuklar kurdeleler... elinize saglık!

çok hoş görünüyoooor hazır kek ya da pasta tabanlarını da ufalayarak yapabılırz sanırım değil mi? aynı kıvamda olur mu?

konusahibi ne zaman gelir bilemedim, yorumunuz gormusken bildigim kadarıyla yanıtlayayım dedim, yanlısım eksigim varsa gelince o duzeltir.

hazır kekler ev yapımına gore daha kolay yumusuyor sıvıyı hemen emiyor, o yuzden yerinizde olsam ölcüde verilenden biraz daha az koyardım sutu veya kremayı, bunun dısında neden olmasın ki hem daha pratik olur sunumu da guzel ekstra hos bir tarif

hımm değişik güzel bir tarif denenebilir
ellerinize sağlık başarılar dilerim yarışmada

teşekkür ederim yardımınız için.. evet kıvamı olursa hazır kekten yapmak acil misafirde pratik olur benim için inşallah en yakın zamanda deneyeceğim

ne kadar çok uğraşmışsın canım benim ya süper görüntü

Özellikle mavi olanı çok beğendim. :)
Ellerinize sağlık, bol şanslar.. :)

Olur tabikii. Ben konumda onu yazmayı atlamışım. :26:
Pastaban kullanırsanız krema miktarını biraz daha azaltmak gerekir.
Hazır keklere göre çok daha yumuşak.
Hazır kek veya pastaban, evde yenmemiş kek vs. hepsi için bi kıvam var kurabiye kıvamına gelene kadar yavaş yavaş krema eklemek.
Hatta pastaban kullanırsanız krem şanti daha hoş olabilir. Aroması olmadıgından çok sade kalmasın tat olarak.

Son düzenleme:

Anneler herşeyin en güzelini bilmez mi zaten.
Beğenmenize çokk sevindim.

Est. eksik/kusur bi yerde kalsın çok güzel açıklamışsınız..
Yardımınız ve yorumunuz için çok teşekkür ederim. :13:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…