Mantar rahatsızlığı olanların paylaşım alanı...

arkadaşlar doktora gttim fitil ve hap verdi fitili akşam kullandım ama gece kaşıntım ve yanmam iyice arttı sizce bu normal mi kaç günde etkisini gösterir ki bu fitil:95:

eger fitilden sonra daha da artıysa fitil dokunmuştur benimde öle oldu 2 kez sonra kestim fitili bi öle dene bakalım 2.kez olucak mı

Ya arkadaşlar ben çıldırmak üzereyim artık bu hastalıklardan psikolojim bozuldu. Doktorlara gide gele artık çok bunaldım. Saçma sapan fitiller haplar kullanıyorum sonuç yine aynı. Ya bende bazen sarı ve sulu, bazen beyaz bazen de şeffaf ve sümüksü bir akıntı geliyor. Keskin ve metalimsi bir kokusu var küf gibi bir koku ve geldiği zaman delirticek derecede kaşıntı oluyor. Ve çok özür dileyerek söylüyorum çok utanıyorum ama kaşıdığım zaman minik minik deri döküntüleri gibi parçacıklar geliyor elime. Bu mantar mı yoksa başka bir enfeksiyon olabilir mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

kızlar ben de bugün doktora gitmek zorunda kaldım, sistit zannediyordum hep o ağrıyı ama mantarmış sürekli antibiyotik kullanmaktan vücud direncim azalmış. travocort krem, tek kulllanımlık fitil ile tek kullanımlık bi hap verdi. umarım iyi gelir çok korkuyorum ben de

mantardan kurtulamayan arkadaşlar, soğan suyu denediniz mi? işe yarar mı soğan suyu içmek? fitil ve hap kullandım ama tekrarlıyo sanırım yine akıntım var biraz da ağrım krem kullanıorum ama yne ağrı olunca korktum. tekrar gidicem doktora offf

arkadaslar ben yenı katıldım ve konulara bakarken farketım evet malesef mantar tam bi bas belası bendede vardı bakın size sadece bisey önericem. sarımsak bildiginiz 1 tane sarımsagı eziyosunuz ve mantarın üstüne koyup yatıyosunuz bunu gece yapmanız lazım o sabaha kadar etkısını gösteriyor ve birhafta sonra gectını farkedebılırsınız gerekırse 3gün ararılıklarla aynı uygulamayı tekrar yapabılırsınız yanlız biraz dayanmalısınız cünkü ılk koydunuzda baya acıtabilir umarım bu bılgı ısınıze yarar hoscakalın saglıklı kalın. damlaaaaaa

2ay önce gıttıgımde doktorum vermıstı bide tembihledi bırını sen diğerini eşin içeçek aynı gun ve saatte olmasına dikkat edin diye..birde vagi-gen diye fitil verdi
sabırım eşimede gecmesın mantarım dıye oyle dedi doktor.. 1hafta sonra gectı zaten

arkadaşlar dr. travazolkrem verdi, bunu vajina içine mi yoksa dışarı deri üzerine mi süreceğimi anlamadım.ecz. ya da dr. içine sürülecek gibi bir şey demedi, prospektüstede deri kremi diyor.kafam karıştı.kullananlarınız olduysa nasıl kullandınız paylaşır mısınız?

ya kızlar bendede mantar var ama benim içte var,dışta kaşıntı falan yok,kokusundan anlıyorum zaten,doktora gittim hap verdi geçmedi,bekar olunca başka tedavide olmuyo öyle kaldı yani...

grip olup bir kutu antibiyotik bitirdim geçen hafta ve bittiği hafta vajina bölgesinde kaşıntı başladı. Bu yaşıma dek ilk kez karşılaşıyorum. Mantar oldum sanırım

bende 3-4 aydır aynı sey 7 yıllık evlıyım ılk defa boyle bısey yasıyorum bgn doktora gıttım mantar dedı. bir hap birini ben birini eşim içecek. bir fitil bir bu hafta bir diğer hafta. birde krem verdi bakalım inş. geçer iğrenç bişey.

eğer 1 adete kdr geçmezse o eşimle birlikte kullandıgım haptan her ay 1 tane kullanmaya devam edıcez dedı.

kremi kaşınan bölgeye süreceksin. iç dış farketmez

arkadaşlar mantar oratmını bulduğunda çok çabuk üreyen bakterilerdir.ıslaklıkla,birleşmede,tuvaletlerden her yerden geçebilir.antibiyotik kullanın hemen başlar.bunun içinde eğer eşiniz varsa eşinizde tedavi kullanmalı.eşe tek flucan kapsül veriliyor,kendinizde ftil ve dış kısmına krem kullanmalısnız ve beş gün birleşme olmamalı.ancak bu şekilde mantarda kurtulabilirsiniz

selamlar, ben çok şiddetli mantar olmuşum.çarşamba günü doktora gittim bana zolax ve trosyd krem verdi.yürüyemiyordum, oturup kalkamıyordum, çok feci yanıyordu. 2 gündür kullanıyorum, daha da ilerledi. Zolax beni çok kötü yaptı, devamlı uyuyorum, bulantı oluyor ve dün gece kustum. fakat bu sabah uyandığımda iyileşme oldu yanma azaldı. sabah bi baktımki kan akıtmışım. :2: Hiçbir şey anlamadım, kan akması normal mi? lütfen bir şey söyleyin

arkadaşlar bende size bişi danışmak istiyorum benim vajinamda da çok kaşıntım var bazen iyne batması gibi oluyor ama akıntım kötü koku yok acaba mantarmıdır ne dersiniz bi aydır var bu mesele hala geçmedi geçer diye bekledim

arkadaşlr ben 2,5 yıllık evliyim balayındayken mantar kaptım havuza girmiştim ondan oldu diye tahmin ediyorum bu ara mithiş derecede akıntım var bu ay yumurta çatlatma takibi oldugu için doktorum şu ara ilaç vermek istemiyorum dedi dediginiz gibi fitil krem ve haptan oluşmak üzere ilaçlar kullandım kısa süre geçiyo ama yine başlıyo idrarımı yapınca bile gözle görülücek kadar idrarımda bile pıhtılar gözüküyo akıntım beyaz bozulmuş krem gibi yanıyo vede kaşınıyo bıktım ikide bir yıkamaktan inanın cinselliginizi özgürce yaşıyamıyosunuz aman dur bi tuvalete gideyim oluyo her durumda valla iyi gelen bi tavsiyeniz varsa paylaşın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…