Mantar rahatsızlığı olanların paylaşım alanı...

DOKTORA GİTTİM BU SEFER BANA 3 TANE İLAÇ VERDİ BİR TANESİ 24 SAATTE 1 ATILACAK DİĞERİ GÜNDE 2 TANE SABAH AKŞAM DİĞERİDE GÜNDE 2 TANE SABAH KULLANILACAK BAKALIM SON DURUM NE OLACAK BEN BU İLAÇLARI KULLANDIKTAN SNR BİR DAHA DOKTORA GİTMELİMİYİM ACABAeyvahedigeldismile

canım zaten sen anlarsın geçip geçmediğnii belirtilerin kaybolmasından...bence eğer belirtiler kaybolursa gerek yok (beyaz pütürlü akıntı, kaşıntı, yanma vs), eğer geçmezse yine git tabi...

kızlar merhaba malesef 2 gün önce bende mantar oldum sanırım o bölgem nasıl kaşınıyoo koku yok ama beyaz peynirimsi ağıntı var dayanamıyom..
bebeğim var onunla dr gidemiyom eşim il dışında lütfen bana yardım edin emzirirken kullanabileceğim bi ilac var mı isni yazarmısınız lütfen .. eczaneyi arayıp getirtecegim

canım senin durumun biraz farklı, emzirdiğin için bi ilaç ismi vermek doğru olmaz. Ona ancak doktor karar verir... ya da burdan öyle bi durumda kalmış arkadaşlar varsa, doktor tavsiyesiyle hangi ilacı kullandıklarını paylaşabilirler seninle eğer doktora gitmen imkansızsa... çok geçmiş olsun...

Slm,

Özelden gönderilen mesajlara cevap yazdım yazdım gönder dedim. belli sayıda forum mesajı atmadığım için mesajım gitmedi kusura bakmayın arkadaşlar. ilaç isimleri aklımda değil şimdi. eve gidince bakıp 1-2 güne adlarını yazarım.
umarım herkesinkini benimkini çözdüğü gibi çabucak çözer.
görüşrüz....

bu mantar bendede sık oluyo ve çok sinir oluyorum ilaç kullanıyorum geçiyor ama bisüre sonra tekrar başlıyor canım çok yanıyo off nedir bundan çektimiz ya kızlar bişey sorucam birisinden duymuştum acaba sizde duydunuzmu çocuk isteyenlerde bu mantar sık olursa hamile kalınamıyomuş doğru olabilirmi acaba?

bu mantar bendede sık oluyo ve çok sinir oluyorum ilaç kullanıyorum geçiyor ama bisüre sonra tekrar başlıyor canım çok yanıyo off nedir bundan çektimiz ya kızlar bişey sorucam birisinden duymuştum acaba sizde duydunuzmu çocuk isteyenlerde bu mantar sık olursa hamile kalınamıyomuş doğru olabilirmi acaba?

Öyle deniyormuş ama alakası yokmuş kızlar. bu arada cinsel ilişkiden sonra şiddetli acı ve idrar yaparken yanma oluyor mu? yoksa bendedemi mantar var offf kaşıntı yok ama illaki kaşıntı mı olması gerek? anlayamadım ki.. doktordan korkuyorum alttan muayene ediyorlar antalyada olan varsa bana iyi bir doktor önerebilir mi acaba?:çok üzgünüm:

evet doğru

Öyle deniyormuş ama alakası yokmuş kızlar. bu arada cinsel ilişkiden sonra şiddetli acı ve idrar yaparken yanma oluyor mu? yoksa bendedemi mantar var offf kaşıntı yok ama illaki kaşıntı mı olması gerek? anlayamadım ki.. doktordan korkuyorum alttan muayene ediyorlar antalyada olan varsa bana iyi bir doktor önerebilir mi acaba?:çok üzgünüm:

acı ve yanma her ikimizdee oluyo.ayrıca eşimin kasıklarında ağrı oluyo....eşim bunun normal olabileceğini söylüyo ama bilmiyorum.ilişkiden sonra tuvaletimi yaparken ölüyorum resmen.sanki acı biber sürmüşüm gibi yanıyo:KK43:((

kızlar benim de mantar sorunu vardı anneme bitkisel bi krem aldım balık özü diye bi krem icinde bir sürü bitki var nelere iyi geldigi yazıyordu icinde mantarda yazıyor bende aldım kullandım gün aşırı sürdüm iyi geldi şükür şikayetlerim yok artık

kızlar bende de akıntı cok oluyor ama kaşıntı ve agrım yok. Beyaz seffaf akıntılarm oluyor. Cok fazla glio gunluk ped takmaktan bıktım artık.. Budurumda bende mantar ihtimali var mı kı ?

Tam geçti bitti derken tekrarladı gene, anlamadım ki :S
İlişki sonrası tuvaletimi yaparken yanma oluyo,
beyaz akıntılarım çok varr
ne yapıcam bilemedim.

kızlar bende de akıntı cok oluyor ama kaşıntı ve agrım yok. Beyaz seffaf akıntılarm oluyor. Cok fazla glio gunluk ped takmaktan bıktım artık.. Budurumda bende mantar ihtimali var mı kı ?

eğer kaşıntı, yanma gibi bi rahatsızlık vermiyosa, kötü bir kokusu yoksa, beyaz ya da şeffaf akıntı normaldir. günlük ped kullanmaya devam edersen o akıntın hep çok olarak kalır...hava almayı engellediği için sağlıklı bişey değil aslında...günlük ped kullanmayı bırak, bi süre sabret, azalır akıntın kendiliğinden...rahat edersin..

Arkadaşlar ilişkiden sonra vajinamda kaşıntı oluyor, geçen haftalarda akıntı için kültür vermiştim, mantar görülmemiş fakat bu kaşıntı neden oluyor aklıma takıldı.Mantar olabilir mi sizce?

Şu an akıntı için fitil ve ilaç kullanıyorum.Sizce mantar için tek kullanımlık haplar oluyor ya, ondan da alıp kullansam mı? Bu ilişki sonrası yanma prezervatif alerjisi olabilir mi? Eskiden bulaşık eldiveni giyemezdim kollarım kabarırdı, ikisinde de lateks varya, oradan öyle bir baglantı kurdum kafam karıştı... bilmiyorumkismile

Arkadaşlar ilişkiden sonra vajinamda kaşıntı oluyor, geçen haftalarda akıntı için kültür vermiştim, mantar görülmemiş fakat bu kaşıntı neden oluyor aklıma takıldı.Mantar olabilir mi sizce?

Şu an akıntı için fitil ve ilaç kullanıyorum.Sizce mantar için tek kullanımlık haplar oluyor ya, ondan da alıp kullansam mı? Bu ilişki sonrası yanma prezervatif alerjisi olabilir mi? Eskiden bulaşık eldiveni giyemezdim kollarım kabarırdı, ikisinde de lateks varya, oradan öyle bir baglantı kurdum kafam karıştı... bilmiyorumkismile

evet condomdan dolayı olabilir. başka bir yönteme geçin.

isterseniz gelişmiş bir hastane de alerji testi yaptırın.

evet canım eğer eldivene karşı alerjin varsa muhtemelen prezervatif de seni rahatsız etmiştir...kültürde bişey çıkmadıysa boşu boşuna ilaç kullanma istersen, faydadan ziyade zararı olmasın sonra...geçmiş olsun..

evet canım eğer eldivene karşı alerjin varsa muhtemelen prezervatif de seni rahatsız etmiştir...kültürde bişey çıkmadıysa boşu boşuna ilaç kullanma istersen, faydadan ziyade zararı olmasın sonra...geçmiş olsun..

teşekkür ederim. zaten kullandıgım fitil mantara da iyi geliyomuş. tedaviden sonra şikayetler devam ederse yeniden bi kültür vereyim.

arkadaşlar ben ilaç kullandım sanki şimdi daha fazla olmaya başladı sanki parça paça dökülüyo anlayamadım ilaç geçirmez mi yoksa böyle parça dökülmesi iyi midir

X