Mantar rahatsızlığı olanların paylaşım alanı...

arkadaşlar ben ilaç kullandım sanki şimdi daha fazla olmaya başladı sanki parça paça dökülüyo anlayamadım ilaç geçirmez mi yoksa böyle parça dökülmesi iyi midir

canım, mantar rahatsızlığı dökülerek iyileşen bi rahatsızlık değil...dökülmesi hala devam ettiğini gösterir...iyileştiği zaman o döküntüler bıçak gibi kesilir...ilaç olarak ne verdi doktor? ne kullandın daha doğrusu?o beyaz döküntülerden başka ne rahatsızlığın var,kaşıntı,yanma vs...?

arkadaşlar, bende mantar için bir krem vardı. vajinamda kaşıntı oldugunda bunu sürüyorum ve kaşıntı geçiyor... şimdi bu bende mantar mı var demek oluyor :KK43: ama kültürde mantar çıkmadı... acaba yakalayamadılar mı,ya da kültürü yapan o mikroba bakmadı mı....

canım, mantar rahatsızlığı dökülerek iyileşen bi rahatsızlık değil...dökülmesi hala devam ettiğini gösterir...iyileştiği zaman o döküntüler bıçak gibi kesilir...ilaç olarak ne verdi doktor? ne kullandın daha doğrusu?o beyaz döküntülerden başka ne rahatsızlığın var,kaşıntı,yanma vs...?

arkadaşım valla ilaç ismini vermiyeyim de bu gün gene gittim doktora fitil ve ilaç verdi eşli kllanmak gerekiyormuş ilacı başka bi sıkıntım yok ama mantarı gizli şeker yapıyormuş inşallah bende yoktur bide spralde yapıyormuş bendede spral var acaba oda tetikliyormu die düşünmeye başladım

arkadaşlar, bende mantar için bir krem vardı. vajinamda kaşıntı oldugunda bunu sürüyorum ve kaşıntı geçiyor... şimdi bu bende mantar mı var demek oluyor :KK43: ama kültürde mantar çıkmadı... acaba yakalayamadılar mı,ya da kültürü yapan o mikroba bakmadı mı....

kültürü nasıl aldılar arkadaşım

kızlar napın edin bu mantar illetinin derdine düşün.
benim tüplerimi kapattı.hayatımı kararttı.en önemlisi temizlik kıl, ve iç çamaşırınızı sık değişririn ve ütülü giyin.mikroplar ölsün die üzerine ütü basın

arkadaşım valla ilaç ismini vermiyeyim de bu gün gene gittim doktora fitil ve ilaç verdi eşli kllanmak gerekiyormuş ilacı başka bi sıkıntım yok ama mantarı gizli şeker yapıyormuş inşallah bende yoktur bide spralde yapıyormuş bendede spral var acaba oda tetikliyormu die düşünmeye başladım

evet spiral, tampon vs de mantar ve diğer enfeksiyonların yerleşmesini kolaylaştırıyor, haklısın canım :KK43:

selam kızlar acıll cvba ıhıtyacım var bilmiyorumkismile sorunum su asırı kasıntı yanma sureklı akıntı koku var bunun sbebı mantarmıdır ne yapmalıyıııııııım

ayyy ya cok korkuyorum gıdecegım bugun randevu aldım cesaret edemedım kotu bısey der dıe ya:1no2:

yok cnm ne korkusu ben de kapıdan dönücektim nerdeyse boşuna evham yapmışım 10 sn. ya sürdü ya sürmedi. dakka bile değil. parmak kadar bişi sokup bakıyo zerre acı yok kötü bişide çıkmaz bizde yaşadık aynılarını ..korkma canım cesaret

arkadaslar ayni sorunlar bended mavcut hatta belki dahada fazla :KK43: benim ic camasirimda akintim renk degistirmeye basladi yesilimsi oldu :KK43: offff biktim ya senelerdir ayni sorun doktorada gitmiyorum inattan cünkü bi müddet sonra tekrar ediyor yine sizce ne yapmaliyim :KK43:

yar5ın gıdeyım ozaman ya :KK43: cıddı anlamda korkuyorum bu mantardır demı kesın :S

cnm geçen cumartesi aynı şikayetlerle gittim mantar değilsede mikrop bakteri yada enfeksiyondur ne olucak başka.. lütfen git artık doktora. yalnız yeşil akıntıları özellikle soruyo doktor. sanırım farklı bir enfeksiyon oluyor o. sarı ve beyazsa akıntı ve kokuluysa mantar dedi. yeşilse farklı bir enfeksiyondur dedi.

evet cnm kültür için çubuk dokundurup çekiyorlar onu kültüre yolluyorlar ilaç ve fitille geçiyor. ben fitil kullanıyorum şuan cnm

X