Mantar rahatsızlığı olanların paylaşım alanı...

Kızlar dogum kontrol haplarıda mantar yapıyor bılgınıze. 5 aydır yasmin kullanıyordum bıraktım

Ben hiç doğum kontrol hapı kullanmadım
Aslında herşey mantar yapabilir
vücut şampuanlarından ve sabundan da oluyor
Streste yapıyor mantar
İç çamaşırlarına asla yumuşatıcı kullanmamak lazım
Neden çokkk CADIARZU

Kızlar dogum kontrol haplarıda mantar yapıyor bılgınıze. 5 aydır yasmin kullanıyordum bıraktım

evet canım krem veya fitili kullanınca bendede oluyor aynısı ama sanırım ilacın etkisinden oluyor iyileştikçe kalmıyor hiç bişi gece uygulandığı için de uyuyamıyor insan ama ne yapalım. ben 8 sene kullandım doğum kontrol hapı ama hiç böyle bişi yaşamamıştım. boğazım için doktor bi antibiyotik vermişti aksef diye onu kullanınca mantar başladı bende ondan önce mantar nedir bilmezdim kişi yapısına göre değişiyor sanırım... ve gecen seneden beri bu 3. oluyor bende. arada adet gördüğüm için 3 fitilim kaldı doktorda izinde gelince gidip soracam bakalım tedaviyi başa alırız belki. çok hafif kaşıntım oluyor bazen hala.

ayrıca yeni bişi uygulamaya başlayacağım denemek isterseniz ben deneyeceğim inş. kara helilenin mantar, basur, mide vb. birçok rahatsızlığa iyi geldiğini okudum. http://kaanil.blogcu.com/kara-helile-nin-faydalari/4735343 linke tıklayıp okumanızı tavsiye ederim. kopyalanmıyordu oyüzden link veriyorum. bilmiyorumkismile

arkadaşlar bende arada bir yanma ve hafif akıntı ama kokusuz şeffaf hafif sarı renkte sorun yaşıyordum..fakat son 1 haftadır özellikle uyandığımda banyo yaptığımda wcye gittiğimde şiddetlenerek yaşıyorum..

buda mantar mı acaba bilmiyorumkismile

mrb arkadaşlar galiba mantar bende de var bir süredir artarak ve azalarak kaşıntı ve kızarıklık var 1 aydır da akıntım ciddi derecede arttı koyu kıvamlı beyaz renkte kokusuz. akıntı normalde de vardı ama bu aralar arttı doktorum da konferansta eylül de gelicek bişey de yapamıyorum birde ilişkiden sonra eşiminde cinsel organının ucu acıyor acaba benim problemimden mi kaynaklanıyodur bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar bu illet kronik bende de vardı. ama 2 tane fitille geçti. ama sanırım tekrar yineliyor. birkere bu illet bulaştıysa bir daha geçmiyor. sürekli kontrole gitmek gerek ben ilacımın adını unuttum bulursam yazarım :):1rolleyes:

başka bir doktora gitme imkanın varsa bekleme git doktorun gelincede kullandığın ilaçları gösterirsin devam eder... eşinle ikinizi beraber tedavi eder... eşinde acı hissediyorsa ciddi derecede ve farklı bir mantardır. korunmuyorsunuz sanırım. arkadaşımın eşindede acı ve şişlik oluyormuş şimdi ilişkide prezervatif kullanıyorlar yoksa eşi çok rahatsızlanıyormuş... arkadaşımda mantar belirtisi olmasa bile eşine geçiyo.. ihmal etme eşinle beraber gidersen daha iyi olur. çünük erkek taşıyıcı oluyor ve kadında geçse bile erkekten tekrar kadına geçiyor. geçmiş olsun

KIZLAR SELAM HERKESE,

BEN 7 AĞUSTOS CUMARTESİ GÜNÜ ŞİDDETLİ BİR FARENJİT GEÇİRDİM DOKTOR AUGUMENTİN VERDİ. İLACI KULLANDIM VE SONRASINDA ÖNCELİKLE KLİTORİS BÖLGESİNDE BİR ACI VE YANMA HİSSİ BELİRDİ PAZARTESİ GÜNÜ ACI İYİCE ÇIKTI VE ARDINDAN DA ŞİDDETLİ BİR KAŞINTI BAŞLADI. ARTIK DAYANAMIYODUM KAŞINYA KAŞIDIKÇA VAJİNA BÖLGEM KIPKIRMIZI OLDU. BU BÖLECE PERŞEMBEYE KADAR DEVAM ETTİ. PERŞEMBE GÜNÜ AKŞAM KADIN DOKTORUNA GİTTİM DOKTORA BEKAR OLDUĞUMU SÖLEDİM AMA GENEDE ALTTAN MUANE ETMEM GEREK DEDİ. SADECE ELİYLE BAKTI VE KIZARIKLIK VAR AKINTI YOK DEDİ. GERÇEKTENDE AKINTIM YOK SADECE KAŞINTI VE KIZARIKLIK. VE BUNUN NEDENİ O LANET AUGUMENTİN.mafoldumben

NEYSE DOKTOR BANA FLUCAN VERDİ. KAŞINTIM İÇİN AVİL DİYE BİR HAP VE TRAVAZOL KREM VERDİ. EVE GELDİM VE HEMEN KAŞINTI HAPINI İÇTİM SONRA KREMİ SÜRDÜM AMA KREM DAHADA ÇOK KAŞINDIRDI AMA BİR SÜRE SONRA KAŞINTISI GEÇİYO.

KIZLAR CUMA GÜNÜ SABAH FLUCAN I İÇTİM TEK TABLET ZATEN AMA BUGÜN CUMARTESİ OLMASINA RAĞMEN HALA KAŞINTIM DEVAM EDİYOR. SİZCE BU DURUMUN SEBEBİ NE? YADA BEN ÇOK MU ACELE EDİYORUM ACABA?

İLK DEFA BÖLE BİŞİ BAŞIMA GELİYO VE GEÇMİCEKMİŞ GİBİ YAA DELİRİCEM NOLUR ACİL CEVAP YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

BİDE DOKTOR GEÇMEZSE TEST YAPARIZZ DEDİ AMA TESTLERE GEREK YOK BENCE ÇÜNKÜ EMİNİM O APTAL ANTİBİYOTİK YAPTI mafoldumben

cvbın için tşkler acıgül korunmuyoruz bizde çünkü bebek istiyoruz eşimin acısı şiddetli değil ve kısa süreli umarım ciddi bişey yoktur

benim kaşıntılarımda aksef diye bir antibiyok kullanımı sırasında başladı... daha 2 gün olmuş 5 güne kkadar farkedeceksin kaşıntıdaki azlığı en fazla 1 hafta. hala aynı şekilde devam ederse öbür hafta tekrar git doktoruna canım. iki günde çok fark etmiyo geçmiş olsun...

mrb arkadaşlar 1 aydır mantarla başım dertte dr.a henüz gitmedim ama eminim mantar var 2gündür çok yanma ve kaşıntı var özellikle idrarımı yaparken çok canım yanıyo birde 1 - 1.5 aylık hamileyim acaba bu dönemde mantarın çoğalması gibi bi durum söz konusu mu? bebeğime zarar verecek diye çok korkuyorum bilgisi olanlardan acil cvp bekliyorum

zatüre sebebiyle çok fazla antibiyotik kullandım ve sonucunda bende mantar oldum
kaşıntı yanma akıntı ve idrar yaparken yanma hissediorum çok kötü bir durum
arada travacort krem sürüorum biraz yakıo ama sonra kaşıntısını alıor
bugünde avil alıcam dneicem bakalım nasıl olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…