Mantar rahatsızlığı olanların paylaşım alanı...

Merhaba
Ben de sinizüt yüzünden 3 haftalık ağır bi antibiyotik tedavisi gördüm ve şu anda da mantar başladı hayatımda ilk defa başıma geliyor bir kaç gündür olmasına rağmen resmen çıldırttı. Eczaneden travazol krem aldım sürünce fena değil ama sonra etkisi geçiyor gibi. Defne suyuyla yıkadım (okuduklarıma gore) o daha da kasıntıyı artırdı sanki. Doktora da gıtmek ıstemıyorum bekarım ve muayene olma dusuncesı korkutuyor benı

sana alttan bakmazlar cnm ilaç verirler idrar testi yaparlar

dün yine bu forumda okudum evli biri bekar olduğunu söylemiş bakmasın diye ama doktor bakamam gerek demiş
ben her gittiğimde bakıldı alttan

üff en sıkıldıgım şey ama gitmem lazım peki dr ne diyecegim şikayet ne oraya nasıl hitap edecegim kaydirigubbakcemile3 :kedi:

arkadaslar bana da yardım edebilirmisiniz,vajinanın içinde iç dudaklarda bayaz bişeyler var ama akıntı değil parça parça olmus zaten gecen gün biraz yanma hissettim o zaman gördüm kötü bişeymidir bazan de gece kasınıyo özellikle of ne bu şimdi ilk defa böyle oldu

bende de var aynı şey benim okuduklarıma göre mantar bu dedigin en yakın zamanda gidecegim dr

Bende de oluyor cnm iltihap onlar. bende haftaya doktora gideceğim. vajinusmus tedavisi gördüğüm doktoruma sordum oda mantar ve sistit belirtisi dedi. ilerlerle fena.. ihmal etme sende görün..

ay aynı dert bende de var kızlar böyle yoğurt gibi iç tarafda ama kaşıntı akıntı hiç bir şey yok. ama o beyaz şeyler neden oluyor anlamadım....

dr gittim ilerlemiş mantar dedi alttan muayene etti 3 günlük bir tedavi verdi vitil ve antibiyotik verdi vitil çok yakıyor

ay aynı dert bende de var kızlar böyle yoğurt gibi iç tarafda ama kaşıntı akıntı hiç bir şey yok. ama o beyaz şeyler neden oluyor anlamadım....

ya ilk defa böyle bişeyle karşılastım cok da dikkat ediyorum temizliğine bekarım ben ayrıca utanırım nasıl gidicem doktora. bi kaç yorumda gördüm sirkeli su ile yıkayın falan diyorlar öyle yapsak gecmez mi

bence dr git bekar oldugun icin alltan muayene etmesi imkasız idrar tahlili ister

ben de zeytin yagı sürmüştüm gecer gibi olmuştu ama yine başladı bence dr git

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…