Mantar rahatsızlığı olanların paylaşım alanı...

mrb arkadaşlar 1 aydır mantarla başım dertte dr.a henüz gitmedim ama eminim mantar var 2gündür çok yanma ve kaşıntı var özellikle idrarımı yaparken çok canım yanıyo birde 1 - 1.5 aylık hamileyim acaba bu dönemde mantarın çoğalması gibi bi durum söz konusu mu? bebeğime zarar verecek diye çok korkuyorum bilgisi olanlardan acil cvp bekliyorum

hamileysen fazla geciktirmeden doktora git derim... basit gibi görünen fakat zor bir hastalık çünkü..

zatüre sebebiyle çok fazla antibiyotik kullandım ve sonucunda bende mantar oldum :KK43:
kaşıntı yanma akıntı ve idrar yaparken yanma hissediorum çok kötü bir durum
arada travacort krem sürüorum biraz yakıo ama sonra kaşıntısını alıor
bugünde avil alıcam dneicem bakalım nasıl olucak

fitil ve hapını kullanmadan pek fayda göreceğini sanmıyorum canım... doktora gitsen daha iyi olurboshayallersmile

fitil ve hapını kullanmadan pek fayda göreceğini sanmıyorum canım... doktora gitsen daha iyi olurboshayallersmile[/QUOTE]

doktora gidip fitilide hapınıda kullandım canım
antibiyotiğe başalayınca tekrar oluştu
doktora gidicem tekrar fitil falan kullanıcam ama antibiyotik tedavim bitmediği için tekrralıcak
onun bitmesini bekliorum
zaten şuan çok fazla ilaç kullanıorum

en iyisi mantar kültürü vermek
bazı mantar cinsleri hamileliğe engel

sevdalinka merhaba, benimde sürekli sarımsı, yeşile kaçan bir akıntım var..yanma kaşıntı yok..ve afedersiniz klitorisin ve küçük dudakların kenarları bembeyaz çökelekimsi bişey oluyor..dün vc ye girdiğimde farkettimki vajinamda aynı akıntı çökelekimsi bişi akıyor..ve ben uzun zamandır bebek sahibi olmaya çalıyorum, hiç tahmin etmemiştim bunun gebeliğe engel olacağını..gerçekten bu mümkünmüdür? ve şimdiye kadar bi çok kez doktora gittim, doktorlar bunu farketmezmiydi anlamadım..

4 senedir bu illetle savaşıyorum ama bi türlü bırakmıyor beni artık illallah dedim doktora gitmekten bıktım travazol ve neo penotran kullanıyorum şuan nerdeyse tüm ilaçları kullandım ama hepsi anlık çözüm oldu en son 3 gün önce başladı onunla beraber adet oldum ve geçti acaba adet olduğum için mi geçti ilaç kulllanmamıştım

4 senedir bu illetle savaşıyorum ama bi türlü bırakmıyor beni artık illallah dedim doktora gitmekten bıktım travazol ve neo penotran kullanıyorum şuan nerdeyse tüm ilaçları kullandım ama hepsi anlık çözüm oldu en son 3 gün önce başladı onunla beraber adet oldum ve geçti acaba adet olduğum için mi geçti ilaç kulllanmamıştım

Arkadaşlar mantar rahatsızlığı olanlarda ilişkiden sonra yanma idrrada sızlama oluyormuakannehir

selam, geçmeyen akıntı, kronikleşen kandida mantarı tüplerde tıkanıklığa neden olurmu bilgisi olan var mı?

gayecim merhaba benim tüplerimde tıkalıydı, laparaskopi ameliyatı ile açıldı..dediğin gibi çok akıntım olurdu ,kızkende bi kaç kez doktora gitmiştim, onunla alakası varmıydı bilmiyorum, ama ameliyat sonrası bana endometriozis teşhisi( çikolata kisti) kondu..

bnede çok oluyudum artık olmuyorum dikkat lazım oraya ıslak kalmıcak iç çamaşırları pamuklu olcak ütülenicek trovogoton ilacı var birebir vallahi geçen gene oldum arkadasa dedim akıl verdi bana ben dogum yaptım doktor sirke tavsiye etti, dedi 1 litre suya 1 tatlı kaşıgı sirge koy öyle yıka dedi denedim geçti inanın oranın ıslanmaması gerek dedi doktor işin garibi çok temiz titiz insanlarda olurmuş duyunca çok güldüm he bilgilendirdiysem ne mutlu bana

ben çok yoğun çalışıyorum valla çamaşırlar atıyorum makinaya gidiyor. :KK43: ütüyü bile normal kıyafetlere çok yapıyorum çok zor ya. :KK43: artık bundan böyle bakmak gerek. bide bişi dcem. ben yaklaşık aydır her hafta buz gibi havuza giriyodum ondan olmş olabilir mi soğuk tetikler mi

bnede çok oluyudum artık olmuyorum dikkat lazım oraya ıslak kalmıcak iç çamaşırları pamuklu olcak ütülenicek trovogoton ilacı var birebir vallahi geçen gene oldum arkadasa dedim akıl verdi bana ben dogum yaptım doktor sirke tavsiye etti, dedi 1 litre suya 1 tatlı kaşıgı sirge koy öyle yıka dedi denedim geçti inanın oranın ıslanmaması gerek dedi doktor işin garibi çok temiz titiz insanlarda olurmuş duyunca çok güldüm he bilgilendirdiysem ne mutlu bana

benim doktorumda ya çok temizlikten yada çok pislikten olur bi de şeker hastalarında olur demişti
tekrar başlıcak diye korkumdan iyice kuruluyorum her gün iç çamaşırı değiştiriyorum duş jelini falan değdirmemeye çalışıyorum çünkü oranın florasını bozuyormuş bunlara rağmen hala dewam ediyor artık bıktım

ben çok yoğun çalışıyorum valla çamaşırlar atıyorum makinaya gidiyor. :KK43: ütüyü bile normal kıyafetlere çok yapıyorum çok zor ya. :KK43: artık bundan böyle bakmak gerek. bide bişi dcem. ben yaklaşık aydır her hafta buz gibi havuza giriyodum ondan olmş olabilir mi soğuk tetikler mi

ıslak mayoyla duruyorsanız ondan olmuştur kesin nemli kalmaması lazım

ben 1 yıldır mantarla uğraşıyorum.bisürü doktora gittim.en son gittiğim dr hastalandığım gün içmem için ilaç verdi sabah 2 akşam 2 içiyorum.hastalandığımızda nem olduğu için sürekli tekrarlıyor.6 ay kullanıcam bu ilacı. 2 aydır iyi gelmişti mantar olmadım.ama şimdi yine başladı kaşıntım bıktım artık tamamen kurtulmak istiyorum.

X