Mantar rahatsızlığı olanların paylaşım alanı...

canım ben izmirdeyim ama kullandığın ilaçları yazabilirsen sevinirim

bir kutu cipro antibiotik yanında flucan die bi ilaç 2 tane var içinde haftada bir alınıyor tek kutu yeterli oldu. Ve her gün dış genital bölgemi sebamedin genital bölge sampuanı var onla yıkadım.

antiibiyotik rahatsızlığı daha çok artırır diye duymuştum.ama ne güzel kurtulmuşsun
bu arada şikayetlerini tam yazabilir misin?benzer mi diye merak etttim.kaşıntı haricinde başka bi şikayetin var mıydı?

yaa aslında kaşıntım yoktu ancak kokulu ve gecmeyen akıntı olayım vardı. Her gün çamaşır değiştirsemde o bölgeyi yıkasamda kurtulamazdım. Ama Allah'a şükür geçti antibiotigi sabah akşam kullandım ama kac mg hatırlamıom.

bende mantar oldum geçenlerde dogum yapan arkadasım vardı sirkeli su dedi yaptım mantar kalmadıkaydirigubbakcemile2denemesi bedava:dance:

evet sirkeli su baya rahatlatıyor. ben de 2 kullanımlı ilac aldım tamamen geçti. vitaminsizliğin büyük etkisi var. bağışıklık sistemi zayıflayınca olabiliyor.

slm kızlar 7 aydır mantarla uğraşıyorum kaçtane doktora gittim kullanmadığım ilaç kalmadı ama faydasız.ilaç kullanıyorum geçiyor 2 hafta sonra yine başlıyor.her seferinde farklı başlıo.bazen sadece kaşıntı bazen akıntı yanma.bütün testleride yaptırdım hiçbir sonuç yok.psikolojim çok bozuldu artık.sirkeli suyuda denedim ama o sadece geçici olarak yanmasını geçiriyor.doktorum fazla uygulamamamı söyledi zaten.şuan yanma ve kaşıntıdan uyuyamıyorum bile.bununlamı yaşıcaz biz yokmu bir çare yaaaa senağlama
eşime ilaç aldırdım yine geçicide olsa birazcık geçsin istiyorum

merhaba arkadaşlar.yorumları gördüm vellahi çok tırstım.benim başıma ilk defa böle biş geldi dün doktora gittim ileri derece mantar dedi.ben çabucak geçeceğini umuyordum ama yorumlardan sık tekrarlayan bi hastalık olduğunu okudum.moralim bozuldu.çok fazla bi akınıtım var.hatta dk.(aferdersiniz)o aleti sokunca ağzı dolu bi şekilde geri geldi.koyu sarı akıntım,kaşıntı,yanma ve şişlik var.ne zaman geçecek yaaaa.çok rahatsızlık veriyo

taha0203 çok geçmiş olsun inşalah tekrarlamaz seninki ama gerçekten insana bıkkınlık veriyor.yazın daha çok oluomuş deniz havuz yasak zaten.ben mantar proff u olucam bu gidişle kullanmadığım ilaç okumadığım yazı kalmadı ama bi türlü tamamen kurtulamadım bu hastalıktan.ileri derecede, tekrarlayan mantarı olan şu ilacı kullandım geçti diyen biri varmı arkadaşlarrr :Saruboceq:

ben de bu gün kan sayımı yaptırdım kan değerlerim çok düşük çıktı şimdi sabah ve akşam kan hapı kullanıyorum demek mantardan kurtulamama nedenim buymuş.iyi ki bu site var.kan sayımını öneren arkadaşıma da çok teşekkür ederim

Kansızlık ve şeker testleride yaptır, aynı zamanda vitamin hapı kullan ...

Metabolizmanın zayıflamasıyla oluşuyor mantar, eğer geçici bir durumsa ilk tedavide geçer, geçmezse başka kan testleri gerektirir zaten doktorunuz uygular sanırım...

Ama benden herkese tavsiye şeker ve kansızlık testi mutlaka yaptırın, bir metabolizma hastalığı tedavi edilmeden mantar tedavi olmuyor asla, artı yoğurt tüketin çok su için ve
vitamin hapları kullanın... kısacası bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeden mantar iyileşmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…