Manevi olarak desteğe ihtiyacım var kızlar...

simsim507

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
403
188
26
Merhaba kızlar,
Buraya Şubat ayından beri hep konu açtım, temmuz ayind abir topik bile olusturmustum cok umutla.. topikte bircok gebemiz oldu buarada bu yüzden cok mutluyum
Yarın eşimle 3. Evlilik yıldönümümüz ve yarın beklenen adet tarihime 4 gün kalmış olacak.
Subat mart nisan mayis haziran temmuz ağustos ve bu ay 8. Denememiz olmus olacak her ay adet tarihim yaklaştıkça umudun hep artti ama hic pozitif göremedim bosu bosuna birsuru gebelik testi heba ettim umutla.
Yarın adete 4 gun kala erken gebelik testi yapacağım rabbim belkide evlilik yıldönümümüzde bizi sevindirecektir cok dua ettim Allah'a... İlk aylarin aksine son iki aydır zaten ne yumurtlama ne takvim hic bakmadim çünkü o sekilde daha da bi umutlaniyor insan suan sadece rabbime bıraktım hayırlı vakitte bizi sevindirecegine inaniyorum..sadece gunlerim duzenli oldugu icin şuan yaklaştığını biliyorum..

Belirtin var mi derseniz inanin bilmiyorum gecmis aylarda cok belirti aradim kendimde göğüsler, kasıklarda batma hisleri gibi gibi ama hic pozitif görmedim o yuzden belirtide aramiyorum, insan kendini cok dinleyince zaten olmasa da belirti buluyor

Yarin testimi yaptiktan sonra inşallah buradan hamileyiimmmmmm diye duyurmak nasip olur , ahh ne cok isterim

Ayy inşallah, okuyunca kendi gebeliğim geldi aklıma
Doğum günümede öğrenmiştim, eşim bana hediye felan almış sürpriz yapmıştı ben de bi kutu yapmıştım içinde bebek ayakkabisi,gebelik testim felan vardı.
Şok olmuştu görünce, ağlamıştı bile...
Sevincimiz pek de uzun sürmedi, inşallah siz güzel haberler alırsınız, çok mutlu sağlıklı gebeliginiz olur

bizim de evlilik yıldönümü 20 mayıstı ve ben gebeliğimi 28 mayısta öğrenmistim o ay çok istemistim tam evlilik yıldönümünde hamile haberi almayı gec oldu biraz ama olsun

inşallah siz de en yakın zamanda güzel haberler alırsınız. inancınızı kaybetmeyin. en beklemediğiniz anda oluyor

Sanki boyle zamanlara denk gelince daha bi mucizevi oluyor dimi , inşallah olur çok üzüldüm sizin adınıza rabbim inşallah yeniden ve sağlıkla kucağınızı doldursun

Ayy evet bu ay bende aynen oyleyim hatta gectigimiz aylarda gebelik olmayinca hep icimden şey düşündüm belkide yıldönümümüzü bekliyor bize surpriz yapacak mucizemiz icimden hep boyle geçirdim, inşallah oyle olur .. cok heyecanlandim simdi hadi bakalim. Sağlıkla kucaginiza alin

bende evlilik yıldönümümüzde öğrenmiştim sizin gibiydi. Ama bizim de sevincimiz uzun sürmedi malesef

Sanki boyle zamanlara denk gelince daha bi mucizevi oluyor dimi , inşallah olur çok üzüldüm sizin adınıza rabbim inşallah yeniden ve sağlıkla kucağınızı doldursun
Hayatımda aldığım en güzel hediye bebişimdi, yas sürecini atlattıktan sonra ne zaman hatirlasam içim huzurla doluyor. İyi ki geldi diyorum hep ve gitmesi gerekti gitti
Moral bozmak yok,yeni bebislere açığız
Güzel haberlerinizi buraya da yazın

bende evlilik yıldönümümüzde öğrenmiştim sizin gibiydi. Ama bizim de sevincimiz uzun sürmedi malesef
Çok geçmiş olsun, inşallah tez vakitte sağlıklı çocuklarınız olsun
Bizim de önümüzdeki ay yıldönümü ve eşimin doğum günü, kim bilir belki yine güzel haberler alırız.
Uzun sürecek sevinclerimiz olsun inşallah, eslerimizi mutluluktan ağlatacak haberler alalım bu ay çok çok aminnn

İnşallah nasip olursa hemen yazacagim, enerjiniz bana cok iyi geldi teşekkür ederim.. sizden de haberler almayi bekliyor ve dua ediyor olacagimmmm

Ayy hadi inşallah çok aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…