Manevi Günlüğümüz 📿 Oruç Borçlarını Birlikte Tutuyoruz

Kıız çorba yapayım dedim hiç tadına bakmam ben uzun zamandır tuzuna falan. Dedim hep tuzu eksik oluyor dur bakıyım baktım kaşığı attım. Sonra buzdolabını açtım gözüm bişeye ilişti kapat kapat orucum dememle aydınlanmam bi oldu

Aminnnn canım
manevi günlük
ibadetler, okumalar, oruç hepsini yazıyoruz

Ya bu sefer buna da kaza yapman gerekmiyorm mu ben öyle biliyorum

Ne kadar doğru bilmiyorum ama ben nafile oruçlarda yanlışlıkla bozulunca bozulur ve kaza gerektirir diye biliyorum
41 yaşındayım öyle birşey ilk kez duydum . Farz Nafile ne için tutarsan tut. Unutarak aklından çıkmış bir şekilde yesen içsen ve aklına oruç olduğun gelse, hemen ağzını yıkayıp orucuna devam edersin. Ve kaza yapmazsın canım

Öyleymiş abla ya. Ben büyüklerden duyduğum şeyi hiç araştırma gereği duymamışım

Manevi günlüğümüz devam ediyor.
Aynı anda oruç tutmak motive ettiği için başlığa ekledim belki tutmayı düşünen destek isteyen olursa gelir diye

tedavin güzel sonuçlar verir inşallah canım , Allah hayırlı ,sağlıklı bi bebek nasip etsin sizede

bende tutmak istiyorum bonusum, ama kasım ayında başlıcam inşallah 28 ekimde evimde kuran okutmaya niyetlendim, ve derin temizliğe başlamam lazım ondan sonra rahat rahat tutarım inşallah şimdilik bende 15 diyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…