Mama Sandalyesi Çok mu Erken?

bende gecen hafta bibron almaya girdiğim magazada mama sandalyelerinin indirimde oldugunu görunce kraftın çok guzel bir modeli aldım...
arada annem oturtuyor...önunde oyuncaklarda var...şimdidien hoşune gitmiş gibi gözukuyor...

yaaa kızlar benim oğluş da bayaa ağırlaştı,kollarım kopuyo taşırken,ben de yürüteç almakta kararsızım...zararlı diyolar,siz ne diyosunuz alsak mı,rahat ederim

maşallah kreeftcim desteksizmi oturuyorr yürüteç için erken değilmi ya bende artık uzun süre koymak istiyorum ama korkuyorum bişi olur die:)

ewet normal sekilde oturuyor...15-20 dk tutuyorum...parmak uclari degiyor yere, onlarla adim atiyor arada...cok seviyor yurutecini...

ay bende koyayım o zmn bizimkide çok sewdi ama korkuma fazla koyamadım...

canı bencede sevdiyse biraz oturttur zaten herşeyden hemen sıkılıyorlar sıkılınca kaldırırsın
bende önümüzdeki ay almayı düşünüyorum

bende yurutec almaya karar verdim...altında tentesi olan sallanabilme özelliği olan yurutecler var...fiyatıda çok uygun, aranızda kullanan varmı

yha erken deilde-- burda acayip pahali yaa :KK43: parasina degermi bilmiyorum ..

$öyle iyi kullanisli bise 160 ytll ciuvarinda püff

canım iyiymiş burda daha bi pahalı ben markasız almama rağmen 175 dedi peşin 150ye aldım ki markalıların 300 den başlıyo nerdeyse

wuww cok pahali gercekten..

gerekli bisemi ? sart mi yani ? bebisler oturmaya baslayinca zaten kolay olmazmi yerdirmek.?

yaaa kızlar benim oğluş da bayaa ağırlaştı,kollarım kopuyo taşırken,ben de yürüteç almakta kararsızım...zararlı diyolar,siz ne diyosunuz alsak mı,rahat ederim

yürüteç zararlı şekerim
bende aldım ama sadece ayaklarını bastırmıyorum
müzikli bir kısmı var önde onu kullanıyor
ayaklar sallanıyor :roflol:..
doktor önermiyor
ayakları basmamalı
yha erken deilde-- burda acayip pahali yaa :KK43: parasina degermi bilmiyorum ..

$öyle iyi kullanisli bise 160 ytll ciuvarinda püff

abooooo kız 160 a pahalı mı diyonuzzzz fisfisfis fisfisfis
burda en ucuzu 140 euro
sen bana yazsana almanyada nerelerden alınır boyle bebek eşyaları oyuncaklar
haftaya gelces biz
belki sizin oralarada düşer yolumuz kaydirigubbakcemile5

valla ben acayip memnunum mama sandelyesinden yaklaşık 3 aylıktan beri kullanıyorum neredeyse yatar şekilde başladık ilk büyüdükçe kaldırıyoruz ve mama sandalyesinde vakit geçirmekten acayip hoşlanıyo oğluşum.
img1383yh7.th.jpg

çok güzelmiş gerçekten
ben mama sandalyesinin gerekliliğine kesinlikle inanıyorum
3 yaşına kadar falan da kullanıyorlar

bende alıcam mama sandalyedi bencede gerekli ege mesela biz kahvaltı yaparken yemek yerken hep bize bakıyor ağzına ona vrebilceğim bişiler varsa hemen ağzını açıyorr öle yemek hoşuna gidiyor herhalde kuzumunn cnm oğluşumunn:))

duygucum buralarda hemen hemen her yerde toys r us var .. ordan bulabilirsin..

bak buralara gelirsen mutlaka banada gelll..

ayrintili konusuruz gün belli olunca oki$?

BİZDE1,5 AYDIR KULLANIYORUZ.
GERÇİ BİZİMKİ HENÜZ EK GIDAYA BAŞLAMADI AMA,
OYUNCAKLARIYLA OYNUYOR.
YAPTIĞIMIZ ŞAKLABANLIKLARI BÜYÜK KEYiFLE İZLİYOR MAMA SANDALYESİNDE.

wuww cok pahali gercekten..

gerekli bisemi ? sart mi yani ? bebisler oturmaya baslayinca zaten kolay olmazmi yerdirmek.?

olmuyo bacım bende öyle düşünüyodum almıycaktım ama kız hareketlenince onumu tutucan mamamı yedircen cok zor şimdi rahatladım valla bazende oynasın diye koyuyorum masasına oyuncaklar o oynarken ben işlerimi halediyorumgamyoncuiremsu

ben sarachaneden aldım kızlar bazıları bilir orda hersey var ve pazarlıkla cok ucuza getirebiliyosunuz kızımın park yatagını ve oto koltuguyla aabasınıda ordan almıştık mama sandalyesini ben 120 ytlye aldım etiketindeki fiyat 245 hatta 289ytldi de işte indir indir indirttik pier cardin markası:dance:

bende kraftın çok guzel modelini 256dan 169 a aldım...çok guzel...
gectiğimiz hafta sonuda kraft yurutec aldık...mama sandalyesinden çok yuruteci sevdi...

kızlar henüz mama sandalyresi almadım kızıma bişey verirken yatırarak veriyorum eşimle hergün tartıştyoruz neden yatırarak veriyomuşum diye yastık koyuyorum başına o şekilde veriyorum bişeyler mama sandalyesi rahat mı gerçekten

X