Mama Sandalyesi Çok mu Erken?

ghaneli

^AhmetBarışCanan^
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
1.784
10
Kızlar bugün chicconun önünden geçerken gözüm mama sandalyelerine takıldı aldım hemen inşallah kullanışlı olur oğlum çok sevdi 2 sefer bişeyler yedirdim yedide yania.s
kullananınız var mı sizce çok mu erken nezaman tam başlamalıyım kullanmayaa.s.

benim var mama sandalyesi ama yatmiyor ben daha kullanmiyorum daha yeni bes ayina gircek kucuk benim icin daha kuzum, bu arada gule gule kullanin canimcim

ek gıda veriyosan erken degil ben 4 aydan sonra başladım biliosunuz arkasına yastık dayayıp yediriyodum ilk başlarda iyiydi sonra cok zor olmaya başladı zabdedemedim o yüzden aldım gecen hafta 1 haftadır cok rahatım anlatamam kızı üstüne kokuyorum masasının üstüne oyuncaklar bayagı oyalanıyo bende işimi görüyorum cok rahat şekilde mamasınıda yediriyorum hep onun üstünde yediriyorum bazen hafif yatık şeklinde bazen oturtarak büyük kolaylık valla

hhem önündeki tepsisi çıkınca kemerle bağlı olduğu için düşmüyo koltuk olarak bile kullanılıyoo

bendede var ama daha koymadım ek gıdaya başlayınca düşünüyorum içine koymayı şimdi ana kucagı yetiyor

bizim mama sandalyemiz beşikli olanlardan ve uzun zamandır kullanıyoruz. ben mutfakta uğraşırken yanıma alıp orda yatırıyordum daha erken dönemlerde. sallanabilen beşik olduğundan bazan orda uyuduğu bile oluyordu. büyüdükçe hafif kaldırmaya başladım sırtını. biz yemek yerken o da sandalyesinde bize eşlik ediyordu. bir süredir artık kendi tepsisinde de yiyecekler görmeye başladı. işimize baya yaradı. bence erken değil. birey olarak sofrada kendi yerinin olduğunu görmesi onun için de keyifli olsa gerek :)

canım hayırlı olsun mama sandalyeniz...
bende düşünüyordum ama almadım daha.bu ay alayım bari.mama sandalyesi ve yürüteç...
ya kızlar bide zıpzıp alıyım diyorum.herkes napcan onu gereksiz diyor.

Ben daha almadım mama sandalyesi.karşı komşumun vardı onunkini aldım denemek için bakalım oturacakmı diye.biraz oturuyor sonra sıkılıyor.bende o yüzden karar veremedim hala alıp almamak konusunda

canım hayırlı olsun mama sandalyeniz...
bende düşünüyordum ama almadım daha.bu ay alayım bari.mama sandalyesi ve yürüteç...
ya kızlar bide zıpzıp alıyım diyorum.herkes napcan onu gereksiz diyor.

canım sağol
zıpzıp ben almıycam banada gereksiz geldi sabi yinede sen bilirsin düşünürsen 2.elleri var 2.el topiğinde dahada ucuz hem sonradan çok para verdim diye pişman olmazsın nacizhane fikrima.s.

bende kararsızım mama sandalyesı karsesım 3 yasına kadar kulllandım ben dıyo kızlar aldıklarınız resımlerını cekıp koyarsanız sevınırım fikir edinmiş oluruz

bende daha almadım mama sandalytesi ama almayı düşünüyorum hele biraz daha büyüsün tek başına oturmayı öğrensin öle alıcam bu arada dedemiz yürüteç almış yolladı bize kargoyla(benim dedem ege'nin dedesi malesef vefat etti:KK43: saolsun dün azcık koyudum çıldırdı önündeki oyuncaklara ama zararlı die fazla tutmadım 1 2 ay sonra koyuarım artık:)))

valla ben acayip memnunum mama sandelyesinden yaklaşık 3 aylıktan beri kullanıyorum neredeyse yatar şekilde başladık ilk büyüdükçe kaldırıyoruz ve mama sandalyesinde vakit geçirmekten acayip hoşlanıyo oğluşum.
img1383yh7.th.jpg

bende geçenlerde düşünüyordum....alsammı diyee erkenmi diye iyi bir konu olmuş...benimkide yemkelerde hep kucağımda..alsam kahvaltıda masaya oturduğumuzda bize eşlik eder belki...bakalım kısmett..

Bende kullaniyorum gayette memnunum.Bana birini arkadasim verdi digeride hediye geldi.Markasi evenflo kullanisli birsey gademeli birsekilde yatbiliyor yani 4 aylikta itibaren rahatca kullanabbiliyorsunuz.Buraya resim koymayi beceremedim ama benim aralik albumumde var resmi bakabilirsiniz.

gule gule kullanin canim....bizde daha almadik ,bu aralar dusunuyorduk alalim diye...bizim tosuncuk oturuyor artik,yurutec de bile siralamaya basladi....yemek yerken kucagimizda bizimkle oturmayi cok seviyor,en kisa zamanda alsak iyi olur...

maşallah kreeftcim desteksizmi oturuyorr yürüteç için erken değilmi ya bende artık uzun süre koymak istiyorum ama korkuyorum bişi olur die:)

X