Makyajsız kuaförsüz olmuyormu?

Rimel sürdüğümde bebak acıbademle siliyorum ama psmukds mutlaka kiprik oluyor ... Buda beni soğutuyor
Su geçiren rimel kullanın, daha kolay temizlenir. Ben kirpiklerimi iki parmak arası ıslatıp hafif dokunuşlarla suyla temizliyorum. Yani kabası öyle gidiyor. Kirpik dökülmüyor
Bu arada kirpik liftingde ekleme yapmıyorlar. Kendi kirpiklerini kıvırıyorlar, altı haftaya kadar kalıyor Ve doğal duruyor. Ben önce kirpiklerime serum kullandım, uzadılar sonrasında lifting yaptırdım

Su geçiren rimel kullanın, daha kolay temizlenir. Ben kirpiklerimi iki parmak arası ıslatıp hafif dokunuşlarla suyla temizliyorum. Yani kabası öyle gidiyor. Kirpik dökülmüyor
Bu arada kirpik liftingde ekleme yapmıyorlar. Kendi kirpiklerini kıvırıyorlar, altı haftaya kadar kalıyor Ve doğal duruyor. Ben önce kirpiklerime serum kullandım, uzadılar sonrasında lifting yaptırdım

Bu lifting zarar vermiyorsa süper

Ya yaptıran arkadaşlar bana kızmasın ama o çok çirkin ya örümcek bacağı gibi. . Onu çıkarttıktan sonra kipriklerde zarar. Görüyormuş zaten kaynak saç gibi
o ipek kirpik canim:olamaz: kirpik liftingi diye internette aratabilirsin takilan çıkarılan bi şey değil senin kendi kirpigin

Makyajlı kadına bakımlı mı diyorsunuz siz yani dış görünüş güzel görünüyor diye?
Sporunu yapmıyorsa
Sigara kullanıyorsa
Dengeli beslenmiyorsa
Konuşmasını bilmiyorsa
Günde iki litreden az su iciyorsa
Ve makyaj yapıp karşıma ben bakımlı olmayı seviyorum demesin kimse lütfen. Süsle bakımı karıştırmayalım.
Ayrıca ne pis insanlar gördüm o makyajın altında sabah uyanıp ağzının kenarındaki salya bile umrunda değil sigara yakıp gözünün capagina makyaj yapanlar biliyorum .. eve girince el yüz ayak yikamayan.lar. .. hangi bakım ??

Bunu yazmak istemiyordum ama çok çok katılıyorum
Dün akşam dışarı çıktım gittiğim yerdeki tüm kadınlar koca popolu ve kalındı. Yanlış anlaşılmasın erkekler de keza, vücutları hiç iyi durumda değildi göbek fırlamış gitmiş. En sağlıklı beden benimkiydi ki ben de 30 yaşındayım yani 20liklere yazık sağlıklarını hiçe sayıyorlar sonra ilerleyen yaşlarda tonla sağlık problemi. İstediğin kadar saç baş makyaj leopar falan takıl olmamış bence. Kuaföre verecekleri parayla spor salonuna gitsinler sağlıklı beslensinler 100 kat daha iyi. 10 kilo fazlanız varsa makyaj yapınca makyajlı küpçük oluyorsunuz, bakımlı olmuyorsunuz :olamaz:

Bugün hava almaya çıktım, herkes bakımlı makyajlı, Bi de kendime baktım tabi yalnız olurum makyajın m sini bilmem, artık güzel kadın çok fazla rekabet çok ya bakımlı olucam makyaj süs püs üstüne düşüncem, yada burda aile dostumuzun oğlu nu kafamdan atamıyorum diye habire milletin konusuna kaynak olucam ... Sizce ne yapmalıyım ...

Merhaba
Günümüzde makyaj giyim kuşam kadının kadın icin yaptığı birşey dediginiz gibi bir rekabet alanı :KK66:
Ama sahici iliskilerin temeli bunlarla kurulmuyor bublar gelip geçici çünkü güzel yüze 1000 yıl bakar usanırsın güzel ahlakla 1000 gecirsen usanmazsin der babannem...
Tabiki görsellik temizlikte önemli insanin kendisine saygısı açısından...
Ama bu demek degil ki bol makyaj hep süs püs...

Şu gecelik giymeyi, makyaj yapmayi evliligin veya iliskinin temeline koyan kadinlar bana asil garip geliyor.
Makyaj, akşam yikayinca cikiyor evet ama makyaji yüzünü saklamak için yapmayacaksin zaten.

Arada bir yapılan degisiklik hoşluk bunlar. Ayrica makyaj yapmayip ışıl ışıl olduğunu sanan baya var ama ben gercekte hiç göremedim o ışıldayan kişileri. Makyaj kötü bir ciltle yapilmaz zaten yüzünde sivilce, ölü deri bilmem ne varsa onlarin ustune makyaj kotu duruyor. Kapatmak yerine tedavi edilmeli varsa sorun. Saglikli ciltte makyaj cok daha guzel durur. Manken gibi hatunlarda bile bir iki makyaj dokunuşu çok şey farkettirebiliyor. Yapip yapmamak tabi ki kişinin tercihi ama makyajsiz işildadigindan yapmamak :cool:
Ben bazen yapiyorum, bazen sifir makyaj cikiyorum. Ama hiç yapmamayi huy edinmezdim acikcasi.

Ben de kendi fikrimi yazayım
Bence bizim memlekette kadınlar bu işin b.kunu çıkardı
Her gün makyajlı gezen kadın batı Avrupa ülkelerinde göremezsiniz. Bu şekil olunca da erkeklerin gözüne makyaj yabancı geliyor. Benim tanıdığım Alman erkeklerin çoğu makyaj sevmiyor, yadırgıyor, yüze sıvanan boya olarak görüyor ve beğenmiyor sonuç olarak.
Yani bence toplum kadınlarımız kendini paralıyor şu kalın kalın boya gibi duran kaş, ipek kirpik vs artık makyajı geçiyor zaten, hem hiç güzel durmuyor, hem pahalı hem de uğraştırıcı. Konu sahibesi rekabet var yazmış kimin için rekabet bu onu da anlamıyorum g.tlü göbekli murtazalar sanırsınız Adonis var:olamaz:

Yani bence toplum kadınlarımız kendini paralıyor şu kalın kalın boya gibi duran kaş, ipek kirpik vs artık makyajı geçiyor zaten, hem hiç güzel durmuyor, hem pahalı hem de uğraştırıcı. Konu sahibesi rekabet var yazmış kimin için rekabet bu onu da anlamıyorum g.tlü göbekli murtazalar sanırsınız Adonis var:olamaz:

O uygulamalar benimde hosuma gitmiyor.
Kaş mesela çok belli ve kötü duruyor. Arkadaşımın evinde kendi doldurdugu kas daha güzel duruyordu bence.
Kirpiklerde mesela belli o kirpigin senin olmadigi yani.
Islemler yüzle bütünleşmiyor sanki...

Gerci ben kasimin sekliyle bile oynamiyorum sadece topluyorum daha doğal görüntüler hoşuma gdiyor sanırım.
Mesela estetik de sevemedim ömrüm boyunca.

Herkes makyaj yapıp,güzel giyinmek zorunda değil. Herkes zayıf olmak zorunda değil. Valla rekabet falan demişsiniz çok güldüm :) Bence temiz olduğunuz sürece makyaj falan hiç önemli değil. Diğer aile dostunun oğluna gelirsek ; seviyorsan git konu bence :)

Ben de kendi fikrimi yazayım
Bence bizim memlekette kadınlar bu işin b.kunu çıkardı
Her gün makyajlı gezen kadın batı Avrupa ülkelerinde göremezsiniz. Bu şekil olunca da erkeklerin gözüne makyaj yabancı geliyor. Benim tanıdığım Alman erkeklerin çoğu makyaj sevmiyor, yadırgıyor, yüze sıvanan boya olarak görüyor ve beğenmiyor sonuç olarak.
Yaaaa Murtaza linci yemeyiz umarım ama bayıldım yorumunuza :) Bencede makyajsız tenin o güzel ışıltısını hiçbir ürünle yakalayamayız. Zaten artık makyajı yok gibi, ojeyi ten rengi yapıyoruz ne gerek kaldı makyaja. Alman erkekler haklılar.

Katılıyorum ful makyaj yapmak yerine diyet sporla vücudu atletik hale getirip, saç ve cilt bakımıyla daha hoş görünürüz. Hamilelikten önce iki günde bi ağır spor yapardım bakımlarıma dikkat ederdim. Şimdi hayatı zor devam ettiriyorum tabi temiz çamaşırları dolaba koyacak dermanım yok :KK43:

Bugün hava almaya çıktım, herkes bakımlı makyajlı, Bi de kendime baktım tabi yalnız olurum makyajın m sini bilmem, artık güzel kadın çok fazla rekabet çok ya bakımlı olucam makyaj süs püs üstüne düşüncem, yada burda aile dostumuzun oğlu nu kafamdan atamıyorum diye habire milletin konusuna kaynak olucam ... Sizce ne yapmalıyım ...

Nasıl rahatsan onu. Ben süssüzüm püssüzüm erkekler konusunda hiç sorun yaşamadım.

Dün akşam dışarı çıktım gittiğim yerdeki tüm kadınlar koca popolu ve kalındı. Yanlış anlaşılmasın erkekler de keza, vücutları hiç iyi durumda değildi göbek fırlamış gitmiş. En sağlıklı beden benimkiydi ki ben de 30 yaşındayım yani 20liklere yazık sağlıklarını hiçe sayıyorlar sonra ilerleyen yaşlarda tonla sağlık problemi. İstediğin kadar saç baş makyaj leopar falan takıl olmamış bence. Kuaföre verecekleri parayla spor salonuna gitsinler sağlıklı beslensinler 100 kat daha iyi. 10 kilo fazlanız varsa makyaj yapınca makyajlı küpçük oluyorsunuz, bakımlı olmuyorsunuz :olamaz:
Amaç kimseyi rencide etmek değil ama kendilerini bu yalana alistirmalarina üzülüyorum dün hastanede isim vardı yüzüğümu evde unutmuşum yanımdaki kız yaşımı evli olduğumu ve çocuğum olduğunu duyunca ağzı açık kaldı. Erkek arkadaşına sence kaç yaşındadır tahmin et dedi 21 en fazla 23 tür dedi kız arkadaşı da yaşımı medeni durumumu söyleyince o da çok şaşırdı demem o ki kendinize iyi bakın bunları duymak ayy ruhun taytin çok güzel siyah seni çok ince göstermiş sözlerinden daha çok iyi hissettiriyor.

Ya konudan bağımsız ama bazen bu ay ne kadar genç duruyorsunuz lafları gerçekten yalann laf olsun torba olsun diye... Bi bayan vardı herhalde genç göstericek son kişi belki olabilir Bi muhabbet esnasında diğer bayan ay ne kadar genç gösteriyorsun falan hatta diğer bayanlar şaşırdı çünkü tam tersi inanılmaz olgun duruyordu.. Nasobial çizgileri almış başını gitmiş nesi genç durucsk... Kaldıki genç göstermek zorundads değil. Bakım daha önemli

Rimel ve göz kaleminden ibaret makyajı bile ayda birkaç gün ancak yaparım onun dışında aynen evde nasılsa öyledir yüzüm saçlarım. Bana bakmak zorunda değilsiniz kafanızı çevirip başka şeylere bakabilirsiniz. Sonuçta sokağa sizin gözünüze hoş görüneyim diye çıkmıyorum. Topluma karşı tek sorumluluğum temiz olmak istersem pijama terlikle dolaşırım kime ne
Gözümün önündeki görüntüyü ayıklıyamıyorum henüz o teknoloji yok, ayrıca size bakasım da yok.
Topluma saygı duyup saçını saçaksız çıkıksız doğru düzgün derleyip toplamadan, taramadan çıkan insana ise hiç saygım yok.
Kendine öz saygısı pijamayla sokağa çıkmak olan birine de başka diyecek lafım yok, buyrun meydanlara alalım.

Bir kadını dağınık şekilde zorunda olmadığınız için bütün kadınlar sizin karşınıza çıkarken bakımlı olmak zorunda mı?:))

Sanırım anlatmak istediğinizi yanlış cümle ile ifade ettiniz, aksini düşünmek istemiyorum:)
Yok, aksine yanlış ifade etmedim tam da böyle düşünüyorum.
Kimsenin ev halini merak içinde değilim, salkım saçak saçını, orası burası sünmüş kıyafetini de.
Nasıl ki biri evinize geldiğinde derli toplu oluyor, banyolara temiz havlu koyup evi düzgün hale getiriyorsak, aynı özeni dışarı çıkarken kendimize göstermek mi abes?
Ben makyajdan fönden şıkır şıkır giyimden bahsetmiyorum, derli toplu bir görüntü.
Saçı taranmış, üstü başı düzgün temiz, ayakkabısı temizlenmiş çamur içinde olmayan( o an başına gelse bile mendil diye icat var), gözünde çapağı olmayan, orası burası fırtlamayan bir görüntü.
Bunda anlaşılmayacak hiçbir şey yok.

Yaw ben de geçen gün terminalde üniversite öğrencisi bir kızla yanyana oturdum. Bir poşet hamur yedi vallahi güle oynaya.
Orta Anadolu acilen kendine gelmeli.
Kayseri'den yeni döndüm. Bütün bedenim hamurlaşmış gibi.
Arkadaş yazıktır günahtır. Dünyada o kadar nimet var neden 5820927348 çeşit hamur yiyiyorsunuz?

Insta da bi anne var o geldi aklıma..anne olmadan önce eye liner,açısıyla çizgisiyle nizamlı çekilirken ..anne olduktan sonra bulaşık halini almış gözünde:/
Benim de bir rimelim vardı..ben sürerken kızım kendime zarar verdiğimi düşünüp ağlıyor:anne:
Ondan da vazgeçtim:63:

X