Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pupilist canım makyajdan uzak dur kanımca..makyajsız süper bi hatunsun Şeniz

pupilist bebek gibi bir yüzün var yaaa
harikasın cnm. bu kadar güzel olmak herkese nasip olmaz.
ayy böyle güzeller görünce kendimden bıkıyorum

hele hele makyajlı olanı süpera.s

makyajsız benfisfisfis
ama makyajlı halımı daha cok begenıyorum.en azından bir ruj bile insanı canlı gösterıyor
güzelsin cnm allah sevdiklerine bağışlasın :) bu arada saçlarının rengini çok beğendim hangi boyayı kullanıyorsun acaba aydınlatırsan sevinirim a.s

pupullist makyajsız olduğuna inanmıyorum ya.. yeşil kalem çekmişsin ve allıkların var...
bence tabi.. yanlışsam uyar lütfen...
ama maaşallah güzel kızmışsın hee

makyaj tekniklerini ögren ve hafif makyajı tercih et bence CADIARZU

pupullist makyajsız olduğuna inanmıyorum ya.. yeşil kalem çekmişsin ve allıkların var...
bence tabi.. yanlışsam uyar lütfen...
ama maaşallah güzel kızmışsın hee
evet yeşil kalem var ama allık yok.allık kullanmam.teşekkürler sengözlerimebaksanab

aa ben güzelim ama makyaj yapmayıda çok seviyorum ekmek almaya giderken bile göz kalemi sürmeden çıkmam güzellik meselesi değil alışkanlık

Makyajsız güzellerdenim :smiley-cool: cok nadir kafama esince rimel ve far kullanırım onun dısında hicbir makyaj urununu kullanmam.yaptıgım zamanda tam olur herkes cok yakıstıgını soyler ama alıskanlık meselesi galiba bir de cildimin bozulmasını istemedigim icin uzak duruyorum makyajdan

pupillist makyajına bayıldım..ürünlerinin markasını alabilirmiyim..çok hoş olmuş ten rengin felan.maasallah allah nazardan saklasın

öwünmek gibi olmasın ama bende güzelimdirrr :)) birass balık etliyimm ordan kaybedip yüzümden kredi kullanıyorumm we büle dengeliyorummm )

pupilistcimm ya tenin fotoda gözüktüğü kadar pürüzsüz mü hangi ürünleri kullanıyosun? temizlik için falan

arkadaşlar ya bana kimse makyaj yakıştıramıyo bakın size bi makyajlı resmimi bide makyajsız resmimi gösterceğim sizce hangisi daha güzel...

bu makyajlı halim..

buda makyajsız halim...

ee makyaj yapemmi arada sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…