Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkadaşlar biri bana nasıl resim ekliceğimi anlatabilirmii:1no2: url adresi istiyo nerden bulucakmi?bilgisayarımdaki bi fotoyu yollamak istiyorumfisfisfis

her halimle güselim wallah billah resim koyamıyorum ama saten profildede makyajsısım :eek:

Bir arkadaşım -erkek- şöyle derdi: "kadının sabah kalkınca ve saçı ıslakken güzel görüneni güzeldir" Bence çok doğru. Ben de ortam gerektirmedikçe makyaj yapmam. Kadınların kadınlar için süslendiğine inananlardanım. Yaşasın doğallık

arkadaşlar biri bana nasıl resim ekliceğimi anlatabilirmii:1no2: url adresi istiyo nerden bulucakmi?bilgisayarımdaki bi fotoyu yollamak istiyorumfisfisfis

arkadas yapistir derkene kopylayacakmiyiz bir turlu yapamadim nere yapistiracagiz yaw

cnm benim eleştirinin herhali güzel çekemeyenlerin bile:roflol:
gözlerimde makyaj yok kimseyi inandırmak zorundada deilim
bütün yorumlar için teşekkür ederima.s.
cnm, bu kadar sert çıkışman yanlış bence.. ben de gözünde makyaj varmış gibi gördüm ama belkide resimden dolayı öyle çıkmış olabilir. bunu daha güzel bir ifadeyle dile getirebilirdin burada kimsenin kimseyi çekemediğini ya da kıskandığını düşünmüyorum ben :1rolleyes:
neyse anlatmak istediğim kırıcılık bize birşey kazandırmaz yerimseniben

beceremedim yaw.yukliyemiyorum.Hotlink for forums (1)

canım image shacke girdin göz at diyip resmini seçtin
yükledin
sonra
alta doğru Hotlink for forums (1) yazan bir link var onu kopyalıyorsun burada mesaj yazdıgımız yere yapıştırıyoruz
bi daha dene bi bakalım olacak mı CADIARZU

silme ihtiyaci duydum gereksiz olgunu dusunuyorum

Son düzenleme:
cnm benim eleştirinin herhali güzel çekemeyenlerin bile:roflol:
gözlerimde makyaj yok kimseyi inandırmak zorundada deilim
bütün yorumlar için teşekkür ederima.s.

jojoe :))) tanımadigim insanı niye cekemeiyim çok komiksinsırnaşık şey ayrıca sevgilim izin verse bende resmimi koyacaktım o zaman bu sacma yorumuna sende gulerdinsırnaşık şey neyse yok diyosan yok olsun sorun degil benim için :))

cnm, bu kadar sert çıkışman yanlış bence.. ben de gözünde makyaj varmış gibi gördüm ama belkide resimden dolayı öyle çıkmış olabilir. bunu daha güzel bir ifadeyle dile getirebilirdin burada kimsenin kimseyi çekemediğini ya da kıskandığını düşünmüyorum ben :1rolleyes:
neyse anlatmak istediğim kırıcılık bize birşey kazandırmaz yerimseniben

bosver canım :) :) sorun degil yani. tanımadigim insanı kıskanıcak kadar sırnaşık şey

asicim kendine haksızlık etme bence iddian olsun en azından sifir makyajlı olman bile yeter:)) guselsin yani

my.php

oldumuu:uhm:

X