Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
julyet bence iki şekildede çok güzelsin..allah nazarlardan saklasın seni.:nazar:.(bir tarafını kaşı canım) sevgilerrrr

pupilistcimm ya tenin fotoda gözüktüğü kadar pürüzsüz mü hangi ürünleri kullanıyosun? temizlik için falan
çok kuru bir tenim var ama o fotografta imex sivilce kremi kullanıyordum(hatta fondoten yerıne kullandıgım oluyor)
carıta yüz temizleme jeli(sevil kozmetikde var sadece)
sebamed tonik
bolca nemlendirici krema.s.

MAKYAJSIZ GÜZELLERDENİM BENDE ....ÖYLE SÖYLÜYO ÇEVREMDEKİLER İNSANIN GÖZLERİ GÜZEL OLUNCA YETİYOR ZATEN KIZLAR............a.s.

makyaj yapmayı çok iyibilmiyorum veya yakıştıramıyorum kendime doğal halimi daha çok seviyorum.belki sadece fondeten,allık,rimel ve parlatıcı.gözmakyajım hiç hoş olmuyor.yani makyajsız daha iyi hissediyorum
ayrıca bütün kadınlar güzeldir.

yaa şimdi ben de dicem aynısını ben ve çewremdekiler güzel çok güzel olduğumu düşünüyoruz..:KK70::KK70: ama napıyım yaa gerçekten öyle düşünüyoruz:KK70::KK70: e hani fotğraf diceksiniz aşkm beni çiğ çiğ yer valla... ben yetmem bi de fotoma bakanları da yer... ama salt kendinibeğenmişlik yapamıcam.. Tombişlediğim günler (ilginç gelebilir belki) pek beğenmem kendimi, ama tombişlemediğim günler çok beğenirim..bi bakan bi daha bakar.ama ben de bazı özelliklerimi beğenmiyorum mesela bu özelliğimi.......:KK43:

arkadaşlar ya bana kimse makyaj yakıştıramıyo bakın size bi makyajlı resmimi bide makyajsız resmimi gösterceğim sizce hangisi daha güzel...

bu makyajlı halim..
collageld5.jpg

buda makyajsız halim...
burcubhx2.jpg

ee makyaj yapemmi arada sırnaşık şey

makyajlı halin daha hoş gibi canım

ikiside guzel amaa makyajli bana gore daha bir canili herhalde makyajsizda cocuksu bir gorunus var canim..

tavsiyeleriniz için teşekkür ederim arada yapayım diyorumda işe kimse yakıştıramıyo ama makyaj yapılması gereken yerlerde oluyo..bence bi bayan ne kadar makyajsız güzelim fln desede yani bir ahbap yada arkadaşınızın nişanı düğününde güzel bi kıyafetini üstünede yapılmadan olmuyo şimdi demi arkadaşlar...

makyajsız resmimi çoooook önceden koymuştum buda makyajlı resmim
gokceyilmazpo9.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
jojee çok hoş çok güsel bi yüzün war makyaj yapmana hiç gerek yok gerçekten. . . gkcylmz sanada makyaj çok yakışmış bebek gibi yüzün warmış maşallah canım

tü tü tü maşallah diyelm aman nazar değmesin hiçbirimize

Son düzenleme:
kıslar en son halimin fotosu bu biraz kötü yılbaşı gecesi malumlaelaelaelaelae
mmklmkmej3.jpg

ama makyaj yok cnlarım

maşallah gördüğüm resimlerin hepsi güzel ama jojee'yi çok beğendim, Allah sevdiğine bağışlasn kardiş..
bana gelinceee kendimi bildim bileli güzel olduğum söylenir, ama resmimi koyamam valla ben o kadar cesaretli diilim eşim kızarrrr 27-02-2008 15:03

Son düzenleme:
X