Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar alınmayın ama en guzeliniz bulent abla fevkaladenin fevkinde. cok duru bi guzelligi var meşelleh:)
bi erkek bile kendini bu kadar güzelleştirebiliyoken,ben kadın halimle yapamıyorum ya yazıklar olsun bana.ders veriyorum deseler alacam anacım da utanıyorum.insan 32 yaşında makyaj yapmayı bilmez mi.halbuki bi imreniyorum o gözlerinin üstünde rengarenk farlar,yüzleri ışıl ışıl geriden parlayan kızlara.ama nerdeeeeee.senağlama.bi makyaj yapıyım diyorum bakıyorum makyaj yapmadan önce daha iyiyim ya siliyorum,ya da mecbursa öyle zorlaya zorlaya yarım yamalak bişeyler çıkıyo.bi ruj bile süremiyorum.bülent ablaya mı başvursam ne.ayol o dudaklarıyla gözlerini ne hale getiriyo öyle.birinde 4 yaşındaki kızım demezmi,anne bak kadın cadı gibi diye.sırnaşık şey.çocuk bile korktu ya.ben bu işi öğrenemicem onu bilirim.keşke bi yardım eden olsaydı

ben de pek beceremiyorum...sadece bi kalem çekebiliyorum, o da kendi tarzımca... sırnaşık şey

kızlar ben makyajlı çok daha güzel oluyorum ve kolay kolay makyajsız gezmem.makyaj görünen maske ya görünmeyen maske takanlara ne demeli.asıl onlardan uzak durmak lazım .bilmem anlatabildim mi?dışım maskeli ama ruhum asla....

ben de pek beceremiyorum...sadece bi kalem çekebiliyorum, o da kendi tarzımca... sırnaşık şey
kalem çekmek bence en zor iş.ayol gözlerim kıpır kıpır ediyo.elimde değil ki.ben makyaj konusunda çok beceriksizim kızlar.

nursunaz bende kalem suremiyodum gozumun ustune ama deneye deneye ogrendim yılma başaracaksın bu azim var sende :) yakın olsak ogretirdim ben sana:)

canım benim.bulent ersoy basvurcagina hiç ogreneme daha iyi :)))

nursunazcım ben aranıza yeni katıldım.merak etme canım insan yapa boza öğrenio zaten bi zaman sonra alışıo insan ama sana önerim şu;kirpik diplerine çok ince kaem çekmeyi dene rimel ve açık tonda bi allık kullan yapamam die korkma nie yapamıcaksın ayol.kimse annesinin karnında öğrenmio ki bu işi.sen bozma morelini ark.yakın olsak ben sana gösterirdim amaburdan yardımcı olmaya çalışırım canım

kızlar çok ciddiyim ya.kaç kez denedim olmuyo.uğraşıyorum olmuyo.pes ettim.sokağa çıkmadan uğraşıyorum.bakıyorum çok kötü bi de temizlemek için uğraşıyorum.benim kalem çektiğim yerle kirpik dibi arasında bayaa mesafe oluyo.ya napıcaz.şu işi böyle adam akıllı videolu felan anlatabilecek yok mu aranızda.bu arada kıvıcım ve daisye teşekkürler

makyaj insanı çok değiştirir aşırı makyaşş tam tersinee çirkinleştiriyor bencee
ben doğuştan güzelimdirr

kalem çekmek bence en zor iş.ayol gözlerim kıpır kıpır ediyo.elimde değil ki.ben makyaj konusunda çok beceriksizim kızlar.

dediğim gibi kendi tarzımca kalem çekebiliyorum...yani standartların biraz dışında...anlıcanız becerebildiğim kadar, ama güzel oluyo allah için... a.s

ARkadaslar benim icin makyajsiz dogal bi güzeligim var diye ile Makyajli cekici ve etkileyici bi güzelligim var diyorar.

ben makyajlı- makyajsız hiç farketmez her zaman süperimmm :smiley-cool: demek isterdim ama.. :1no2: :sm_confused: malesefff... :tomato: senağlama kanıtları profil resimlerimdeee... güzel arkadaşlar da şükrederler böylece beni gördükten sonraaa :çok üzgünüm:

ben pudra fondöten falan kullanmasam da her zaman allık (onsuz olamam zaten:) rimel göz kalemi dudak parlatıcısı kullanırım.. kendimi öyle daha güzel hissediyorum.. yoksa niye uğraşiim zaten bişey değişmicek olsa 5 dk fazladan uyurum sabahları :roflol:
bu da ben :)

burda da siyah far allık bi de parlatıcı var..tabii iki üç sivilce de var çenemin oralarda ama onlar pek belli olmuyo fotoğraftaki kadar sorunsuz bi cildim yok yani hatta alnımda dikiş izim bile var ama ben onları da seviyorum naniknanik makyajsız fotoğrafım yok ama :1rolleyes:

çok güzel çok hoşsun canım Şeniz ne diyiim allah çirkin şansı versin yerimseniben

Sende çok güzelsin cnm, bence doğal hoş bir güzelliğin var, ama resimde yüzünde fondoten var gibi çıkmış, resim rötuşlu gibi çıkmış yani.

teşekkürlerr a.s. hmm ışıktan olabilir zaten telefonla çekilmiş bi resim çözünürlük düşük olduğu için ayrıntı pek yok hem de küçültüp koyduğum için daha düzgün görünüyo..ben fondoten kullanmaya niyetlendim iki üç kez ama annem sağolsun yaşın küçük daha diyip her seferinde hiç acımadan çöpe yolladı aldıklarımı ben de vazgeçtim en sonunda :1rolleyes:

profil resmindeki başkası galiba... :smiley-cool: ben gayet hoş bi kız görüyorum yan tarafta... yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…