Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
resiM nasıl eklenio bilmiorum ama buda makyajsız ben sadece gozumde oncekı gunden kalma akmıs bi kalem var:)

Son düzenleme:
ya foto çok büyük oldu sanırım beceremedim:1no2:
bu foto makyajsız ama her kadının makyajlı hali daha iyi bence, eğer aksini iddia ediyosa yanlış yapıyodur makyajını

Son düzenleme:
fotoğrafları küçültmek için [B]www.imageshack.us[/B] girince resize image?ı tıklayın ve yan taraftan 800x600 (15 inch monitor) seçin...fotoğraf ideal boyutta olacaktır... yerimseniben

kremsokola en doğal halinle bile çok güzelsinmişin bacım... a.s.

çok teşekkür ederima.s. dediğim gibi beceremedim işte, resize image dediğimde sunucu hata verip durdu ben de böyle koyabildim:sm_confused:

Bende hic makyaj kullanmam ama nisanlim diyor gözüne cek yesil gözlerine daha da yakisir. Ama ben gerek bulmuyorum cünkü herkes bu halimi seviyor:)bende tabiki

bayılırım yeşil gözee :asigim: kremsokola, dmple çok güzel gözleriniz.. tabii siz de a.s

bu da benimm makyajsız böle bşi oluorum iştelaelaelaelaelae ama rimel var galiba gözlerimde yanıltmış ol

oy oy oy lolitop gibisin masallah allah nazarladan saklasin canim benimm:teytey:

Son düzenleme:
benımde dogal halım cok guzel herkes öle söluor tabıkıde pek makyaj yapmam yapıncada afet olurum :)))

bende son 4 aydır makyajı bıraktım ama uzun süredir hergün makyaj yaptığım için makyajı bırakınca herkes hastamısın falan demeye başladı ben bile aynaya bakınca kendimi başka biri gibi görmeye başladım ama bu tamamen göz alışkanlığı 4 aydır yapmıyorum ve yüzümde makyajdan kalan deformeler tamamen gitti şuan gözüme sadece sürme kullanıyorum hem göze iyi geliyormuş hemde böyle çok daha gzl hissediyorum

rakadaşlar iisi makyajsız doğla sade bı guzellık tabe makyajn yrelrıde ayroı bırkeresnde abımın düğünü olmştu ılk defa makyaj yapacaktım yaptm ve ınanın kendımı tanıyamdım normalde çok guzel abrtmak gbı olamsnda:) ama makyajla bı tuhf oldm kendımı yaşlı hısettm en ıyısı sade guzellk bn ondan yanaym annem bıle beğenmedıne göre makyajlı halımı sadelık süper bişi

ya remi yükleyebilmişimdir umarım ok uğraştım .. yükleyebildiysem buda benim makyajsız halim :)

Aslında bu tamamen izafi ve bence gerçekten kimse çirkin değil ama madem bazı arkadaşlar fotosunu koymuş bu da onların medeni cesaretlerini ve yoruma açık olduklarını gösterir. Konu makyajsız doğal güzellikse işte bu arkadaş açık ara önde ama tabii bana görea.s Yalnız saçlar doğal değil zannımca olsun yakışmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…