Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bende ay parçası gibiyim,çoooooooooooooooooook güzelim gözleriniz kamaşmasın diye resmimi koymuyorum.:roflol:

çok kuru bir tenim var ama o fotografta imex sivilce kremi kullanıyordum(hatta fondoten yerıne kullandıgım oluyor)
carıta yüz temizleme jeli(sevil kozmetikde var sadece)
sebamed tonik
bolca nemlendirici krema.s.

peki rujun numarası ne?cok hos olmus yada rengı ne?yerimseniben

Slm arkadaslar.Allahima sukur. guzel olalim olmayalim makyaj yapalim yapmayalim kime ne? Makyajsiz guzel olsun olmasin yuzune bakarsin gecersin.Onemlisi saglikliyiz bunun degerin bilelim baskasini bos verin sevgili arkadaslar.

arkadaşlar tamam paylaşım çok güzelde yalnız bir durum var. bu fotoğraflarımızı burada yayınlıyoruz ama kopyala yapıştır yaparak art niyetli kişiler kullanabilirler sanırım .sitenin güvenlik kuralları buna müsade edermi bilmiyorum fakat bu konuyu bi araştırmak lazım malum fotomontajla herşey yapılabiliyo ,allah korusun.

şaka şaka avatarda ki benim zati MANSUNMENEKŞE çok tatlısın arkadaşım maaşAllah :)

Makyajsız foto eklesek bile zaten fotoğrafta yüzümüzdeki izler, lekeler vs. belli olmuyor.O yüzden herkesin cildi malum güzel ve pürüzsüz görünüyor.O yüzden birebir görmek lazım kim makyajsız güzel kim değil.

Katılıyorum sana, herkes makyajsız güzel olduğunu iddia etmiş, bi de etraftakilere sormak lazım.

kızlar alınmayın ama en guzeliniz bulent abla fevkaladenin fevkinde. cok duru bi guzelligi var meşelleh:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…