Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben hiç makyaj yapmam ki nee :-))
sadece ozel gecelerde (yemege çikarsak, nisan, dugune gidersek) asiri da yapmam cunku sevmiyorum
..guzelmiyim ? himm askim çok begeniyor, bana yeter :-)))

resmim yollamak isterim ama eşim asla müsade etmez benm makyajım üst kirpik diplerine sürme çekerim oda bindebir ama çok güzel olur ama o sürme olmadan da çok güzelim zaten ben başörtülüyüm ve fazla makyajı türbanlılarda hoş görmüyorum,zaten ben sürme çekerdim babama nasılm dediğim zamn kızım sen doğuştan sürmelisin derdi canım babam:) eşime hiç soramam makyaja alerjisi var.. makyaj yaparak kendimi yıpratmam cildimi taze ve temiz tutmak için elimden geleni yaparım beni ve tüm insanları özenerek yaratan rabbime çok teşekkür ederim O yarattğı için rötüşe gerek yok diye düşünüyorum....

kızlar ben bi kaç sayfa önce de koymuştum fotomu ama onlar baya eskiydi..şimdi yeni olunca onu da yollıyım dedima.s gözlerimde kalem war sadece burda...

Son düzenleme:
kızlar ben bi kaç sayfa önce de koymuştum fotomu ama onlar baya eskiydi..şimdi yeni olunca onu da yollıyım dedima.s gözlerimde kalem war sadece burda...

p3160034on9.jpg

Ne güzelsin maşallah, Allah nazardan saklasın. Duru güzellik buna deniyo heralde.

allaha şükür bende güzelim makjlı yada makyajsız.tabıkı makyajlı daha bı hoş oluyor insan guzeller..............

X