Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canımcım şu farının marka ve numarasını sölermisin kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2olumunekankayizsmile

Eklentiler

• $4089.jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 30
BEN ŞU ALLIĞIN MARKASINI ÇOK MERAK ETTİM İLARZUCUMMM SÖLEYEBİLİRMİSİN kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Eklentiler

• $dscn1508.jpg
    11,6 KB · Görüntüleme: 44
AY KıSME CVP VERMıCıK Mıı MERAKTAN ÇATLıYCıĞıııMMMM eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

makyaj çantası nerelerde satılıyor benim hiç karşıma çıkmıyor

canımcım şu farının marka ve numarasını sölermisin kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2olumunekankayizsmile

anaammmmdelikafadulden

baktım cnm kızma hemen

markası revlon cnm ama numarası yok ben sana farların ismini yazayım mulberry glaze, crystal beige, cocoa bronze, hazelnut

renkleri gerçekten çok güzel bana kuzenim hediye almış zaten ordakilerin çoğunu kuzenim almıştır ben pek far almam istersen swatch da yaparım yeterki sen kızmasırnaşık şey

göz-dudak kalemleri

rimeller-kapatıcılar- allıklar (cildim sorunlu olduğu için kapatıcı & allık pek kullanmıyorum)

kremler vs

şöyle bir paletim var

far-eyeliner

rujlar

ojeler

bjk fırça setimm:lepi:

bjk fırçalarına bayıldım:lepi:
güle güle kullan ürünlerinibayanssulusmile

Ayyy caanııım benim kızarmıyım hiiiçççç saol şeker pek bi hoşuma gitti de kaydirigubbakcemile2

hepsi harika tospizemuszemus
göğüslerde o biçimmiş hani:jeyyar:hadi cilt ürünlerinide eklehihoyyyt

hepsi harika tospizemuszemus
göğüslerde o biçimmiş hani:jeyyar:hadi cilt ürünlerinide eklehihoyyyt

nası bi dikkat var sende tanrıcam kafamçokkarıştı
koyarım kuzum onnarıda
az zayıflıyım bol dekolteli fotolar koycam size

jayjay teşekkürler canım...
Watsondan aldığım bakım kremi ballı ve bira özlü ben çok memnunum yumuşacık yapıyor ve kırılmaları engelliyor ve fiyatına görede oldukça çok bir ürün...
Canım valla farın markasını bilmiyorum kızlarım parçaladığı için farımı attım ama çok pahalı bişi değil 5tl ye almıştım herhangi bir kozmetikçide bulabilirsin....

Tembeltospam ürünlerin çok güzel canım en güzel günlerde kullanırsın inş...

Son düzenleme:
valla kızlar bende resimleri koymak isterdim ama geçenlerde gözümde bir rimel denemesi sonrası olan alerjik bir durum nedeniyle makyaj çantamda ufak bir ayıklama yapıp uzun süredir kullanmadığım ürünleri atmak zorunda kaldım gözdeki hassasiyetten dolayı bu durumda tabiki almam gereken birkaç şey var birisi göz altı kapatıcısı clinique düşünüyorum diğeride maybelline tekli farlardan ,göz kalemi gibi bir kaç parça ürün ihtiyacım var yani tavsiyeleriniz

tembeltospa güle güle kullan

beyu allığın aynı renginden bende de var ve aynı şekilde kapağı kırıldı benimkinin de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…