Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hepsi çok güzller ... herkes iyi günlerde kullansın...

ne kadar cok ürünün var,helede rimelin cokluguna sasirdim valla
güle güle kullan
Teşeküürler canım...Rimel meraklısıyım o yüzden bu kadar çok rimelim var...
süperler güle güle kullan roseangel
Teşekkürler canım sağol....
hepsi çok güzller ... herkes iyi günlerde kullansın...
Teşekkürler....
roseangel bunların hepsini kullanıomusun??? :1shok:
Belirli kullandıklarım var cilt,saç ve oje gurubunu evet sürekli kullanıyorum ama büyük çantada olan ürünleri çok nadir kullanıyorum sadece en alt fotoda olan ürünler her daim çantamda taşıdığım ürünler yani sürekli kullandıklarım onlar...
Bi bu kadar üründe eşimin ablasına verdim hiç kullanmadıklarımı....

RoseAngel, gerçekten çok rimelin var, hep bir arayıştasın herhalde :)))

Hepsi çok güzel ürünlerinin güle güle kullan...

Bir şey sorucam, Vivatinell serisinden memnun musun? Benim de cildim yağlı, Roaccutane tedavim bitmek üzere, 1 kremini kullanmıştım güzeldi, sence iyi mi diğer ürünleri ?
a.s.

RoseAngel, güle güle kullan tüm ürünlerini. çok güzeller.

rimellerini kurutmadan kullanabiliyor musun? cevabın evetse, nasıl başarıyorsun?

Hayır canım arayış içinde değilim sadece merak benimkisi her yeni çıkan rimeli deneyip kullanmak hoşuma gidiyor...
Teşekkür ederim...
Vivatinel ürünlerini çok uzun bir süre kullandım ve memnun kaldım benim sadece çene bölgem sorunluydu ve düzelme oldu yanlız alın ve yanakta çok kuruluk oluştu ve bıraktım bırakınca dr. tavsiyesi ile benzamic die bir krem kullanmaya başladım sadece çene bölgeme 1 hafta kullandım şimdi ara verdim tekrar normale döndü çünkü sivilce ve akne oluştuğunda kullanıyorum birtek eskisi kadar sık olmuyor artık....
RoseAngel, güle güle kullan tüm ürünlerini. çok güzeller.

rimellerini kurutmadan kullanabiliyor musun? cevabın evetse, nasıl başarıyorsun?

Teşekkür ederim canım...Tabiki bazıları kuruyor zaten sürekli kullandığım rimellerim en alt fotoda olan M.A.C,Sisley,Diorshow rimellerimdir....

Çok tesekkur ederim canım, Şeniz
Çok faydalı bilgiler oldu beni için!
a.sa.s.

bunların hepsi seninmi :1shok:

yeşilgözlümelek evet canım hepsi benim ürünlerim...

canım cilt bakım urunlerınde baya çokmuş hepsini gule gule kullan sebamed kavonozu ne kremi canım

canım cilt bakım urunlerınde baya çokmuş hepsini gule gule kullan sebamed kavonozu ne kremi canım

Gece Bakım Kremi canım uyurken bile hücrelerin yenilenmesini sağlıyor ben çok memnunum Tr de varmı bilmiyorum bana Babam Almanyadan getirmişti...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…