Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hepsini tek msjda koysaydım daha iyi olurdu sanırım acemiliğime verin beceremedim okadar

bunlarda aktif ve bitmek üzere olan parfümlerimm bitince üzülüyorum zaten:)9

cilt bakım ürünlerini ve diğeer çantada şurda burda kalmış gözüme takılmayan almaya üşendiğim diğer zımbırtılarıda eklerim bir ara. annem kızım napıyon hayırdır dedi:))))) aslında anneminde sağlam ganimetleri var onlarıdamı çeksem bir ara:)) pek bir titizdir elletmez kolay kolay:)şimdilik bukadar avon ağırlıkta olmuş çekimim kendimi fotoğrafcı gibi hşssettim üstelik kameramda bozuk ceple çektim. havaya girdimm:)

güle güle kullan uğur böceği.ne kadar çok malzemen var öyle.

ugur_bocugum güle güle, güzel günlerde kullan, çok güzelmiş ürünlerin.

Kısss uğur böcüüüsü..ne bu kozmetik cennetimi ora ne...
Ben bile kokoşluğumun başından bu güne değin bugadder ruj kullanmamıştım..
hepsini iyi günlerde kullan..
(kısss yoksam mahallenin tüm kozmetiklerinimi toplayıp çektin)..
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:))))))))))))

yok kızzz 2006model:))

annem tuhaf tuhaf baktı.tamam biliyor kızı süslü ama sıyırdı bu defa resimlerini çekiyor napacaksa diye düşündü :) ama benimki genetik kokoşluk:)) anneden gelmee. anneminde sağlam hazinesi.ama elletmiyor:)) cimri değilde titizmiş
seninkileride çekeyim siteye koyacam dedim. inanmadı sanırımm:)

ayy yok elletmiyor bir süreyim şu rujunu beğenirsem alırım diyorum kendimede:)) git alaağın yerde dene sevmem ben öyle ortak kullanmayı diyor:) makyaj malzemelerimi isteme benden buz gibi soğurum senden:))diyoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…