Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
gnz21 canım dermolojica dan memnunmusun ürünleri nasıl muayne olarak mı veriolar yoksa direk mi aldın nerden aldın ?? çok soru sordumm sorryymirmirmirmir

gnz21 canım dermolojica dan memnunmusun ürünleri nasıl muayne olarak mı veriolar yoksa direk mi aldın nerden aldın ?? çok soru sordumm sorryymirmirmirmir

tatlısım strawberry den seyahat setini almıstım kucuk duruyor ama ben 2 aydır her gun kullanıyorum halen bitmedi ...tatlısım fena deil.ler ama abartılcak bir yanı yok 2 kez almayabilrim aklıma su an murad urunlerini var bu ay onlardan siparis edecegim

bende almayı düşündüm de hayatım yaa muayne olunca ona göre ürünü veriolar ilk muayne ücreti de yüksek

benim erkek arkadaşım istanbul şişlide reklam ajansında çalışıo dermolojicanın reklam işlerini yapıolar da ordan biliorum ürünleride baya tuzlu

bende almayı düşündüm de hayatım yaa muayne olunca ona göre ürünü veriolar ilk muayne ücreti de yüksek

benim erkek arkadaşım istanbul şişlide reklam ajansında çalışıo dermolojicanın reklam işlerini yapıolar da ordan biliorum ürünleride baya tuzlu

tatlısım evet haklısın en mantıklısı muayne olup oyle almak ...vallaha tatlısım ben o seti 60 _65 civarı bir fiyata almıstım simdi fiyatları biraz dusmus ...ama dedigim gibi tatlısım dermalogica nın cokta abartılcak bir yanı yok ...bana su sıralar murad urunleri daha cazip geliyor bence cnm bi de onu incele

$image200905080002.jpg

$image200905080003.jpg
sizlerinki kadar değil ama benim kullandıklarım da bunlar.....

aaaaaa cnm super gozukuyor sag taraftakı guerlain lerin hepsi maskara mı ?

Ojelerim...:eek:
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]

Oriflame makyaj paletim...kaydirigubbakcemile2
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]

Allıklarım... Body shop mineralli allık, innova allık, clavis, oriflame top allık, flormar allık.
my.php
[/URL][/IMG]

Oriflame mineralli pudra, cecile stick fondoten, Barbara bort fondoten...
my.php
[/URL][/IMG]

Farlarım...
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]

Rujlarım...
my.php
[/URL][/IMG]

Fırçalarım...
my.php
[/URL][/IMG]

Oriflame rimellerim, Alix avien eyeliner, flormar dipliner...

my.php
[/URL][/IMG]

Göz kalemlerim...
my.php
[/URL][/IMG]

Oriflame makyaj paletim...kaydirigubbakcemile2
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
[/IMG][/URL][/IMG]

Bende de var aynısı ama pek renk vermiyor...
Yani açıkçası ben memnun değilim bundan...
Sen memnunmusun?

Bende de var aynısı ama pek renk vermiyor...
Yani açıkçası ben memnun değilim bundan...
Sen memnunmusun?

Sadece farlarını kullanıyorum canım ve farlarından memnunum güzel renk veriyor.a.s

Kızlar bir tavsiye almak istiyorum.nikaha 1 ay var ve cildim çok bozuk.bisürü sivilceler yaptı bişeyler oldu.bir peeling kullanayım belki düzelmesine yardımcı olur diyorum.bana uygun fiyatlı ve etkili bir marka söyleyebilirmisiniz?cildim çok yağlı.bir de tüylenmeler var ama ağda yaptıramıyorum çünkü yine sivilce biçiminde yaralar oluşuyor.sarartmalımıyım sizce nikah ve düğün için ???

Kızlar bir tavsiye almak istiyorum.nikaha 1 ay var ve cildim çok bozuk.bisürü sivilceler yaptı bişeyler oldu.bir peeling kullanayım belki düzelmesine yardımcı olur diyorum.bana uygun fiyatlı ve etkili bir marka söyleyebilirmisiniz?cildim çok yağlı.bir de tüylenmeler var ama ağda yaptıramıyorum çünkü yine sivilce biçiminde yaralar oluşuyor.sarartmalımıyım sizce nikah ve düğün için ???

Sivilceli cilde kesinlikle peeling yapılmaz canım.:1no2:

tatlısım sivilceli cilde peeling yapılırsa iz kalabilr...cnm benimde ergenlikte tek tuk sivilcelerim cıkıyordu elma sırkesi suruyordum cildime iyi geliyordu onu tavisiye edebilrim ...

cnm ya tuy sarartıcı olur ya da lazer dusunebilrsin ....ama lazer içinde gecti yaz geliyor artık surekli gunes kremi surmek zorunda kalırsın ...en mantıklısı sarartıcı gibi gozukuyor

iğneli epilasyon yaptırabilirsiniz. bence en uygunu bu.

yesilgosluMELEK cevabın için teşekkür ederim.

Bende mi paylaşsam acaba ama bende sizlerinki kadar ürün yok.

canım sorunlu bir cildin varsa düğün çok önemli bir şey bence iyi bi güzellik merkezine git cilt bakımı vede tüylerle ilgili en iyi çözümü onlar verir belki biraz pahalı gelir ama bence değer düğün bi kerelik bişiy[:1hug:/B]

roselin canım cildin yağlı ise ben sana garnier 3 ü bir arada maske peeling temizleme ürünü var onu öneriyorum 9.75 ytl onu kullan düğünün de hayırlı olsun bebişim tüy içinde düğün günü gözükmesin dersen sarartıcı en uygunu düğünden sonra eşin uygun görürse lazer epilasyon yaptırırsın o gün için sarartıcı bence en uygunu garnier de cildi acayip kurutuyor 1 gün ara ile kullan cildin dökülmesin çünkü acayip kurutuyor
ayrıca canım sivilcelerin çoksa yani çok büyük ve derinse " eryacne" die bi krem var sadece sivilcenin üstüne sür 1 gün içinde kurutuyor yok hafif pütüremeler varsa ve sivilcelerin bol akneli derin bi sivilce değilse "differin" kullanmanı öneririm eczaneden al sivilceyi kurutur ok canım başka bişi olursa yaz kaydirigubbakcemile2:1hug:

Bugün eczaneye gittim. Cilt analiz makinası gördüm, cilt analizi yapılıyormuş ve cildin kaç faktörlü güneş kremi kullanılması gerektiğini öğrenebiliyormuşsun. İnşallah önümüzde ki ay yaptıracağım tatile gitmeden önce. Cildimin tipini ve güneş kremini kaç faktörlü kullanmam gerektiğini öğreneceğim. Fiyatı 75 kr. sırnaşık şey

Bende dayanamayıp sizlerle paylaşmak istedim ama benim çok az ürünüm var hepsi bu.
13052009173v.jpg

13052009174.jpg

13052009175.jpg

canım az ve sık kullanılır olması çok ve az kullanılır olmasından iyidir:) bu arada şu oriflame paleti pek beğendim, oriflame kataloğunda var mı ?

X