Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ama nasıl resim eklendiğini öğrenmem lzm başta:ecrin_bebek:ve fotolarını çekmem lsm:eek:

MErhaba kızlar, depresyonumu KK ile atmaya çalışıyorum delikafadulden

Rujlarımm :asigim:

cimg2000.jpg

Nisan makyaj ürünlerinin hepsi çok güzel. ıyi günlerde kullan. Rujların ise harika sağ baştaki rujunun marka ve numarasını ve ortada duran iki tane pastel markalı rujlarının numarasını öğrenebilirmiyim. Teşekkürler.

Son düzenleme:
MErhaba kızlar, depresyonumu KK ile atmaya çalışıyorum delikafadulden

Rujlarımm :asigim:

cimg2000.jpg

Nisan makyaj ürünlerinin hepsi çok güzel. İyi günlerde kullan. Rujların ise harika sağ baştaki rujunun marka ve numarasını ve ortada duran iki tane pastel markalı rujlarının numarasını öğrenebilirmiyim. Teşekkürler.

canım tesekkur ederimm kaydirigubbakcemile2

sağ baştaki FlorMar lipstick 416
Pasteller ise, aşırı pembe olan 26, diğeri 112 canımm :1rolleyes:a.s.

papatya89 çok sağol canım. buarada ben şimdi gidip şunlara bi çekmeceli bişey alayım sepete sığmıyolar bide ışıktan uzak tutmak lazım.

:bbo:meleğim ürünlerin çok güzel hepsini iyi günlerde kullan:hepside harika:dance:

Bu iki ürünü dün aldım. Garnieri henüz daha denemedim, denemeden önce sizlerden yardım isteyeceğim. Garnieri dün 30 krona aldım. Nivea kremini 60 krona aldım indirim vardı. Niveanın bu kremi güzel kokuyor bence kayısı kokulu.

20052009178.jpg

Ranacım çok güseller kaydirigubbakcemile5
istersen en son alınanlar topikine de ekle =)

Benim neyim eksikkk delikafadulden

Toplu fotoğrafımız :
dsc03295j.jpg

Farlarım :
dsc03278u.jpg

Maskaralarım (Sondaki avonun içinde badem ve hint yağı karışımı var) :
dsc03282n.jpg

Kapatıcılarım ve ortadaki eyeliner'ım :
dsc03283w.jpg

Fondötenlerim :
dsc03284m.jpg

Allıklarım :
dsc03285c.jpg

Fırçalarım :
dsc03287x.jpg

Hiç kullanmadığım rujlarım :
dsc03289c.jpg

Biricik parfümüm :
dsc03291n.jpg

Doğal yağlarım :
dsc03292j.jpg

Saç, krem, nemlendirici, deodorant, tüy dökücü, azaltıcı, ayak spreyi ne ararsan burada gel bacım gell :roflol:
dsc03293j.jpg

Te bu kaa :nazar:

hacerimmmmmmmmmmmmm süperler ya süperler güle güle kullan

Merhaba canım.

Mecitefendinin hint yağını ve badem yağını kirpiklerin için kullanıyorsun değil mi ?
Bi de fiyatlarını öğrenebilir miyim ? Bende almak istiyorumda o yüzden öğrenmek istiyorum. İnşallah Konya da bulabilirim.

Merhaba canım.

Mecitefendinin hint yağını ve badem yağını kirpiklerin için kullanıyorsun değil mi ?
Bi de fiyatlarını öğrenebilir miyim ? Bende almak istiyorumda o yüzden öğrenmek istiyorum. İnşallah Konya da bulabilirim.

evet canım kirpiklerim için kullanıyorum.
Tam fiyat veremeyeceğim uzun süre oldu alalı, ama en fazla 3 tl'dir tanesi ya da 4 tl.
Konya'da bulacağını düşünüyorum.

evet canım kirpiklerim için kullanıyorum.
Tam fiyat veremeyeceğim uzun süre oldu alalı, ama en fazla 3 tl'dir tanesi ya da 4 tl.
Konya'da bulacağını düşünüyorum.

Teşekkür ederim canım.
Sormayı unuttum. Bunlar marketler mi satılır yoksa aktarlarda mı ?

Teşekkürler.:1hug:

hacerim güzel günlerde kulan canım bişi sorcam bu 2. resimde inglot far paletinin yanındaki yuvarlak altın sarısı üzerinde baklava dilimi gibi kare desenleri olan beyazımsı far hangi marka ve güzel bişi mi nasıl ????

hacerim güzel günlerde kulan canım bişi sorcam bu 2. resimde inglot far paletinin yanındaki yuvarlak altın sarısı üzerinde baklava dilimi gibi kare desenleri olan beyazımsı far hangi marka ve güzel bişi mi nasıl ????

edacım flormarın o aslında yeşil
ben hiç memnun değilim, rengini vermiyor sarı gibi kalıcı da değil
bana sorarsan boşuna para verip almaya değmez buyrunnnnnnnnn

hacercim kullandığın desenli allığın markası nedir ve fiyatı ne kadar?

X