Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
teşekkürler,kızlar.. daha güzelleri sizin olsun ama bazı arkadaşlara göre az cidden . sanırım bana yetiyor hatta bazılarına sıra bile gelmiyor..

merhabalar,ben de paylaşmak istedim hernekadar sizin kadar çok olmasa..

bunlar ruj ve gloslar..

033gsq.jpg

fondoten,pudra ve allıklar

034mho.jpg

farlar

035zbairy.jpg

fırçalar rimel ve kalemler

036nwi.jpg

kremler ve temizleme ürünleri

037nmt.jpg

parfüm ve devamı ürünler...

039eit.jpg

az mııııııııııııı şutarafagitti canım yaaaa güle güle kullan

Aynı resimleri tekrar tekrar alıntı yapmasanız kızlar içim bayıldı -tatlicadiarzu-

kızlarr bunlarda benim makyaj malzemelrim.. farlarım

Eklentiler

• $duyguş2 046.jpg
    $duyguş2 046.jpg
    93,7 KB · Görüntüleme: 38
allık ve pudralar;

Eklentiler

• $duyguş2 049.jpg
    $duyguş2 049.jpg
    88,3 KB · Görüntüleme: 31
göz kalemlerim ve rimellerim

Eklentiler

• $duyguş2 047.jpg
    $duyguş2 047.jpg
    95,3 KB · Görüntüleme: 36
rujlarım

Eklentiler

• $duyguş2 058.jpg
    $duyguş2 058.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 55
ve son olarak lipgloss ve kapatıcılarım.. kızlaaar bu arada çok özür dilerim ilk defa resim yükledim umarım olmuştur ancak bu şekilde becerebildim. doğrumu oldu bilmiyorum ama..

ve son olarak lipgloss ve kapatıcılarım.. kızlaaar bu arada çok özür dilerim ilk defa resim yükledim umarım olmuştur ancak bu şekilde becerebildim. doğrumu oldu bilmiyorum ama..

bunda resim çıkmadı tatlım :))

ama öncekilerin hepsini çok beğendim güle güle kullan =))a.s.

çok teşekkürederim nisancım .. tekrar deniyim ben

Eklentiler

• $duyguş2 061.jpg
    $duyguş2 061.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 25
karincim hepsi çok hoş, kahverengili ince far paletini pek beğendim, markası nedir

karincim hepsi çok hoş, kahverengili ince far paletini pek beğendim, markası nedir

şekercim onu yeni aldım pek far sevmiyorum diye ucuza kaçıyım dedim catherine arley aldım fekat beklemediğim kadar iyi bir performans gösterdi vallahi. ipeksi ve yumuşak renkleri. ben beğendim fiyat perfomans olarak bakarsak gayet iyi ve ucuz. :içelim:

canım ya zaten farlarda marka cok onemli değil bence benimde markasını bilmediğim farlarım var cok guzeller

şekercim onu yeni aldım pek far sevmiyorum diye ucuza kaçıyım dedim catherine arley aldım fekat beklemediğim kadar iyi bir performans gösterdi vallahi. ipeksi ve yumuşak renkleri. ben beğendim fiyat perfomans olarak bakarsak gayet iyi ve ucuz. :içelim:

saol canım cevap içina.s. catherine in daha önce farını değil ama pudrasını uzun bir süre kullandım ve memnundum, kozmetikçilerde rastlarsam alayım bu fardan, fiyatı ne kadardı

X