Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bugün eczaneye gittim. Cilt analiz makinası gördüm, cilt analizi yapılıyormuş ve cildin kaç faktörlü güneş kremi kullanılması gerektiğini öğrenebiliyormuşsun. İnşallah önümüzde ki ay yaptıracağım tatile gitmeden önce. Cildimin tipini ve güneş kremini kaç faktörlü kullanmam gerektiğini öğreneceğim. Fiyatı 75 kr. sırnaşık şey

Bende dayanamayıp sizlerle paylaşmak istedim ama benim çok az ürünüm var hepsi bu.
13052009173v.jpg

13052009174.jpg

13052009175.jpg

oriflame setine bayıldım dogrusu ya güle güle kullan bu arada nıveanın ürünlerinden memnunsun galiba ya bana hiç iiyii gelmiyoda onun için sordummm CADIARZUCADIARZU mirmirmirmir

rana ürünlerin süpermiş canım :))) az ama öz :)))

Bugün eczaneye gittim. Cilt analiz makinası gördüm, cilt analizi yapılıyormuş ve cildin kaç faktörlü güneş kremi kullanılması gerektiğini öğrenebiliyormuşsun. İnşallah önümüzde ki ay yaptıracağım tatile gitmeden önce. Cildimin tipini ve güneş kremini kaç faktörlü kullanmam gerektiğini öğreneceğim. Fiyatı 75 kr. sırnaşık şey

Bende dayanamayıp sizlerle paylaşmak istedim ama benim çok az ürünüm var hepsi bu.
13052009173v.jpg

13052009174.jpg

13052009175.jpg

çok guzeler canım bence yeterli ürünlerinsırnaşık şey

MATMAZEL87
Niveanın ürünlerinden pek memnun olduğumu söyleyemem ama kokusu hoşuma gidiyor. Temizleme sütü hariç diğerlerini pek kullanmıyorum zaten, öylesine duruyorlar ben onlara bakıyorum onlar bana sırnaşık şey 2 gün önce pembe şişeli olanları aldım set olarak gül kokulu, onları deneyeceğim bakalım.

çikolata21
Canım teşekkür ederim. Sizin ürünlerinizin yanında fakirim :p sırnaşık şey

MErhaba kızlar, depresyonumu KK ile atmaya çalışıyorum delikafadulden

cilt ürünlerim

cimg1997.jpg

Parfümler (Pur Blanca bitti, yenisini sipariş ettim =)

cimg1998.jpg

The Body Shop setlerim: Kenevir ve Aqua Lily

cimg1999.jpg

Rujlarımm :asigim:

cimg2000.jpg

Göz ürünlerii

cimg2001.jpg

Ten ürünlerii

cimg2003.jpg

ve Fırçalar

cimg2005.jpg

Bu kadarcıkk...kaydirigubbakcemile5
Hepinizi öpüyorum! Şeniz

nisan tatlım bayıldım cok guzel urunlerin var :asigim:
cnm cilt bakımı urunlerinden memnun musun ?kullandıgın urunler hangi ciltler için ...

nisan. canım, ortak ürünler çarptı gözüme :) hepsini güle güle kullan. rujların renklerine bayıldım...

carmina nın köpük farı var galiba(mavi). memnun musun?

nisan tatlım bayıldım cok guzel urunlerin var :asigim:
cnm cilt bakımı urunlerinden memnun musun ?kullandıgın urunler hangi ciltler için ...

canım benim çok teşekkür ederim :)) Şeniz a.s.

benim cildim yağlı ve akneye meyilli canım, şuanda Roaccutane tedavisi görüyorum, o nedenle, soyulmalar nedeniyle oluşabilecek güneş lekelerine karşı
La Roche Posay 30 SPF krem
Temizleyici olarak Exfoliac jel ve Neutrogena Akne sabunu (dönüşümlü kullanıyorum)

yatarken, Vivatinell Acnecinamide Niacinamide AHA Complex jel hem nemlendirme hem tedavi edici etkisi var ama güneşe çıkılmamalı sürünce.

Exfoliac Acnomega 100 son zamanlarda kullanmıyorum, leke için, gerek kalmadı ama :))

Bebak acı badem sütünü, 40 yılda bir ten makyajı yaparsam temizlemek için kullanıyorum..
Bebak nemlendiricisini ve Neutrogena yoğun bakım kremi (kavanozdaki) vücut için kullanıyorum. hap tedavisi vucudu da kurutuyor, olası çatlakları önlemek amaçlı...=)

Neutrogenanın uzun kutudaki kremi karma-hassas cilt için nemlendirici çok iyidir...bu ürünü bırakıp saçma şeyler denemeseydim, yüzüm sivilcelenmicekti...

Neutrogenanın göz kremi Radiance Boost çok beğendiim.

The Body Shop Çay ağacı peeling ve yağı, haftada 1 kez peeling yapıyorum sadece burnuma...yağını tedavi süresince kullanmıyorum...

sanırım bu kadar canımmmmmm :)) a.s :1hug: a.s.

nisan. canım, ortak ürünler çarptı gözüme :) hepsini güle güle kullan. rujların renklerine bayıldım...

carmina nın köpük farı var galiba(mavi). memnun musun?

teşekkürler tatlımm :)) :1rolleyes:
Carminanın krem farı, rengi gerçekten muhteşem, gece kullanımı için falan çok güzel ama kalıcı değil pek...:çok üzgünüm: belki altına baz kullanılırsa daha iyi sonuç alınabilir ama :)) a.s

ben de rujlarımı en çok seviyorum canım :asigim:

tatlısım benimmmmmm bilgilendirdigin için cok sagol ...uzun uzun yazmıssın bi de :1hug:Şeniz
cnm benimde onceden tek tük sivilcelerim cıkıyordu onları kafama takıp vichy normaderm kullanmıstım cildim baya kotu olmustu ...seni cok iyi anlıyorum cnm bazen bilincsizce aldıgımız urunler daha sonra bize pahalıya patlayabiliyor ....
cnm benimmm bi zamanlar benim kuzenim o tedaviyi goruyordu ...dudaklarının cok kurudugunu fln soyluyordu hep yanında dudak nemlendiricisini tasıyordu ...

tatlısım benimmmmmm bilgilendirdigin için cok sagol ...uzun uzun yazmıssın bi de :1hug:Şeniz
cnm benimde onceden tek tük sivilcelerim cıkıyordu onları kafama takıp vichy normaderm kullanmıstım cildim baya kotu olmustu ...seni cok iyi anlıyorum cnm bazen bilincsizce aldıgımız urunler daha sonra bize pahalıya patlayabiliyor ....
cnm benimmm bi zamanlar benim kuzenim o tedaviyi goruyordu ...dudaklarının cok kurudugunu fln soyluyordu hep yanında dudak nemlendiricisini tasıyordu ...

evet canım en çok dudaklar kuruyor...Sebamed'e yapışık yaşıyorum...:)) a.s
sorunsuz cildin olmasına çok sevindim, yakında ben de kurtulucam inş :)
aman çılgın olup ta bitkisel deyip te gereksiz şeyler deneme, ben çok pişmanım :çok üzgünüm: a.s
rica ederim tatlım, akneli cildi olanlara da yardımcı olur belki yorumlarım...:)

nisancım gule gule kullan canım rujların cok guzel hepsi guzelde onlar daha bi rengarenkŞeniz

MErhaba kızlar, depresyonumu KK ile atmaya çalışıyorum delikafadulden

cilt ürünlerim

cimg1997.jpg

Parfümler (Pur Blanca bitti, yenisini sipariş ettim =)

cimg1998.jpg

The Body Shop setlerim: Kenevir ve Aqua Lily

cimg1999.jpg

Rujlarımm :asigim:

cimg2000.jpg

Göz ürünlerii

cimg2001.jpg

Ten ürünlerii

cimg2003.jpg

ve Fırçalar

cimg2005.jpg

Bu kadarcıkk...kaydirigubbakcemile5
Hepinizi öpüyorum! Şeniz

cok güsellerrrrrrrr:1closedeyes:

Nisancım bütün ürünlerin ne kadar temiz tertipli tebrik ederim canım iyi günlerde kullan

Nisancım bütün ürünlerin ne kadar temiz tertipli tebrik ederim canım iyi günlerde kullan

:eek: teşekkürler canım benimm, aslında düzenli sayılmam ama biraz titizimdir temizlik konusunda...:)) kaydirigubbakcemile2

kızlar güle güle kullanın aranıza yeni katıldım bnde:hooray:bende makyaj ürünlerimin fotosunu çekip koymak istiorum buraya:dance:

X