Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar dior skin oil free için ışıldıyo diolar ben cildimde ışıldayan fondoten istemiyorum ciltte ışıldıyomu:uhm:

ojelerimide getirdim

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
asooo orta yerimden çatlıycam artıkkk
saydım ojelerimi bu kadar yok anam :dilcikar:
şaka maka güle güle kullan cnm bnm :1hug:

bende saydım yetişememişim aso'ya. 20 tanecik benimkiler :çok üzgünüm:

laelaelaelaelae

laelaelaelaelae

kaydirigubbakcemile3 ayy 3 tane eksik sadce sennki
benim baya bi deste eksiğim var :lepi:

patii çatlamassın annem sen çünkü benim arkadaşım çok güzel yürekli olduğu için arkadaşının herşeyini beğenir:1hug:bitanem benim saolŞeniz

laelaelaelaelae

:çok üzgünüm:evet çok azmışhadi ordan 20 tane varmışlaelaelaelaelaekaydirigubbakcemile3...kızlar flormar ojeyi hiç sevmiyorum alixavien,pastel carmina ordakiler..ama carmina en güzeli..

aynen flormarı bende sevmiyorum artık 319 rakı beyazı iyice kötü geliyor bana

AMA BENIMLE HIC ILGILENMIYOSUNUZsenağlama senağlama senağlama DIOR SKIN OIL FREE ILE DIOR SKIN FOREVER ILE ILGILI YORUM YAPMADINIZsenağlama CILTTE ISIL ISIL PARLIYO DIYOLAR OYLEMI CIDDEN:uhm: :uhm:

patii çatlamassın annem sen çünkü benim arkadaşım çok güzel yürekli olduğu için arkadaşının herşeyini beğenir:1hug:bitanem benim saolŞeniz

]

:1hug: ayy canm benm ne güzel yazmşsn öylee
asıl senn o kadr güzel bi yüreğin var ki,sıcacık sohbetn var :1hug:
güle güle kullan tekrardan canm arkadaşm kaydirigubbakcemile5

AMA BENIMLE HIC ILGILENMIYOSUNUZsenağlama senağlama senağlama DIOR SKIN OIL FREE ILE DIOR SKIN FOREVER ILE ILGILI YORUM YAPMADINIZsenağlama CILTTE ISIL ISIL PARLIYO DIYOLAR OYLEMI CIDDEN:uhm: :uhm:

canım bir bilen olsa inan cevaplarlar sorunu:) istersen bir de fondoten başlığında sor

asooo
ne güzel şeylerin varmış öle güle güle kullan cicim
ben buraya benim malzemeleri eklediğimden beri pek uğramamıştım maşallah topik şenlenmiş tek tek saymıyorum hepiniz iiyi günlerde sürün sürüştürün a.s.

canım soruyu yanlış yere sormuşsun,makyaj için öneriler var orada gurbaa prensesin topiğine git yardımcı olur..
:1hug: ayy canm benm ne güzel yazmşsn öylee
asıl senn o kadr güzel bi yüreğin var ki,sıcacık sohbetn var :1hug:
güle güle kullan tekrardan canm arkadaşm kaydirigubbakcemile5
bir mukavale patimŞenizaynıları senin için canımın içii:1hug:[/INDENT]

teşekkür ederim hayatım,kendi çapımızda var işte allaha şükür..senin malzemeleri nie görmedim ben:uhm:..hemen arıyorumşutarafagitti

özloşş sende neler vat yaadelikafadulden..bayıldım herşeyine:asigim:..bende eskiden lancome ciydim..cilt bakımı makyaj herşeyim lancome idi sonra döndüm ama..hepsini iyi günlerde kullan canım ya valla süper zevklisin:içelim:

en çok sevdiğim makyaj malzemelerim farlarım.
kardeşimin ürünlerinden de ekleyerek resimlerini çektim.
sarı raptiye ile işaretlediklerim kardeşimden :)
diğerlerini bir araya topladıkça eklerim...

gozum gonlum acıldı :teytey:

çok güzel günlderde kullanın canlarr bambusim çok güzellerr sehnsucht06 güle güle kullan kızz süperrr chocolatestar canım ojelerin süperrrr rengarenkk güle güle sürünnnkaydirigubbakcemile5

chocolatestar ojelerin süper...
bambusi senin de farlarrr ...
:dance:

bambusi o farlar ne kadar güzel öyle... allahım bu makyaj bölümüne takıldım takılalı aldıkça alasım geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…