Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
teşekkürler arkadaşlar...

mge, canım ben de bu topiclerden sonra coştum. :eek:

gozum gonlum acıldı :teytey:

çok güzel günlderde kullanın canlarr bambusim çok güzellerr sehnsucht06 güle güle kullan kızz süperrr chocolatestar canım ojelerin süperrrr rengarenkk güle güle sürünnnkaydirigubbakcemile5

chocolatestar ojelerin süper...
bambusi senin de farlarrr ...
:dance:

bambusi o farlar ne kadar güzel öyle... allahım bu makyaj bölümüne takıldım takılalı aldıkça alasım geliyor

bambusi o farlar ne kadar güzel öyle... allahım bu makyaj bölümüne takıldım takılalı aldıkça alasım geliyor

aynen ben de öyle canım.....makyaj yapmayı bile tam anlamıyla beceremezken şimdi alıp alıp evi dolduruyorum....çok da zevkli birşey aslında....insan kendini mutlu hissediyor...yani ben öyleyim en azından.....

teşekkürler arkadaşlar...

mge, canım ben de bu topiclerden sonra coştum. :eek:

aynen ben de öyle canım.....makyaj yapmayı bile tam anlamıyla beceremezken şimdi alıp alıp evi dolduruyorum....çok da zevkli birşey aslında....insan kendini mutlu hissediyor...yani ben öyleyim en azından.....

evet kesinlikle katılıyorum :) rafa dizerken bile mutlu oluyorum:)

ayyyy süper ürünleriniz kızlar...=))

ben de, eskiden bir ruj bir göz kalemi tamamdım, bu forum beni kokoş yaptı...:)))

krem falan alma hastalığı vardı bende, ve ruj..ama artık herşeyi almak istiyorum, ekonomim çöktü. :roflol:

kızlar siz gerçek misiniz yaaa :1shok: :1shok: :1shok:
bu ürünler nee
dükkan açarız biz valaaa kaydirigubbakcemile3
güle güle kullanın bayıldım bayıldım bayıldımmmm :asigim: :asigim: :asigim:

en çok sevdiğim makyaj malzemelerim farlarım.
kardeşimin ürünlerinden de ekleyerek resimlerini çektim.
sarı raptiye ile işaretlediklerim kardeşimden :)
diğerlerini bir araya topladıkça eklerim...

farr2.jpg

farrr.jpg

:1shok:anammmm napmışın sen bacuuu ömrünün sonuna kadar far almasan olur yaniii
hepside harika güle güle kullan

farrr.jpg
[/QUOTE]

canım güle gle sürün bişe sorucam bu sekizli far var solda üç tane onlar kalitelimi bide nekadar kaydirigubbakcemile5

:1shok:anammmm napmışın sen bacuuu ömrünün sonuna kadar far almasan olur yaniii
hepside harika güle güle kullan

teşekkürler arkadaşım. farları seviyorum, ne yapayım yerimseniben

canım güle gle sürün bişe sorucam bu sekizli far var solda üç tane onlar kalitelimi bide nekadar kaydirigubbakcemile5

evet bunu ben de çok merak ediyorum, bir de cecile nin 7 li farını

8 li farlarım image maker (I' M) diye bir markadan. yeşilli bir paleti var, onu beğenmedim ama diğer paletleri oldukça güzel çıktı. fiyatları da; 2sene önce 6 TL den almıştım, bu sene 4,5 TL ye almıştım galiba. denk gelirseniz mavili paleti almanızı tavsiye ederim. ondaki renkler güzel sürülüyor. fiyatına göre kalitesi çok iyi...

cecile farlarımdan çok memnunum. ıslak kullanılınca ışıl ışıl oluyor. özel günlerde fırçayı ıslatarak kullanıyorum. kuru kullanımda simleri biraz dağılıyor, dikkatli uygulama gerekiyor. onun dışında mükemmel. ben çok seviyorum :asigim: cecile paletlerini de 20TL den almıştım...

not: cecile' de 3 al, 2 öde kampanyası var. ben kampanyadan yararlanamadım :KK43:( , kampanyadan alabilirseniz oldukça uyguna gelir farlar.

Son düzenleme:
bambusimmm
bidenemmmm buraya da yazam gülüm olar m ı güle güle kullan bol bakımlı günler şekerparemeeee

herşeyin çok güzel maşallahhh canım (aynı sen gibin):asigim:a.s.:nazar:

bambusimmm
bidenemmmm buraya da yazam gülüm olar m ı güle güle kullan bol bakımlı günler şekerparemeeee

herşeyin çok güzel maşallahhh canım (aynı sen gibin):asigim:a.s.:nazar:

Şeniz cokacimcoook teşekkürler bitanem.

en çok sevdiğim makyaj malzemelerim farlarım.
kardeşimin ürünlerinden de ekleyerek resimlerini çektim.
sarı raptiye ile işaretlediklerim kardeşimden :)
diğerlerini bir araya topladıkça eklerim...

farr2.jpg

farrr.jpg

canım farlarına bayıldım hepsi birbirinden güzel güle güle kullan a.s.

kızlar hepinizin malzemeleri çok harika inşallah bende birgün eklerim

bambusicim çok güzel farların canım rengarenk istedigin kadar sür sürüştür bitmez bunlarr ohh miss kuzum flormarın farları nasıl memnunmusun cecile ile kıyaslayabilirmisin

bambusicim çok güzel farların canım rengarenk istedigin kadar sür sürüştür bitmez bunlarr ohh miss kuzum flormarın farları nasıl memnunmusun cecile ile kıyaslayabilirmisin

teşekkürler cnm.
flormarın farları çok kalıcı. çok memnun kaldım. eski farlarını pek beğenmezdim ama bunları çok sevdim. fırça ile uygulandığında pek renk vermedi, aplikatörle daha güzel uygulanıyor bence...

cecile ile yapısı farklı. cecile çok daha yoğun simli ve kremsi, flor mar farların daha az simi var ve daha toz yapıda.

cecile; özel günlerde ve gece makyajlarında; flor mar günlük makyaj için daha ideal bence. (günlük ağır makyaj yapmam, bu şekilde kullanıyorum ben)

bir de flor mar farlar ıslak kullanım için değilmiş ama; aplikatörü hafif ıslatıp kalem gibi göz üstüne çekince çok güzel renkler çıktı. (özellikle koyu ve canlı renk farlarda)

X