Makyaj Fırça Setleri

satenikat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
4
0
Gittigidiyordan aldım en son 22 parça makyaj fırça seti. Çok güzel ve kaliteli çıktılar. Açılı fırçalarla çok iyi göz makyajında tonlama yapabiliyorum.

_DSC0191.JPG

Eyelinırı da biraz daha düzgün sürebiliyorum artık. Bu yardımcı fırçalar gerçekten iyi oldu benim için.

Son düzenleme:
bende de 25li bir set var ama kılları sert birazcık, onun dışında çok uygun bir fiyata aldığım için o fiyata gayet güzeller... siz ne kadara aldınız?

Bende iyi bir fırça seti almalıyım.Sanırım mac için iyi diyorlar.Ama bulunduğum yerde yok nereden nasıl güvenle alabilirim fikri olan varmı?
Birde elf için bazı öneriler var ama onunda sitesinden bişiii anlamadım yardımcı olabilecek varsa elf içinde fikir alabilirim :KK31:

parmak gibisi yok makyajımı parmaklarımla yapıyorum fırcadan daha guzel sonuc veriyor :KK1:

Gittigidiyordan aldım en son 22 parça makyaj fırça seti. Çok güzel ve kaliteli çıktılar. Açılı fırçalarla çok iyi göz makyajında tonlama yapabiliyorum.

_DSC0191.JPG

Eyelinırı da biraz daha düzgün sürebiliyorum artık. Bu yardımcı fırçalar gerçekten iyi oldu benim için.

fiyatı ne kadar?

_DSC0191.JPG

çok beyendim güle güle kullanın:KK17:

ben normalde firca olrak hep inglot aldim ama biraz pahali geldi far fircmainda kaybedince bugun sephoraya gititm artik hayvan kili kaldirilmis ama bugu ne kadar beyendigim ikinci firca 25 tl far fircasi inglot kadar guzel

MAC'tan pudra-allik seti istiyorumm! Gecen gun kampanyasi vardi, 4 parca set aldim. Ama pudra fircasi yoktu sette. Daha dogrusu, benim tam istedigim gibi birsey yoktu.

Son düzenleme:
X