Bu devirde kimseye güvenemeyek miyiz herkes mi boyle gercekten ?

Ama neden boyle diyorsunuz ki şu devirde erkekleri görmüyor musunuz kızlardan borç bile istiyorlar kullanmak için. Benimki gönderiyordu da gerçekten öyle şeytan hareketleri olmadı hiç

Puştun da insaflısına denk gelmişsin demekki ne diyim.

Yaptığı yorumlar çok düzgünce yani o sayfada her erkek sapık cevaplar veriyo mesela oradan etkilendim. Bi çocuk kıza hakaret etmiş mesela benimki yazmış terbiyesiz herif karşında kadın var diye
seninkilere meric diyorlar. böyle kiz düşürüyorlar işte.
bak hatta surada orneklerle, ekran görüntüleriyle aciklamislar. senin bebenin mesajlarını görselerdi onu da eklerlerdi:)

aslinda baska isimleri de var ama paylasirsam ban yerim.
onlarla ilgili yazilan bir sarkiyi dinlemek icin "orkundk Ama benim amcam da sapancalı" yazabilirsin. orada bahsedilen kisi bu iste. her kiliga girer bunlar :)

Asgari ücrete askeri ücret diyeni çok duydum da, IBAN a iman diyeni ilk kez duyuyorum
Komik olduğunuzu mu sanıyorsunuz:/ ben pek komik bulmadım sizi kendinizi buralarda geliştirip tekrar yorumlara beklerim :) çünkü ben hızlı yazarken ibana iman yazmışım ne var bunda cok boş vaktiniz var galiba buralarda vakit öldürüyorsunuz

Ama neden boyle diyorsunuz ki şu devirde erkekleri görmüyor musunuz kızlardan borç bile istiyorlar kullanmak için. Benimki gönderiyordu da gerçekten öyle şeytan hareketleri olmadı hiç

Bu devrin kadını da bir tuhaf erkeği de. İyi inaanla karşılaşmak cidden şans işi. Sadece sevgili, eş olarak değil. Arkadaş, komşu bile şans işi. Ama senin bulduğun şeytanmış orda bi anlaşalım. Deccal hatta. Ayakta uyutmuş sizi.

Bu devrin kadını da bir tuhaf erkeği de. İyi inaanla karşılaşmak cidden şans işi. Sadece sevgili, eş olarak değil. Arkadaş, komşu bile şans işi. Ama senin bulduğun şeytanmış orda bi anlaşalım. Deccal hatta. Ayakta uyutmuş sizi.
Şeytan tabi orada hemfikiriz :)

Komik olduğunuzu mu sanıyorsunuz:/ ben pek komik bulmadım sizi kendinizi buralarda geliştirip tekrar yorumlara beklerim :) çünkü ben hızlı yazarken ibana iman yazmışım ne var bunda cok boş vaktiniz var galiba buralarda vakit öldürüyorsunuz
Ama ben sizi komik buldum, internette sevgili aradığınıza göre boş vakti çok olan sizsiniz 🤣 kim olduğumu bilmeden kendini geliştir demeniz de facia 🤣

4213046654491526233

Aşk İlişkileri
19 sa

Neden hep boyle oluyo bu devirde kimseye güvenip ask yasanmaz mi gercekten?​

Gizli Üye

Gizli Üye
(25-29)
Ben hayatim boyunca kimseyi aldatmadım ama bi şekilde ya hep aldatılınca terkwdiliyprum. Son ilişkim mükemmeldi benim için 7 saatlik yoldan gelip 7 saatte geri gidiyordu. Çocuk gerçekten duzgundu tanıdığım kadarıyla 2 ay boyunca mesajlaştik goruntulu konuştuk bana 1 tek kelime bel altı cümlesi olmadı. Daha sonra aramızda çekim oldu beraber istedim yaşadık hatta kendisi dedi rahatsız olacaksan avmye gidelim başka şeyler yapalım eve gitmeyelim dedi. Çok egleniyorduk kahkaha dolu geçiyordu bana tek kuruş hesap ödetmiyordu ödediğim de de eve gidince zorla imanımı istiyordu vana para göndermek için. İlişkimiz böyle güzel giderken 5 . Ayda flört uygulamasını yükleyip bi kıza mesaj atmış hemen yakaladım özürler diledi her yere tarih foto koyarım yeterki ayrılma benden falan dedi. Affettim uzun süre devam ettik ama hep ben aldatma kojusunu açtım o da artık istemedi ayrıldık diğer gun başka kıza mesaj atıp buluşmuş yine. Neden böyle şeyler yaşıyorum hep en düzgün görünen adam bile başka kıza mesaj atiyo kafayı yiycem ya düzgün sevilmek insan yok mu
Anlattığınız ilk profil de çok sağlikli gelmedi bana. Hiç para ödetmeme, istersen AVM'ye gidelim deme. Hesabı yeri gelir kadın öder. Yeri gelir eve gidilir birlikte olunur. Düzgün erkek profiliniz yanlış belki de. Bana anlattığınız şey mükemmel gelmedi malesef

Anlattığınız ilk profil de çok sağlikli gelmedi bana. Hiç para ödetmeme, istersen AVM'ye gidelim deme. Hesabı yeri gelir kadın öder. Yeri gelir eve gidilir birlikte olunur. Düzgün erkek profiliniz yanlış belki de. Bana anlattığınız şey mükemmel gelmedi malesef
Ben igrenci olduğum icin o benden daha fazla maaş aldığı için düşünceli davranıyorsun bunun neresi tuhaf. Ogrenciydim ve garsonluk yapıyordum gubluk 400 tl bana diyordu bütün gün ayakta duruyorsun o para için zaten ben de ödüyordum. O sadece bazen fazla mebla harcadığımız da kibarlık yapıyordu yol parasi 600 700 olduğu için ben sana göndereyim diyordu

Ama ben sizi komik buldum, internette sevgili aradığınıza göre boş vakti çok olan sizsiniz 🤣 kim olduğumu bilmeden kendini geliştir demeniz de facia 🤣
Ben internette sevgili aramıyorum bi yorum yaptık bi an elektriğini uyuştu öyle devam etti çalıştığım yerlerden ger gün teklif alıyorum arayista olsam onları kabul ederdim merak etmeyin. Siz gibi sığ düşünceli insanlar anca boyk3 bakar olaylaea

Camiyi bilmem de konserden bardan etkilenip bulsa çok daha iyisini bulur😏
Sosyal hayattan kız bulamayan garibanlar orada takılır 😂

Konudan bağımsız olacak ama sizin yazdığınız tüm mesajları çok beğeniyorum. Aklımdan geçenlerin tamamını daha düzgün Türkçe ile yazılmış daha üst versiyonu gibisiniz. Hatta siz yorum yaptıysanız yorum yapmıyorum aynısını yazmış olmamak için. Ne zamandır söyleyesim vardı şimdi fırsatını bulunca yazdım 😀.

Konudan bağımsız olacak ama sizin yazdığınız tüm mesajları çok beğeniyorum. Aklımdan geçenlerin tamamını daha düzgün Türkçe ile yazılmış daha üst versiyonu gibisiniz. Hatta siz yorum yaptıysanız yorum yapmıyorum aynısını yazmış olmamak için. Ne zamandır söyleyesim vardı şimdi fırsatını bulunca yazdım 😀.
Teşekkür ederim 🌸💕

Aynen kimseye güvenmeyin. Kendime bile güvenmiyorum, hele bu devrin erkeklerinde güvenin gsi yok

Uygulamadan bulmadım ben. Ben öyle uygulamalara karşıyım iğrenç geliyo bana. Kizlar souyo diye bi site var orada komik paylaşım altında yorum yaparak tanistik. Ve orada adamın daha önce yorum yaptığı sorular mesajlar cikiyo gorunuyo. Bütün erkeklerin sapık cevaplar yazarken benimki sadece komik cevaplar yazmış o yönden benj etkiledi ve mesajına cevap verdim.
Djelddkdkdk tinderdan bulsaydın daha iyiydi valla

seninkilere meric diyorlar. böyle kiz düşürüyorlar işte.
bak hatta surada orneklerle, ekran görüntüleriyle aciklamislar. senin bebenin mesajlarını görselerdi onu da eklerlerdi:)

aslinda baska isimleri de var ama paylasirsam ban yerim.
onlarla ilgili yazilan bir sarkiyi dinlemek icin "orkundk Ama benim amcam da sapancalı" yazabilirsin. orada bahsedilen kisi bu iste. her kiliga girer bunlar :)
Bir yorum var orda diyor ki; beta erkeğinin en sinsisi.
Benim de aklıma "böyle düşüyor mu kardeş" sözü geldi.

X