mahşer_i cümbüşü izleyenler buraya

xoxykxux bebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2008
121
2
38
selam arkadslar.benim önerim var.cumartesi geceleri anında görüntü show var izliyomusunuz.çok komik ve güzel.bütün programlara tek geçrim.hersey canlı yayında dogaçlama.izleyin lütfen.izleyanler varsa yorumlarınız bekliyorum.fox ta 23,00da.:teytey::teytey::teytey::teytey:

ben varım izleyen. bayılıyorum,gülmekten eşimle şekilden şekile giriyoruz.

çok yetenekliler ya. hele dün akşam ki süperdi. osmantan'da da ne yetenek varmış ya. çok iyiydi.

valla buraya gelirlerse gösterilerine kesin gitmeyi düşünüyorum.....

bencede izlenmeye değer tek program.

başka bi kanalda benzer bir tane başlıyor. oradaki oyuncuları da çok beğenirim ama bunlar bi başka ya. bu arada ben özlem'i ve dilek 'i çok beğeniyorum...

ben de çok seviyorum o programı.yerlere yatıyorum gülmekten:roflol:.çok zor bir işi başarıyorlar.bende tavsiye ederim.bi izliyen bi daha bırakamaz zaten.

süper bir program. ekip de çok başarılı çok yetenekli.
hiç kaçırmıyorum perşembe akşamları da var atık.
ayrıca hemen hemen her gece tekrarı oluyor...

Ben de izleyen ve bayılanlardanım.
Hiç o tarz bi program olmamıştı şimdiye kadar.Çok değişik eğlenceli orjinial.
Sanırım perşembe günleri de oluyormuş ama tekrarı mı canlı mı bilmiyorum.
:uhm:

Bende severek izliyom
kaliteli ve eğlenceli program
ve gerçekten çok yetenekli insanlar tebir etmek lazım.....

beni gülücüklere boğan tek program o ya.kabiliyetlerini müthiş derecede iyi sergiliolar hayran kalıorum walla.ayrıca gül gül ölüorum :)

:bbo:ben kızmdan fırsat buldukça tv seyrediyorum.ama persembe günleri tekrarı mı var yoksa canlımı arkadslar.saatini de yazarsanız sevinirim.saolun.bu persembe yi nası kaçırmışım ben yawwww.klava:klava:

tek kelimeyle harika diyorum.eşimle izleriz gülmekten de çatlarız yani.tam stres atmak için harika keyif veren bi program kesinlikle.

:bbo:ben kızmdan fırsat buldukça tv seyrediyorum.ama persembe günleri tekrarı mı var yoksa canlımı arkadslar.saatini de yazarsanız sevinirim.saolun.bu persembe yi nası kaçırmışım ben yawwww.klava:klava:

Canım bilmiyorum bu perşembe bakıcam tekrar da olabilir canlı da
Bi fikrim yok
:uhm:

bende izliyorum.pazartesi gecesi bile vardı.çok güzel,eğlenceli.
onlarla birlikte bende ne yapabilirim gibisinden düşünüyorum
ama onlara yetişmek mümkün değil.
birde gec başlamasa,dahada iyi olurdu

akşam eski bir programı vardı tekrarını bile izledim....birde komedi dükkanını beğeniyorum......

ben başlarda izlemıyordum ama eşim izleyınce mcbur kalıyordum şimdi ben eşime ısrarla izletıyorum çok süper..........

Süper ötesi bi program halen izlemeyenler varsa çok şey kaybediyorlar. Bende izlerken gülmekten kendimi kaybediyorum

ben de izliyorum bu programı hastası oldum yaaa!cumartesi akşamları eşimle problem çıkarsa da izlemem izlimekte ısrarlıyım.çok iyi gelio bana.çenem aprıyo kahkaha atmaktan yaaa!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…