Maddi sıkıntılar kaygılar...

Valla benim limit oldu 32bin allahtan bir kısmı taksitli altin yoksa oda harcanacak
Diğer kartı da acicam yarın yoksa çok pişman olucam ihtiyaçlar var
Bana şuan taksitle ürün almak para bitiktirmekten daha karli geliyor.sonucta altın bir yıldır aynı yerde oysa ürünler kaç katı arttı. en azindan mal sahibi oluyorum

marka ayakkabının en ucuz modelini aldım çocuğa 670 tl.mecbur alacağım herkes daha pahalısını giyiyor okulda.botunu da kış bitimi denk getirip 270 e aldım bir şans oldu.şimdi aynı bot 800 tl tey teyy.yazlık bir şeyler alacağım kartımın kesilmesini bekliyorum.yoksa yaza bir tişört 250 olur.şimdi 45 50 iken alıvereyim.

Evet içi pamuklar daha çıkmamış ve şu an zirve fiyatlar. Sana öğrettiğim şeyle yap bir kaç parçayı önümüzdeki ay eklersin istersen gel model bakalım
E bebek montlar yelek gibi
Valla evdeki hediyelik kıyafetleri aradık erkek olanları da verdim ve aldi

Ben kendime aldım 1 parca 55 tl mağazada 110 du 75 kargo ile aldim valla
Seneye 200 TL uğraşamam
Normalde beden kalmaz aynen duruyor

Şuan baktım öylesine buraya daha kış gelmez cehennem bitmedi ya zaten kafam kaldırmıyor kuyruğum oğlum 1 cm ileri gitmiyor bende yapışık son dişi çıkarıyor ağrıyormuş . Psikolojik olarak çöktüm terapi çok pahalı ya

Valla benim limit oldu 32bin allahtan bir kısmı taksitli altin yoksa oda harcanacak
Diğer kartı da acicam yarın yoksa çok pişman olucam ihtiyaçlar var
benim işim bile yok 2 karttan 64 bin limitim var.biri full dolu kartın.hatta kart borcunun sadece asgarisini ödeyip borsayamı koyayım daha mı karlı diye düşünmüyor değilim bu ay.

Bi sen varsın tribide sana neşesi de sabır
Bak bedava terapi

Bende haberlerde okula evden beslenme götürecek çocuklar için sağlıklı yiyecekler öneren bir uzmanı dinledim, sağlıklı dengeli ve doyurucu beslenebilmeleri çocukların beslenme çantasına süt, yumurta, ceviz, badem, meyve koyun diyordu uzman.

Acı acı gülümsedim, ceviz ve bademin kilosu 200-250 lira civarı, yumurtanın dahi tanesi 3 lira olmuş, meyveler zaten el yakıyor.

dar gelirli değilim evimde yok kuruyemiş ne zamandır.çoğu evde de yoktur.nasıl koyacak beslenmelerine çocuklar?cidden bazı uzmanların ülkenin genelinin durumundan haberleri yok.kahvaltı da patates azıcık peynir zeytin yiyip sucuğu eti vs çıkarıp okul alışverişi yapmaya çalışıyor aileler haldır haldır .89 tl ye kalem gördüm 07 basmalı a 101 de.kim alacaksa artık?

Ben diyet yaptığım zamanlar mutfak masrafı iki katından fazlaya çıkıyor dediğimde bana inanmazlardı ama gerçek bu
Ekmek yiyemezsin, yesen bol tahıllı yulaflı özel ekmeklerden yiyeceksin. Her gün bir öğün meyve, bir öğün kuruyemiş, bol protein, haftada bir balık ve mevsime uygun salata deyince masraf katlanarak artıyor.
Çocuk için bu dediğim daha fazla geçerlidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…