Maddi sıkıntılar kaygılar...

"O" nun neyi uygun görüp gormedigine siz mi karar veriyorsunuz? Neyi kabul edip etmeyeceği direkt size mi bildiriliyor? Amacınızı anlamadım hanımefendi....Ne yapmaya çalisiyorsunuz...
Neyse siz beni anlamadınız bir espri yaptım,ama bebeğim var uzun uzun esprinin açıklamasını da yapamayacağım,ilk mesajda gülücük atmışım,anlayabilene..iyi forumlar

Üçün besin lafi mi olur
ama a101 den alacağım ben teknemi.motoru da yoktu ama olsunn.bunun taksitlerini 36 ay öder bitiririm.sonra da motoru gelir aynı markete onu alırım.3 sene de onu ödedim ki minik bir teknem olur da olmasına bu seferde marina kirasını ödeyemem.tekneyi evin önüne bağlarım karaya anca.

onun için de kocayı boşayıp abramoviç e ya da elon musk a talip olmamız lazım.
Elon mask yahut abramoviç de sıraya girmiş bizi bekliyordu, gelseler de alsam diye hayal iste bizimki, hayalin olunca da yüksek olmalı.. tekne böhh ama yat döşe içini yaşa, Bildigin seyyar ev hatta malikane..

Elon mask yahut abramoviç de sıraya girmiş bizi bekliyordu, gelseler de alsam diye hayal iste bizimki, hayalin olunca da yüksek olmalı.. tekne böhh ama yat döşe içini yaşa, Bildigin seyyar ev hatta malikane..
öyle deme bak olur mu olur.koskoca prens charles in aldığı kadına baksana?hem yaşlı hem pek bi güzelliği yok.ahhh diana öylemiydi rahmetli?

öyle deme bak olur mu olur.koskoca prens charles in aldığı kadına baksana?hem yaşlı hem pek bi güzelliği yok.ahhh diana öylemiydi rahmetli?
Şehir dışına cıkamayan bizim onlarla tanışma ihtimali<kırmızı kar yağma ihtimali.. diana birkaç beden fazla geldi o aileye haliyle asi bellediler, soylu ailelerine davranıslarını yakıstırmadılar haliylr hiç aileden göremediler, charles de de ne bulduysa zaten.. güzel ve görkemli kadınlar kötü ve çirkin adamların balkonundan gökyüzünü seyrediyor klasigi..

Annemler anlatırdı eski Başbakanlardan birinin eşinin annesi kızım başkan karısı olacak diye sevmiş buyutmus..
Sonuç
Niyet önemli arkadaslar

Ben de bugün gittim kıyafetler yenilenmiş diye. İnanılmaz pahalı. Dümdüz siyah tisörte nakış yapmışlar logoyu 180 lira. Eşofman altı 350 lira,kapşonlu üst 480 lira. Yuh dedim bunlar nasıl fiyat. Hepsinden aldım. Ayakkabıda terlikte zaten bir yarış var çocuklar arasında. 2000 liralara havuz terliği alanlar var hey maşallah.

sizin atolyede korsan üretimemi geçseniz kolej kıyafetlerinin?valla müşteri kaynardı .kapanın elinde kalırdı mallar.

Senin gönül zengünlüğün yeter be
sosyete pazarlarında herşeyin çakması var ama herşeyin.insan kendi marka kıyafetlerinden tiksiniyor verdiği paraya acıyor hatta bazı çakmalar gerçeklerinden daha güzel ayol.bu işe mi girsem ne?burberry yerine öz burberry ya da en hakiki burberry falan diye bir marka da çıkartırım.

Madem olmuş insan kızım pilot, profesör, bilim kadını olacak diye sevseymiş keşke
ama o zaman amiyane tabirle it gibi çalışması lazımdı kızının.ama kızı hazır firstlady liğe kavuşmuş.ne diye çalışıp çabalasın?

ama o zaman amiyane tabirle it gibi çalışması lazımdı kızının.ama kızı hazır firstlady liğe kavuşmuş.ne diye çalışıp çabalasın?
Birilerinin birşeyi sıfatıyla anılarak geçecek ömrü.. bazı insanlar sadece zenginlige baktıgı icin, oysa kendi başarısi sayesinde kimsenin birseyi olarak anılmadan yalnizca kendi başarın ile anılmak ölsen bile unutulmaz yapacak.. gerçi onların umurunda olan tek şey zengin olsun da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…